Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsunku (つんく♂) / Prodüktör (1998-2014)
[Resim: yK53go.jpg]

Tsunku 2019'un sonlarında bir proje başlatmış ve yardım edebileceği gruplar aramıştı. Tsunku, Task have Fun adlı idol grubunda karar kılmış ve bir süre onların prodüktörlüğünü yapacak. Bu birlikteliğe "Tsun ♂ Tas ♀" adı verildi. Blog yazısında göremedim ama bazı kaynaklar bir yıllık bir proje olacağını yazmış.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Grubun bazı klipleri. Tsunku'yla tarzları uyuyor gibi geldi. Güzel bir birliktelik olacak.

[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Task Have Fun, Tsunku yapımcılığındaki "Tomorrow's Diary" adlı ilk single'ını yayınlayacak.

Şarkının klibi yayınlandı.

Tsunku'nun Hello! Project dışında yaptığı şarkıların çalma listesi oluşturulmuş.

[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
  • Toruga
Bul
(10-27-2020, Saat:12:24 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Task Have Fun, Tsunku yapımcılığındaki "Tomorrow's Diary" adlı ilk single'ını yayınlayacak.

Ben beğendim şarkıyı, tipik Tsunku-san eseri. Bir ara düşüş dönemi olmuştu ama son yıllarda başarılı işler çıkarıyor. Baskıdan kurtulmuş olmasından kaynaklı olabilir, daha serbest hissediyor olmalı. Bence bu dönemde Up-Front ondan daha çok yararlanmalı.
  • ~Haruna~
(10-27-2020, Saat:12:24 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Tsunku'nun Hello! Project dışında yaptığı şarkıların çalma listesi oluşturulmuş.

Şarkının dans versiyonu da yayınlandı. Bu arada aranjör de Shunsuke Suzuki'ymiş. Tsunku ile Morning Musume'nin ilk albümünden bu yana çalışmış, Hello! Project için önemli bir aranjör. Yine birlikte çalışmışlar. Bunu da eklemek istedim.

• ~Haruna~
İlk mesaj güncellenmiştir.
  • ~Haruna~
Boys And Men'in yeni albümünde yer alacak çıkış şarkısı "Doerya JUMP" tam anlamıyla bir Tsunku prodüksüyonu olacak. Kapak tasarımı, şarkının klibi, kostüm ve dansı Tsunku'nun prodüktörlüğünde. Şarkının yer alacağı "Boymen The Universe" albümü 27 Ocak'da yayınlanacak.

• ~Haruna~
(11-30-2020, Saat:02:10 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Boys And Men'in yeni albümünde yer alacak çıkış şarkısı "Doerya JUMP" tam anlamıyla bir Tsunku prodüksüyonu olacak. Kapak tasarımı, şarkının klibi, kostüm ve dansı Tsunku'nun prodüktörlüğünde. Şarkının yer alacağı "Boymen The Universe" albümü 27 Ocak'da yayınlanacak.

Şarkının 2 dakikasını tweet'den dinleyebilirsiniz.

Eski neşeli ve hareketli Hello! Project şarkılarını anımsattı bana. smile
  • ~Haruna~
(11-30-2020, Saat:05:59 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(11-30-2020, Saat:02:10 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şarkının 2 dakikasını tweet'den dinleyebilirsiniz.

Eski neşeli ve hareketli Hello! Project şarkılarını anımsattı bana. smile

Şarkının klibi bugün Türkiye saati ile 14:00'de Youtube'da yayınlanacak.

• ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi