Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayo Noro (野呂佳代) (1. Nesil)
Kayo Noro (野呂佳代) (1. Nesil)

[Resim: Kayo.jpg]

Adı: Kayo
Soyadı: Noro
Takma Adı: Norokayo, Nontii, Kayoho~
Doğum Tarihi: 28 Ekim 1983 (32 yaşında)
Doğum Yeri: Tokyo

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kojiyuu, Toruga, ~Haruna~
İlk mesaja hesaplarının listesi eklenmiştir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kojiyuu
Kamen Joshi etkinliğinden Kayo Noro.

18 Kasım'da TBS'de yayınlanan "Nakai Daisuke to Honda Tsubasa to Yonayona Rabuko-san" programına katılıp nişanlandığını duyurdu. Programın başından itibaren popüler bir ünlünün nişan duyurusunun yapılacağı duyurulmuştu. Bu yüzden programa katılır katılmaz özür diledi. Noro, "Bana bu zamanı ayırdığınız için çok mutluyum ama ayrıca çok da üzgünüm. Çok mutlu oldum ama "popüler ünlü" denildiği için bu baskıya dayanamadım ve bu yüzden başlar başlamaz bir özür diledim." dedi.

Nişanlısı ve teklifi hakkında, "O bir TV yönetmeni, daha önce iş sırasında tanıştığım biri. Teklifi, 'Beklediğin için özür dilerim. Lütfen benimle evlen.' şeklindeydi." dedi. Programdan ayrılırken ise Noro, "Mutlu bir şekilde yaşayacağım... Teşekkür ederim." dedi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Tebrikler. Bravo
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • livzyliz, ~Haruna~
(11-19-2020, Saat:01:27 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
18 Kasım'da TBS'de yayınlanan "Nakai Daisuke to Honda Tsubasa to Yonayona Rabuko-san" programına katılıp nişanlandığını duyurdu. Programın başından itibaren popüler bir ünlünün nişan duyurusunun yapılacağı duyurulmuştu. Bu yüzden programa katılır katılmaz özür diledi. Noro, "Bana bu zamanı ayırdığınız için çok mutluyum ama ayrıca çok da üzgünüm. Çok mutlu oldum ama "popüler ünlü" denildiği için bu baskıya dayanamadım ve bu yüzden başlar başlamaz bir özür diledim." dedi.

Nişanlısı ve teklifi hakkında, "O bir TV yönetmeni, daha önce iş sırasında tanıştığım biri. Teklifi, 'Beklediğin için özür dilerim. Lütfen benimle evlen.' şeklindeydi." dedi. Programdan ayrılırken ise Noro, "Mutlu bir şekilde yaşayacağım... Teşekkür ederim." dedi.

Tebrikler. Bravo

Noro Kayo evlendiğini açıkladı. Evlilik 22 Kasım'da gerçekleşti. Bu gün Japonya'da "İyi Çiftler Günü" olarak biliniyor, 11-22 "ii fuufu" şeklinde fonetik olarak okunabiliyor ve anlamı "iyi evli çiftler" oluyor.

Instagram'da yaptığı açıklamada, "Nişanlanma anonsumu yaptıktan sonra bir çok kişiden tebrik mesajları aldım. Çok teşekkür ederim. Kişisel bir durum ama, 22 Kasım'da evlendim. Evlilik kaydı için gittiğimizde kimliğimi getirmeyi unuttum, bu yüzden oraya iki kere gittim. Yakında evlenecekler, evlilik kayıt evraklarınızı, aile kayıtlarınızı ve kimliklerinizi unutmayın." dedi.

Tebrikler. Bravo
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fujikoso Yumi (藤社優美) (2. Nesil) Toruga 0 568 10-23-2018, Saat:07:57 PM
Son Yorum: Toruga
  Yukari Sato (佐藤由加理) (1. Nesil) mako_chan 1 1,727 10-30-2016, Saat:01:13 PM
Son Yorum: Toruga
  Hitomi Komatani (駒谷仁美) (3.Nesil) kagami chan 1 1,109 04-18-2016, Saat:08:13 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Mana Ito (伊東愛) (2.Nesil) ~Haruna~ 1 1,222 04-23-2015, Saat:01:24 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Haruka Kohara (小原春香) (1. Nesil) Kojiyuu 2 1,984 04-12-2015, Saat:05:20 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Miray (3.Nesil) kagami chan 0 913 01-24-2015, Saat:07:00 PM
Son Yorum: kagami chan
  Siyeon (シヨン) (3.Nesil) kagami chan 0 852 01-24-2015, Saat:06:00 PM
  Seara Kojo (光上せあら) (3.Nesil) kagami chan 0 749 01-24-2015, Saat:05:03 PM
  Sakura Fukuyama (福山 咲 良) (2.Nesil) kagami chan 0 761 01-24-2015, Saat:04:55 PM
  Yuka Ninomiya (二宮悠嘉) (2.Nesil) kagami chan 0 916 01-24-2015, Saat:04:47 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi