Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Gözlerimden Japonya
Selam arkadaşlar. Bu başlıkta Japonya'da olduğum sürece gördüklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Merak edip görmek istediğiniz yerleri veya şeyleri söylerseniz onları da yapmaya çalışacağım *-*

Şunlarla başlıyayım; One Piece bibloları.

Ben de kendime Luffy ve Chopperlı aldım *-*

Chibi One Piece

Gintama Cipsleri *-*

Dragon Ball kutulu içecekler ;

Daha var da sırayla yüklerim smile
Bul
Akihabara'ya gittinmi hiç? Orada farklı tarzlar ve AKB'nin tiyatrosu var smile Eğer varsa oradan fotoğraflar ekleyebilir misin?
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Merhaba, başlığınızı Bireysel Olarak İlişkiler'e taşıyorum, iyi paylaşımlar. ;)
[Resim: ybUVZM.jpg]
Evet evet Akihabara'dan bol bol fotograf çekebilirsen ve AKB48'in sahne aldığı yeri de çekersen ne mutlu edersin AKB fanlarını smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Akihabara'ya gitmedim. Şuan Kamakura'dayım. Samurayların şehriymiş eskiden. Tapınak fotolarını falan yükleyeceğim. Tokyoya gittiğim zaman Akihabara'ya giderim smile
Bul
Akihabara'da anime ürünleri satan otakular için yapılmış anime manga mağazaları, müzik mağazaları, belki maid cafe'ler hakkında resim ve bilgiler de harikulade olurdu. smile
[Resim: ybUVZM.jpg]
Hadi bakalım bizim için de gezin bol bol fotograf çekin hatta mümkünse gezi yazısı bile yazın burdaki çoğu insanı mutlu edersiniz emin olun smile İyi eğlenceler smile

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Tamamdır Akihabara'ya gideceğim. Bugün de Onsene gittim. İçinde hamam, sauna, masajlı sauna, elektrikli sauna, ve ne olduğunu bilmediğim siyah bir su vardı. En başta herkesi çıplak görünce çok garipsedim, çekindim felan ama alıştım sonra Big Grin O nedenle ora hakkında foto paylaşamıyorum. Ama şunu diyebilirim ki bir gitseniz bağımlısı olursunuz :3
Bul
İşte tüm mesele orda be dosttum bir gidebilsek smile

Bul
Bende çok istiyorum japonya'ya gitmeyi,inşallah nasip olur.Para biriktirebilirsem bir tur şirketi ile gitmeyi düşünüyorum.Big Grin
KORKU,CESARETE VURULAN BİR PRANGADIR.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonya'da Yaşayan veya Japonya'ya Gitmiş Olan Japan-Fans Üyelerinin İzlenimleri Toruga 3 3,309 10-13-2020, Saat:09:45 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya'daki İntihar Ormanında Gezintiye Çıkan Türkler Şoka Girdi Toruga 0 239 06-13-2020, Saat:04:44 PM
  Japonya Büyükelçisi Mersin’de Bessie. 0 1,980 04-22-2018, Saat:12:08 PM
Son Yorum: Bessie.
  Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Miyajima: Türkiye ve Japonya Zor Gün Dostudur Toruga 0 878 12-23-2017, Saat:12:03 PM
  Türkiye'de Binden Fazla Kişi Japonya'ya Sığınmak İçin Başvurdu Toruga 1 1,892 02-16-2017, Saat:05:37 PM
  Japonya'da Yaşayan veya Japonya'ya Gitmiş Olan Japan-Fans Üyeleri Toruga 3 8,433 11-13-2014, Saat:03:18 PM
Son Yorum: Mirune
  37 Yıldır Sipsi Üretip Japonya'ya Satıyor Toruga 0 1,697 01-20-2014, Saat:11:48 AM
  Japonya Nerede? Toruga 9 7,352 07-16-2013, Saat:01:27 AM
  Japonya'daki Türkler PrinceHybrid 11 11,394 05-27-2013, Saat:03:27 PM
Son Yorum: hatsunemikuchan
  Japonya'da Bir Türk Köyü Kashiwazaki ReN 9 7,284 05-24-2013, Saat:10:50 PM
Son Yorum: Margot123

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi