Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stereopony
[Resim: stereopony+6.jpg]

Stereopony, 2007 yılında kurulmuş Okinawa merkezli Japon pop rock grubudur. Grup, 2008'de ünlü Bleach animesinin 17. kapanış parçası olan Hitohira no Hanabira ile çıkış yapmıştır. 12 single ve 3 stüdyo albümü yayınlamışlardır. Son olarak grup, Ekim 2012'de dağılmıştır.

Üyeler:

Aimi Haraguni (vokal ve gitar)
Nohana Kitajima (geri vokal ve bas gitar)
Shiho Yamanoha (geri vokal ve davul)

Diskografi:

Hydrangea ga Seitaru (2009)
Over the Border (2010)
More! More!! More!!! (2011)

Ayrıntılı bilgiye Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ulaşabilirsiniz. Çeviri bana aittir Tongue
Bul
Bu konuya yorum yazmak için üye oldum desem yeridir. Hitohira no Hanabira en çok dinlediğim şarkı belkide, gerçekten çok seviyorum bu grubu. ^^
Bul
hitohira no hanabiranın çevirisini yapabilecek biri var mı hiç bi yerde bulamıyorum
Bul
Bleach çevirilerinde sözleri az biraz Türkçe'ye çevrilmiş. İleride belki ben çevirebilirim smile
Bul
(01-25-2015, Saat:04:20 PM)andacchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bleach çevirilerinde sözleri az biraz Türkçe'ye çevrilmiş. İleride belki ben çevirebilirim smile

evet bleach'te bi kısmını çevirdiler ama maalesef şarkının yarısını hala anlamıyorum
Bul
(01-30-2015, Saat:02:43 AM)Yoruichi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(01-25-2015, Saat:04:20 PM)andacchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bleach çevirilerinde sözleri az biraz Türkçe'ye çevrilmiş. İleride belki ben çevirebilirim smile

evet bleach'te bi kısmını çevirdiler ama maalesef şarkının yarısını hala anlamıyorum

Tamam o zaman sırf senin için çevireceğim. Arada sırada bu konuya bakmayı unutma. Eğer ki unutursam bana mesaj atarak hatırlat smile
Bul
Hayatıma Gundam ile birlikte giren sayısız gruplardan birisiydi Stereopony, öyle ki uzun süre onlar gibi müzik yapan bir girlband arayıp durduğumu hatırlıyorum. Şarkı ritmlerindeki coşkuyu ve sözlerdeki hüznü sanki onları canlı izlemişim gibi bana hissettirdiklerini, söyleyebilirim. Dağılma haberini duyduğumda darmadağın olduğumu hatırlıyorum, solistinin boğazından rahatsızlığı gerçekleşmese eminim onları şu an bile dinleyebilirdik. Yine de kendilerini hala keşfetmemişseniz şarkılarının şu an bile çevirip çevirip dinlenebilecek kadar iyi olduğunu söyleyebilirim.

Bul
Grubun solisti AIMI'nin şuan farklı bir grubu var. Adı: ALiCE IN UNDERGROUND
Bul
AIMI yeni grubuyla uzun süredir ortalıkta gözükmüyor. Draft King ile kendimizi avutuyoruz.
Bul
(09-17-2015, Saat:02:47 PM)andacchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.AIMI yeni grubuyla uzun süredir ortalıkta gözükmüyor. Draft King ile kendimizi avutuyoruz.

AIMI'nin ses telleriyle ilgili bir problemi vardı ya Stereopony kariyerinden sonra canlı konser vermedi herhalde o yüzden arka planda kaldı birazda müzik kariyeri. Çok güzel sesi vardı halbuki, hastalık veya başka bir sebepten mi bilemiyorum ama bu kadar arka planda kalması üzücü Sad
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi