Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japan-Fans 13 Yaşında!
[Resim: 13yg.gif]

Türkiye'nin Japonya platformu Japan-Fans 13 yaşında!

2011'den bu yana Japonya'ya ilgi duyan herkesi bir araya toplamayı hedefleyen sitemiz artık 13 yaşında! Japan-Fans yeni yaşında her zamankinden daha büyük, daha güçlü ve daha kalabalık!

Kuruluşumuzdan bu yana Japonya ve özellikle Japon popüler kültürünün tanınması konusunda tamamen gönüllü çalışmalar yapan sitemiz özellikle son bir kaç yıldır dizi ve film çevirileriyle adını daha da duyurmaya başladı. Özellikle bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ve bir festival havasına dönüşen Japan-Fans Film Ayı oldukça başarılı geçti. Bu alanda aldığımız geri dönüşler bizi bu konuda daha da sorumluluk sahibi yapıyor ve çevirilerimiz daha da özenle hazırlanıyor. Japon dizi ve filmlerinin daha çok kitleye ulaşmasını sağlayan sitemizin çevirmenlerine ve bize dışarıdan destek veren tüm çevirmenlerimize tekrar teşekkür ederiz. Ayrıca çevirilerimizi ilgiyle takip eden tüm üyelerimiz ve ziyaretçilerimize de teşekkürler.

Japan-Fans bundan sonra da sizlerle birlikte büyümeye devam edecek ve Japonya konusunda bir numaralı kaynak olma iddiasını sürdürecek. Sizlere içerisinde vakit geçirirken keyif alabileceğiniz, kolay kullanabileceğiniz bir site oluşturmak en büyük dileğimiz. Forum altyapısı el verdiği sürece geliştirmelere bu 13 yıl boyunca her zaman açık olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Radyomuz, bloğumuz, sosyal medya hesaplarımızla her zaman sadece bir forum olmanın ötesindeyiz ve Japonya ile ilgili bir çok farklı alanda içerik üretiyoruz. Japonya konusunda her türlü işbirliğine hazır olduğumuzu tekrar yineliyoruz.

Japan-Fans'ı bu günlere getiren tüm üyelerimize, moderasyon ekibine, destek verenlere, çevirmenlerimize, ziyaretçilerimize, işbirliği içinde olduğumuz site ve kurumlara çok teşekkür ediyorum. Bu kocaman ailemiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Dilerim bu yıl da yeni katılımlarla daha da güçlenelim ve Japan-Fans'ın en iyi senesi olsun.

Doğum günün kutlu olsun Japan-Fans! Balloon
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
[-] 9 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • anonXmous, berkwest, Bessie., Hyouka, IDPeaceM, livzyliz, Makino**, rabia nur, yyamadasuzuki
Forum kullanmak güzeldir.
Forumunuz da güzel.
Bir Japon mucizesi 
Bravo Doğum günün kutlu olsun Japan-Fans! Bravo
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM, Toruga
Bul
Seneler gerçekten çok çabuk geçiyor, kuruluşundan beri foruma üye olduğum için çok şanslı hissediyorum. Emeği olan ve aramızda olan bütün arkadaşlara ben de bir teşekkür edeyim, umarım yine harika bir yaş geçirir ve nice güzel yaşlarda birlikte oluruz. Nice senelere Japan-Fans! Heart
[Resim: e4815b681e0f7426e17a1f9857985085.jpg]
  • IDPeaceM, Toruga
13. yılımız kutlu olsun!

Bu ailenin bir parçası olmak çok güzel ve çok gurur verici!

Senelerdir Japonya konusunda bir numaralı adresimiz hep burası oldu. Benim de bu yıl foruma üye oluşumun 12. yılı olacak. Zaman gerçekten inanılmaz hızlı geçiyor ama Japan-Fans hiçbir zaman zamanın gerisinde kalmıyor. Bugün Japonya dediğimde biri gelip de "Japonya deyince Japan-Fans gelir akla" diyorsa bu bence en büyük kanıtıdır. Bu yüzden burayı çok seviyorum. Ama burayı sevmemin en birinci sebebi her zaman için bana alan açan ve aslında bir anlamda son birkaç senedir birçok alanda gelişmeme vesile olan Japan-Fans yönetimidir. O yüzden hem kurucumuz Toruga'ya hem de Japan-Fans ailesine uzun, sağlıklı ve Japan-Fans'li bir ömür diliyorum.

Nice senelere  Balloon
[Resim: qhlECOv.jpg]
[-] 4 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • berkwest, Hyouka, Makino**, Toruga
Doğum günün kutlu olsun Japan-Fans, nice senelere! Blush
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
  • IDPeaceM, Toruga
Bul
Heart 
2013 yılında keşfettiğim o harika sayfa ve insanlar iyi ki varsınız  Big Grin 
İyi ki doğdun Japan-Fans, hep bizimle kal. Heart
[Resim: tumblr_priav2MABs1tk2heto3_540.gifv]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Fans Blog Yayında! Toruga 43 14,092 02-10-2024, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği #3 Toruga 3 1,212 08-06-2023, Saat:08:47 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Japan-Fans 12 Yaşında! Toruga 8 461 03-02-2023, Saat:12:09 AM
Son Yorum: kagami chan
  Japan-Fans'ı Destekleyen ve Desteklediğimiz Blog Siteleri / Sosyal Medya Hesapları Toruga 14 4,978 12-18-2022, Saat:11:34 PM
Son Yorum: AsianQueen
  İstanbul Japan Week (13-20 Ekim 2022) Toruga 0 287 09-28-2022, Saat:10:33 PM
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği Toruga 6 1,621 09-15-2022, Saat:01:22 AM
Son Yorum: orewaoredesu
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği #2 Toruga 3 1,591 08-26-2022, Saat:09:38 PM
  Japan-Fans Twitter Sayfası! Toruga 11 8,297 08-20-2022, Saat:01:29 AM
  Japan-Fans 11 Yaşında! Toruga 6 603 03-04-2022, Saat:03:45 PM
Son Yorum: kagami chan
  Japan-Fans Çeviri Grubu Yeni Çevirmenlerini Arıyor! Toruga 1 2,925 10-14-2021, Saat:08:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi