Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazunari Ninomiya (二宮和也)
#21
Nissan OilliO'nun reklamında yer aldı. İkinci reklam da 17 Haziran'da yayınlanacakmış. Çekimlerden özel resimlerse Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. görülebilir.

[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Cevapla
#22
[Resim: IJOqPp.png]

Nino'nun yer aldığı "Asadake!" (The Asadas) filmi 36. Varşova Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Asya Filmi Ödülü'nü (NETPAC Ödülü) kazandı.

Film Nakano Ryota tarafından yönetilmişti ve fotoğrafçı Asada Masahi'nin fotoğraf kitapları "Asadake" ve "Album no Chikara"dan esinlenlmişti. Nino dışında filmde Tsumabuki Satoshi, Fubuki Jun, Kuroki Haru ve Suda Masaki gibi isimler yer alıyordu.

Ödül töreni 17 Ekim'de Varşova, Polonya'da yapıldı. Jüri film hakkında, "Bu güncel, kaotik zamanlarda ihtiyaç duyulan umutla dolu olan gerçekten ilham verici ve eğlenceli bir filmdi. Herkesin büyük bir kalbe sahip olduğu ve saf hayallerinden vazgeçmek istemediği eşsiz bir ailenin hüznünü ve neşesini harika bir şekilde anlattığı için En İyi Asya Filmi Ödülü'nü (NETPAC Ödülü) bu filme veriyoruz." denildi.

Film festival tarihinde bu ödülü kazanabilen ilk Japon filmi oldu. Yönetmen Nakano ve Nino Covid-19 sebebiyle törene katılamadılar ama haberi aldıktan sonra bir mesaj yayınladılar. Nino, "Böyle film festivalleri dünyanın her yerinde insanlara filmlerimizi izleme fırsatı veriyor. Bence insanlar dünya çapında geçerli olan "aile şeklini" görebildiler. Bu ödülü almak bir onur ama insanların izlenimlerini duyduktan ve "Asadake!" filminin insanların uzun bir süre sonra sinemaya gitmek istemesini sağladığını öğrendikten sonra çok mutlu oldum." dedi.

Yönetmen Nakano ise, "Bu filmin dil engellerini ve sınırları aşıp yurt dışındaki insanlar tarafından kabul görmesinden dolayı çok mutluyum." dedi.

Tebrikler. Bravo
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • LiLiuM, ~Haruna~
Cevapla
#23
[Resim: Y0S9of.png]

3 Ocak'da Fuji TV'nin özel varyete programı "Ninomiyanchi"nin sunuculuğunu yapacak.

2017'den 2020'ye kadar her 3 Ocak'da Fuji TV, Arashi'nin beş üyesinin de yer aldığı "Aratsubo" programını yayınladı. Bu program için üyeler "dünyada kimse tarafından sıralanmamış olan şeyleri" araştırdı ve sıralamayı kendileri buldu. Üyeler daha sonra bu sıralamalardan bahsetti.

"Ninomiyanchi", "Aratsubo" programının yerini devralacak. Ninomiya programda "Ninomiyanchi" adlı geleneksel Japon tarzı bir evin "ev sahibi" olarak görev alacak. Evi ziyaret eden konuklarla konuşacak ve oyunlar oynayacak. "Aratsubo"dan gelen "kimse tarafından sıralanmamış şeyler" segmentine de devam edecek.

Programın baş yapımcısı Matsumoto Yuki, "Ninomiya-san'ın adı programın adında da yer aldığı üzere program tamamen kendisi tarafından yönetilecek. Pasif değildi ve programın tüm segmentlerini yönetti. İçeriğin yeni yıl için çok uygun olduğunu düşünüyoruz bu yüzden şovun ve Ninomiya-san'ın yeni yanının tadını çıkarırsanız bu bizi mutlu eder." dedi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 4 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Jun_Kazama, kagami chan, LiLiuM, ~Haruna~
Cevapla
#24
Nino'nun baba olacağı açıklandı. Doğumun ilkbaharda gerçekleşeceği söyleniyor. COVID-19 nedeniyle ailenin sağlıklı kalması için doğal olarak ekstra önlemler alınıyor.

Dedikodu dergisi Josei Seven'da eşinin hamileliğine dair ve evliliklerine giden günler hakkında uzun bir raporu 14 Ocak'da yayınlanacak sayılarında yer alacak.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Nino Arashi'den baba olan ilk üye olacak. Tebrikler! Bravo
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., LiLiuM, ~Haruna~
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi