Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subaru Shibutani (渋谷すばる) (Eski Üye)
#1
Heart 
Subaru Shibutani (渋谷すばる)

[Resim: tumblr_nnoh9fOw3p1svp6rzo4_1280.jpg]

Takma Adları: Shibuyan, Baru, Babu-kun
Doğum Tarihi: 22 Eylül 1981 (32 yaşında)
Doğum Yeri: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Japonya
Burcu: Başak
Boyu: 166 cm
Kilosu: 49 kg
Kan Grubu: 0
Ailesi: Anne, baba, iki erkek kardeş; biri büyük, biri küçük.
Aktif Olduğu Yıllar: 1996-günümüz.

Subaru Shibutani (渋谷すばる), Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. grubu üyesi ve ana vokalistidir. Grup ile çıkış yapmadan önce Johnny's Jr, özellikle de Kansai Jr'lar arasında şarkı söylemekteydi ve popülerdi.

Shibutani, Johnny & Associates'a doğumgünüyle aynı günde, seçmelerden geçtikten sonra Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte katıldı. Aralık 1996'da KinKi Kids konseri için seçimlere çağırıldığında orada daha sonra grup arkadaşı olacağı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile tanıştı.

Shibutani'nin vokal yetenekleri ilk olarak Kansai Jr'ın televizyon programı Kanjani Knights için açılış şarkısı söylenirken ortaya çıktı. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte programda düzenli olarak yer alıyorlardı. Bu üçlü diğer Jr programlarında da sık sık yer aldı ve yakın zamanda iyi anlaşmaya başlayıp kendilerini "3baka" (3 aptal) olarak nitelendirmeye başladı. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. da aralarına katıldığında bu üçlü artık en popüler Kansai Jr'lardı. Shibutani için büyük çıkış Music Station'da gösterdiği solo performansla oldu ve bunun ardından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'ya taşınmaya karar verdi. Hemen ardından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. onu takip ettiler. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'da bir çok yerde vokallik yaptı ve "3baka" olarak bir çok Jr programına katıldı.

2003 yılında Johnny Kansai Jr'ları birleştirerek Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'i kurdu. Subaru'nun enka söylemesine karar verdi ve onu Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'in ana vokalisti yaptı. Subaru'ya göre enka olarak çıkış yapmak diğer bir çok boyband'e benzemekten daha avantajlıydı. Enkadaki yeteneklerini kanıtlayarak, kendi deyimiyle "Johnny'nin ilk enka sanatçısı" oldu.

Subaru, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'te olduğu gibi alt gruplardan SanKyoudai ve SubaruBand'in de ana vokalidir. Çıkarılan singlelar hangi tarzda olursa olsun Subaru onlara kendi tarzını yansıtabilmektedir. Aynı zamanda gitar, armonika ve şamisen çalabilmektedir. Anaokulundan beşinci sınıfa kadar da piyano çalmıştır.

Subaru Jr zamanlarından beri bir çok şarkı yazmıştır. Şu anda da SubaruBand'de birlikte oldukları grup arkadaşı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte bir çok şarkı yazmaktadır. Aynı zamanda konserde söylediği solo şarkıların da sözlerini kendisi yazmaktadır.

Hakkında Kısa Kısa

- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. rengi kırmızı.
- Sağ elinde bir kafatası dövmesi var, genelde eldiven giyerek onu kapıyor.
- Grup arkadaşı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'yla gerçekten yakın bir arkadaşlıkları var.
- Şapka koleksiyonu yapıyor.
- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte genelde grubun liderleri gibi gözükürler.
- Sahip olduğu düşünceleri ve yaşadığı şeyleri yansıttığı şarkı sözleri yazar.
- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bir keresinde ona saçını kesmesini söylediğinde, sadece ona bir bakış attı ve korkutup, kaçırdı.
- 173 boyu olduğu, 150 çift ayakkabısı olduğu ve dışarı çıktığında en az 100 000 yen yanında bulundurması gerektiği gibi konularda sık sık yalan söylüyor.

Yer Aldığı Diziler

[2006] Double (Subaru)
[2001] Platonic Sex (Yoshimura Taku)
[1999] Abunai Houkago (Tanaka Haru)
[1999] Kowai Nichiyoubi (1. bölüm)

Çeviri: Bessie.
Kaynak: Wikipedia & Generasia
[Resim: ICZvsH.jpg]
Cevapla
#2
Eito'da en sevdiğim üye şu ya da bu diye sınıflandıramam ama sanırım Subaru zamanla bana çaktırmadan bu mertebeye ulaşmış biri Big Grin
Ben de grubu hiç tanımazken, Ryo'nun fotoğraflarını araştırdığım bir ara Kanjani'li olanları görüp, Subaru için "çok sinir bir tip" demiştim. Hatta Ryo'yu çok sevmeme rağmen sırf Subaru için bu gruba hiç bulaşmak istememiştim. Şimdi düşününce bundan çok utanıyorum. Onlarla tanışmak için bir sene geç kaldım bu sebepsiz sinir olma yüzünden :dodgy: Ama sonuç olarak yıllardır en sevdiğim grup Kanjani8 ve en sevdiğim üye Subaru Rolleyes O her konuda takdir ettiğim yüce insan Big Grin Muhteşem ses, süper kişilik Big Grin Biricik sempaim Heart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
Cevapla
#3
Subaru'nun gruptan ayrılacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Sebep olaraksa Subaru artık bir idol olarak kalmaktansa tam teşekküllü bir müzisyen olmak istiyormuş.

Söylentilere göre bu Johnny's'in içini bayağı bir karıştırmış ve başkan yardımcısı Julie K. Fujishima bu olayın engellenmesi adına toplantılar düzenlemiş. Diğer üyelerden de Subaru'yu kalmaya ikna etmelerini istemiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Subaru ayrılmak istiyorsa yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum. Fakat Kanjani'nin müziği tipik idol şarkıları gibi değil, daha olgun. Dolayısıyla istediği şeyden çok da uzakta olmadığını düşünüyorum.
[Resim: ybUVZM.jpg]
Cevapla
#4
(04-14-2018, Saat:08:49 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Subaru'nun gruptan ayrılacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Sebep olaraksa Subaru artık bir idol olarak kalmaktansa tam teşekküllü bir müzisyen olmak istiyormuş.

Söylentilere göre bu Johnny's'in içini bayağı bir karıştırmış ve başkan yardımcısı Julie K. Fujishima bu olayın engellenmesi adına toplantılar düzenlemiş. Diüğer üyelerden de Subaru'yu kalmaya ikna etmelerini istemiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Subaru ayrılmak istiyorsa yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum. Fakat Kanjani'nin müziği tipik idol şarkıları gibi değil, daha olgun. Dolayısıyla istediği şeyden çok da uzakta olmadığını düşünüyorum.

[Resim: 76jrQr.jpg]

Söylentiler doğruymuş. Subaru bugün yaptığı açıklamayla Kanjani8 ve Johnny's'den ayrılacağını açıkladı. Müzikle ilgili daha fazla şey öğrenmek ve tam anlamıyla bir müzisyen olmak için, yurtdışına çıkıp müzik eğitimi almak için ayrıldığını açıkladı.

Subaru yazın düzenlenecek olan Kanjani8'in Dome turnesine katılmayacak. 31 Aralık itibariyle resmi olarak Johnny's'den ayrılacak.

Tüm açıklamanın İngilizce çevirisi:

[Resim: DazX7heVAAAY9Cb.jpg]

[Resim: DazX7hfU0AATjGU.jpg]

[Resim: DazX7hcVAAE42Bm.jpg]

Basın toplantısından görüntüler:

[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., ~Haruna~
Cevapla
#5
Shibutani Subaru, "Nisai" adlı ilk solo albümünü 9 Ekim'de yayınlayacak.

Albüm, üç sürüm şeklinde satışa sunulacak: CD+DVD Limited Edition, CD+Photobook Regular Edition ve Two-Disc Vinyl Edition. Toplam 12 şarkıdan oluşacak ve tüm şarkıları sanatçı kendisi yazdı.

Shibutani, 13 Eylül'de ilk defa dijital olarak "Wareware Haningenda" adlı single'ı da yayınladı. Daha sonra, 20 Eylül'de "Anagura Seikatsu" ve 27 Eylül'de "Boku no Uta" yayınlandı.

"Boku no Uta"nın klibi yayınlandı.Tracklist:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., Toruga
Bul
Cevapla
#6
İkinci solo albümü "NEED"i 11 Kasım'da yayınlayacak. Açıklamayı 22 Eylül'de, 39. yaşgününde yaptı. Son albümü Ekim 2019'da yayınlanmıştı. Albüm aracılığıyla "önünüzdeki sıradan günlere değer verme" mesajını taşımayı umuyor.

Albüm kapak ve tracklist'i şöyle:

[CD Edition]

[Resim: 5o0nAq.jpg]

01. Sing -a cappella-
02. Earth Color
03. BUTT
04. Noise
05. Mizu
06. Kaze no Uta
07. Takaburu
08. Kyou wa Donna Ichinichi Datta
09. Hito
10. Subarashii Sekai ni
11. Sing

[LP Edition]

[Resim: 5o0VUP.jpg]

SIDE A

01. Sing -a cappella-
02. Earth Color
03. BUTT

SIDE B

01. Noise
02. Mizu

03. Kaze no Uta

SIDE C

01. Takaburu
02. Kyou wa Donna Ichinichi Datta
03. Hito

SIDE D

01. Subarashii Sekai ni
02. Sing

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., livzyliz, ~Haruna~
Cevapla
#7
Yeni şarkılarından "Subarashii Sekai ni"yi blackboard Youtube kanalında seslendirdi. Şarkı 11 Kasım'da yayınlanacak "NEED" albümünde yer alacak. blackboard kanalının konsepti ise "ya o sanatçı okulumda bir öğretmen olsaydı, sınıfımda şarkı söyleseydi" tarzında, sanatçılara kara tahta önünde bir öğretmen gibi mesajlarını vermelerini sağlıyor. Performansta Subaru'ya, gitarda Tsukamoto Shiro ve klavyede Yamamoto Kenta eşlik etti. Subaru şarkıda "birlikte harika bir gelecek yaratmak için daha pozitif olun" mesajını veriyor.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Cevapla
#8
Subaru 21 Ekim'de Youtube üzerinden yeni çıkacak albümü "NEED"den şarkılar seslendireceği bir yayın yapacak. Yayın Japonya saati ile 20:00'de (Türkiye saati ile 14:00'de) başlayacak ve 30 dakika kadar sürecek.

Yayını Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. izleyebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., ~Haruna~
Cevapla
#9
Subaru 11 Kasım'da yayınlanacak yeni albümünden "Kaze no Uta" şarkısının klibini yayınladı. Klip sürekli yağmurun yağdığı Eylül ortalarında çekildi ama çekim gününde güzel bir hava vardı.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Cevapla
#10
Yeni albümünde yer alan "Sing" adlı şarkının klibi yayınlandı.

[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Ryo Nishikido (錦戸亮) (Eski Üye) Bessie. 38 15,490 12-20-2020, Saat:12:18 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi