Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKB48 - Sohbet
(12-26-2012, Saat:12:42 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet Haruna hemşire rölünde rol alacak filminde ^^
performanslarıda harika kıyafetleri ve zincirerini falan çıkarıp fırlatmaları Cool

Sen daha yeni tanıdığın için Tongue şimdi upload ediyorum kısa sürede eklenirse verecem izlersin bakalım normal PVyide ssevecekmisin '^^

Evet sanırım bu yüzen bu kadar etkilendim.Çok farklı konsept ya da bana öyle geliyor bilemiyorum. smile

Evet daha 2 günlük. Big Grin Umarım UZA'nın etkisi uzun sürer. Tongue
Peki öyleyse bekliyorum.Teşekkür ederim.^^
İzleyince yorumlarım normal PV'yi. smile
Bul
(12-26-2012, Saat:12:50 AM)Hei Jeong yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-26-2012, Saat:12:42 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet Haruna hemşire rölünde rol alacak filminde ^^
performanslarıda harika kıyafetleri ve zincirerini falan çıkarıp fırlatmaları Cool

Sen daha yeni tanıdığın için Tongue şimdi upload ediyorum kısa sürede eklenirse verecem izlersin bakalım normal PVyide ssevecekmisin '^^

Evet sanırım bu yüzen bu kadar etkilendim.Çok farklı konsept ya da bana öyle geliyor bilemiyorum. smile

Evet daha 2 günlük. Big Grin Umarım UZA'nın etkisi uzun sürer. Tongue
Peki öyleyse bekliyorum.Teşekkür ederim.^^
İzleyince yorumlarım normal PV'yi. smile

Çabuk çabuk bitmez daha performansları izledikçe sevgin artar ne ne Tongue

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-26-2012, Saat:01:03 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çabuk çabuk bitmez daha performansları izledikçe sevgin artar ne ne Tongue

Sanırım öyle olacak. Big Grin
Performansları izlerken bir şeyi daha farkettim.Bu şarkının dans kareografisi de çok güzel.^^

Şarkının Türkçe sözleri var mı acaba?
Türkçesini de çok merak ediyorum.Hani bu kadar bağlandım şarkıya ama hiçbirşey anlamıyorum.Big Grin
Bul
(12-26-2012, Saat:01:13 AM)Hei Jeong yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-26-2012, Saat:01:03 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çabuk çabuk bitmez daha performansları izledikçe sevgin artar ne ne Tongue

Sanırım öyle olacak. Big Grin
Performansları izlerken bir şeyi daha farkettim.Bu şarkının dans kareografisi de çok güzel.^^

Şarkının Türkçe sözleri var mı acaba?
Türkçesini de çok merak ediyorum.Hani bu kadar bağlandım şarkıya ama hiçbirşey anlamıyorum.Big Grin

Malesef şimdilik yok Türkçe altyazısı
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.nü ingilizce falan vermiştim ama TRside yakında gelebilir Tongue
(12-26-2012, Saat:01:20 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Malesef şimdilik yok Türkçe altyazısı
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.nü ingilizce falan vermiştim ama TRside yakında gelebilir Tongue

Gelene kadar İngilizce altyazısıyla idare edeceğiz o zaman. Tongue
Şaka bir yana AKB'nin Türkçe'ye çevrilmiş baya videosu var.Onların hepsini arşive ekleyene kadar gelir belki Uza'nın da altyazısı. ^^
Çeviren ve emek veren arkadaşlara teşekkürler. <3
Bul
(12-26-2012, Saat:01:28 AM)Hei Jeong yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-26-2012, Saat:01:20 AM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Malesef şimdilik yok Türkçe altyazısı

Gelene kadar İngilizce altyazısıyla idare edeceğiz o zaman. Tongue
Şaka bir yana AKB'nin Türkçe'ye çevrilmiş baya videosu var.Onların hepsini arşive ekleyene kadar gelir belki Uza'nın da altyazısı. ^^
Çeviren ve emek veren arkadaşlara teşekkürler. <3

Mako_chan AKBye çok iyi baktı ^^ AKB çevirilerini yaptı hep,
şimdi bir ara vermek zorunda kaldı yoksa çoktan Uza'da çevirilmiş olurdu.

İnşallah sen arşivleyene kadar gelir favori şarkının altyazısı Tongue
UZA'nın normal versiyonunu izledim. Kojiyuu sayesinde.^^
Bu versiyonu dans pvsinden daha çok beğendim. <3

Klibin başlarında Yuko'nun buna benzer bir hareketi var o çok hoşuma gidiyor.

Rena burda çok cool.(Umarım doğru hatırlıyorumdur.)

Kukla bebek fikri çok hoş olmuş.Ben çok beğendim. Big Grin
Aynı zamanda gifte üstteki sahnede çok hoş.

Haruna bu sahnede çok cool olmuş.

Birde UZA fotoğraflarını da çok sevdim ben.
İtano Tomomi'yi de tanımaya başladım.O nedense çok doğal geliyor bana.Ama gerçekte öyle mi bilmiyorum. smile

Yamamoto Sayaka'yı da beğendim.Ama klipte çıkartamadım. -,-

*Bu arada buraya resim eklemek yasak mı değil mi bilmeden ekledim ama umarım sakıncası yoktur.
Bul
(12-26-2012, Saat:03:26 PM)Hei Jeong yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
UZA'nın normal versiyonunu izledim. Kojiyuu sayesinde.^^
Bu versiyonu dans pvsinden daha çok beğendim. <3

Klibin başlarında Yuko'nun buna benzer bir hareketi var o çok hoşuma gidiyor.

Rena burda çok cool.(Umarım doğru hatırlıyorumdur.)

Kukla bebek fikri çok hoş olmuş.Ben çok beğendim. Big Grin
Aynı zamanda gifte üstteki sahnede çok hoş.

Haruna bu sahnede çok cool olmuş.

Birde UZA fotoğraflarını da çok sevdim ben.

İtano Tomomi'yi de tanımaya başladım.O nedense çok doğal geliyor bana.Ama gerçekte öyle mi bilmiyorum. smile

Yamamoto Sayaka'yı da beğendim.Ama klipte çıkartamadım. -,-

*Bu arada buraya resim eklemek yasak mı değil mi bilmeden ekledim ama umarım sakıncası yoktur.
Normal ver. sevdiğin için sevindim ^^

Yuko ve Jurina'yı favori üye olarak seçtin bu kesinleşti Tongue
iki Matsui var karıştırdın galiba bu Rena Matsui değil Jurina Matsui '^^
Jurina benimde favorilerim arasında Heart

Güzel yorumlarını görünce mutlu oldum
bende Haruna'nın sahnesini çok sevmiştim Relieve
Yuko'nun gifi çok güzel ^^

Gitgide artıyor üyeleri tanıman Tomochin'ide tanımaya başlamışsın ^^
Bidahaki izlemende çıkarırsın belki Sayaka'yı smile

edit: bende senin için resmini çektim ^^

(12-26-2012, Saat:03:54 PM)Kojiyuu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Normal ver. sevdiğin için sevindim ^^

Yuko ve Jurina'yı favori üye olarak seçtin bu kesinleşti Tongue
iki Matsui var karıştırdın galiba bu Rena Matsui değil Jurina Matsui '^^
Jurina benimde favorilerim arasında Heart

Güzel yorumlarını görünce mutlu oldum
bende Haruna'nın sahnesini çok sevmiştim Relieve
Yuko'nun gifi çok güzel ^^

Gitgide artıyor üyeleri tanıman Tomochin'ide tanımaya başlamışsın ^^
Bidahaki izlemende çıkarırsın belki Sayaka'yı smile

edit: bende senin için resmini çektim ^^

Evet çok beğendim hatta hemen 1080psini indirdim.Arşivimde olması gereken bir klip kesinlikle. Big Grin

Sanırım öyle oldu. smile
Ah! evet Jurina,tahmin ettiğim gibi yanlış yazmışım.Shy
Aslında şu ana kadar tanıdığım üyeleri sevdim ama bilemiyorum belki de dediğin gibi Yuko ve Jurina daha ön plandadır. Big Grin

İnş. devamı da gelir güzel yorumlarımın. ^^
Haruna'yı severim bende.Zaten Mendol'den torpilli bende.O dizi sayesinde üçünü de sevmiştim.Ama grup olarak pek ilgilenmemiştim o zamanlar.
Evet Tomochin hemen göze çarpıyor ya da bana öyle geliyor.smile

Resim için teşekkür ederim.Sayaka o mu?
Klipte o da ilgimi çekmişti desem.-,-
Demek ki bilmeden de sevmişim ben onu. Big Grin

Bu arada UZA'nın performanslarını da çok beğendim.İndirmeye başladım.

Bilmiyorum ben fazla mı abartıyorum ama nedense bu şarkı çok hoşuma gidiyor.AKB'nin tavsiye ettiğiniz birkaç şarkısını daha dinledim ama sanırım UZA onların ilk dinlediğim şarkısı olduğu için onun gibi etkilemediler beni.^^
Bul
(12-26-2012, Saat:04:30 PM)Hei Jeong yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet çok beğendim hatta hemen 1080psini indirdim.Arşivimde olması gereken bir klip kesinlikle. Big Grin

Sanırım öyle oldu. smile
Ah! evet Jurina,tahmin ettiğim gibi yanlış yazmışım.Shy
Aslında şu ana kadar tanıdığım üyeleri sevdim ama bilemiyorum belki de dediğin gibi Yuko ve Jurina daha ön plandadır. Big Grin

İnş. devamı da gelir güzel yorumlarımın. ^^
Haruna'yı severim bende.Zaten Mendol'den torpilli bende.O dizi sayesinde üçünü de sevmiştim.Ama grup olarak pek ilgilenmemiştim o zamanlar.
Evet Tomochin hemen göze çarpıyor ya da bana öyle geliyor.smile

Resim için teşekkür ederim.Sayaka o mu?
Klipte o da ilgimi çekmişti desem.-,-
Demek ki bilmeden de sevmişim ben onu. Big Grin

Bu arada UZA'nın performanslarını da çok beğendim.İndirmeye başladım.

Bilmiyorum ben fazla mı abartıyorum ama nedense bu şarkı çok hoşuma gidiyor.AKB'nin tavsiye ettiğiniz birkaç şarkısını daha dinledim ama sanırım UZA onların ilk dinlediğim şarkısı olduğu için onun gibi etkilemediler beni.^^

Torpilli Big Grin iyiymiş ^^

inş.
hehe bilmeden de gözüne kestirdiğini sevmişsin )
Herkesin zevki farklı bu sana çok güzel geldi başkasına gelmese bile kişinin şahsi fikri önemli ne ne sen sevdiysen gerisi boş ^^
Zaten okadar etkileyemez ama kendin zevkine göre favori şarkılarını belirlersin dediğin gibi onlara ait TR altyazılı videolar bol bol var Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AKB48 - Haberler Toruga 804 426,631 05-08-2024, Saat:06:49 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi AKB48 Şarkısını Dinliyorsunuz? Toruga 81 40,665 04-12-2022, Saat:11:03 PM
Son Yorum: Toruga
  AKB48 Röportajları Kojiyuu 21 14,083 04-28-2020, Saat:01:53 PM
Son Yorum: livzyliz
Tongue AKB48 Favorilerinizden İlk 5 Kişi Kim? mako_chan 28 16,162 03-17-2020, Saat:05:47 PM
Son Yorum: livzyliz
  AKB48 - Mezuniyetini Açıklayan Üyeler ~Haruna~ 9 12,660 01-12-2019, Saat:10:43 PM
Son Yorum: kagami chan
  AKB48 - 10. Senbatsu Seçmeleri (16.06.2018) Toruga 29 12,567 06-17-2018, Saat:11:24 PM
  AKB48 - 8. Janken Turnuvası (24.09.2017) Kojiyuu 27 9,846 09-24-2017, Saat:02:19 PM
  AKB48 - 9. Senbatsu Seçmeleri (17.06.2017) Kojiyuu 28 10,600 06-18-2017, Saat:10:45 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  AKB48 - Konser Tezahürat Rehberi Kojiyuu 1 3,264 04-25-2017, Saat:07:04 PM
Exclamation AKB48 Koleksiyonumuz~ mako_chan 62 40,803 04-01-2017, Saat:09:06 PM
Son Yorum: Kojiyuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi