Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Gözlerimden Japonya
TAPINAK FOTOLARI

Bul
Kamakura, eskiden samurayların yaşadığı yermiş. Yazlık yer. Yazın Tokyodaki çoğu kişi buraya geliyormuş
Kimonolar. Türkiye'de olduğu gibi burada da pahalı ama arkadaşım ucuzları da var dedi,bakiciz
Şu renkli ekmekleri animelerde görüp merak ediyordum, aldım Big Grin Kavun tadı var ama çok güzel *-*
Naruto adında bir cafe Big Grin
Yokohama'da bir anime dükkanı gördüm. Girişinde ekranda anime felan oynuyordu. İçerde ecchi sectionın da fotosunu çektim ama yüklesem mi acaba asdsaf
Metroda herkes uyuyor öyle bir etkisi var, ben de uyudum o.O
Kamakura alışveriş merkezi
Bul
Paylaşımlarını takip ediyordum, burada da görmek sevindirdi.

Ve daha çok paylaşım yapman daha inatla takipteyim.
[Resim: 4LadWsY.gif]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.|| Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. || Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
One Piece restoranı ''Baratie''

Akihabara'yı ve Tokyo Kulesini felan da sonra yüklerim ^^

One Piece Eşyaları satılan yer ( bütün paramı bunlara harcadım diyebilirim Big Grin )

Kendime Aldıklarım Big Grin - bir kısmı-

Bul
Yediğin o yiyeceğin adı nedir ColdOne çok leziz gözüküyor da smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
(09-10-2013, Saat:06:52 PM)ads1940 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yediğin o yiyeceğin adı nedir ColdOne çok leziz gözüküyor da smile

Baratie'de yediğimden mi söz ediyorsun? Öyleyse özel bir şey değildi, nugget gibi birşeydi ve patates kızartması fakat içecek harikaydı , ne olduğunu bilmiyorum ne yazık ki Big Grin
Bul
Cok guzel paylasimlar ellerine ve gozlerine saglik smile O ekmek, meron pan, bayilirim smile Japonya'dan Turkiye'ye gidecegin vakit bol bol goturmeni oneririm Big Grin + Kamakura Japonya'nin eski baskentlerinden olup bir de Japonya'da bir nevi Budizm'in baskenti de diyebiliriz smile gorulesi bir yerdir smile
Yeah, 数え切れない papers & PAGES,

and I can write to u forever, it's ENDLESS
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonya'da Yaşayan veya Japonya'ya Gitmiş Olan Japan-Fans Üyelerinin İzlenimleri Toruga 3 3,309 10-13-2020, Saat:09:45 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya'daki İntihar Ormanında Gezintiye Çıkan Türkler Şoka Girdi Toruga 0 239 06-13-2020, Saat:04:44 PM
  Japonya Büyükelçisi Mersin’de Bessie. 0 1,980 04-22-2018, Saat:12:08 PM
Son Yorum: Bessie.
  Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Miyajima: Türkiye ve Japonya Zor Gün Dostudur Toruga 0 878 12-23-2017, Saat:12:03 PM
  Türkiye'de Binden Fazla Kişi Japonya'ya Sığınmak İçin Başvurdu Toruga 1 1,892 02-16-2017, Saat:05:37 PM
  Japonya'da Yaşayan veya Japonya'ya Gitmiş Olan Japan-Fans Üyeleri Toruga 3 8,433 11-13-2014, Saat:03:18 PM
Son Yorum: Mirune
  37 Yıldır Sipsi Üretip Japonya'ya Satıyor Toruga 0 1,697 01-20-2014, Saat:11:48 AM
  Japonya Nerede? Toruga 9 7,352 07-16-2013, Saat:01:27 AM
  Japonya'daki Türkler PrinceHybrid 11 11,394 05-27-2013, Saat:03:27 PM
Son Yorum: hatsunemikuchan
  Japonya'da Bir Türk Köyü Kashiwazaki ReN 9 7,284 05-24-2013, Saat:10:50 PM
Son Yorum: Margot123

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi