Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Sohbet
(09-23-2020, Saat:11:41 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-23-2020, Saat:09:16 PM)livzyliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.H!P gruplarının dizi, film veya varyete showları var mı acaba? Üyelerini tanımak için izlemek istiyorum ama hiç bulamadım. Şarkılarını dinliyorum ve üyelerini de tanımak istiyorum ama gruplar kalabalık biraz.

Eski Morning Musume ve Hello! Project jenerasyonları için en bilindik ve popüler program Hello! Morning. Ardından 2007-2008 arası Haromoni vardı o da iyiydi. 2014-2019 arası The Girls Live programı nispeten yeni kadroyu görebileceğin programlardan. Son olarak AI・DOL PROJECT ve Hello Pro! TOKYO Sanpo gibi programlar yapıldı. Bunlara göz atabilirsin varyete olarak. İngilizce altyazılı bölümleri mevcut oluyor.

Film olarak en son Ousama Game'i çevirmiştim orada Berryz Koubou ve C-ute üyeleri oynuyordu. Dizi olarak Suugaku Joshi Gakuen var. Yine o dönemden bir çok Hello! Project üyesini görebilmen mümkün.

Youtube üzerinden Hello! Station ve Tiny Tiny gibi özel programları da takip etmeni tavsiye ederim. Bu programlarda da özel bölümler oluyor. Yine Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'da bir çok özel video bulunabiliyor.

Ve ben Hello! Project'i geçmişiyle bir bütün olarak tanımak istiyorum diyorsan ki bence öyle yapmalısın çünkü sürekli bağlantı mevcut, klip ve konserleri de izlemeni öneririm. En azından kendi açımdan söylersem, izlediğim konserlerin Hello! Project'i tanımak adına çok faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Bunun için de büyük konserler, özel mezuniyet konserleri, 10, 15, 20. yıl özel konserleri gibi konserlerden başlayabilirsin.

Umarım faydalı olur. smile

Çok teşekkür ederim  Angel AKB48 hayranı olarak bu gruplara kalabalık demem biraz garip ama onları varyete showları ve dizileri izleyerek tanımıştım. Bu grupları da öyle tanımayı umuyorum.
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQsW8dXf7CnK0XTtGz5O...A&usqp=CAU]
Bul
(09-23-2020, Saat:11:49 PM)livzyliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-23-2020, Saat:11:41 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-23-2020, Saat:09:16 PM)livzyliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.H!P gruplarının dizi, film veya varyete showları var mı acaba? Üyelerini tanımak için izlemek istiyorum ama hiç bulamadım. Şarkılarını dinliyorum ve üyelerini de tanımak istiyorum ama gruplar kalabalık biraz.

Eski Morning Musume ve Hello! Project jenerasyonları için en bilindik ve popüler program Hello! Morning. Ardından 2007-2008 arası Haromoni vardı o da iyiydi. 2014-2019 arası The Girls Live programı nispeten yeni kadroyu görebileceğin programlardan. Son olarak AI・DOL PROJECT ve Hello Pro! TOKYO Sanpo gibi programlar yapıldı. Bunlara göz atabilirsin varyete olarak. İngilizce altyazılı bölümleri mevcut oluyor.

Film olarak en son Ousama Game'i çevirmiştim orada Berryz Koubou ve C-ute üyeleri oynuyordu. Dizi olarak Suugaku Joshi Gakuen var. Yine o dönemden bir çok Hello! Project üyesini görebilmen mümkün.

Youtube üzerinden Hello! Station ve Tiny Tiny gibi özel programları da takip etmeni tavsiye ederim. Bu programlarda da özel bölümler oluyor. Yine Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'da bir çok özel video bulunabiliyor.

Ve ben Hello! Project'i geçmişiyle bir bütün olarak tanımak istiyorum diyorsan ki bence öyle yapmalısın çünkü sürekli bağlantı mevcut, klip ve konserleri de izlemeni öneririm. En azından kendi açımdan söylersem, izlediğim konserlerin Hello! Project'i tanımak adına çok faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Bunun için de büyük konserler, özel mezuniyet konserleri, 10, 15, 20. yıl özel konserleri gibi konserlerden başlayabilirsin.

Umarım faydalı olur. smile

Çok teşekkür ederim  Angel AKB48 hayranı olarak bu gruplara kalabalık demem biraz garip ama onları varyete showları ve dizileri izleyerek tanımıştım. Bu grupları da öyle tanımayı umuyorum.

Rica ederim, AKB'nin meşhur AKBingo'sunun karşılığı aslında Hello! Morning ama maalesef o program en şaşalı dönemde yapıldı ve 2007'den sonraki varyeteler gelip geçici oldu. Ondan sonraki günümüze de yakın olan en uzun soluklu hem de performans içeren benzeri The Girls Live.
[Resim: ybUVZM.jpg]
Cadılar Bayramı için Tsuji Nozomi, Suzuki Airi ve Ikuta Erina farklı kostümler giydi.

Tzuji Nozomi - Chu! Natsu Party

Suzuki Airi - Chikatto Chika Chika

Ikuta Erina - Shinobu Kochou (Kimetsu no Yaiba)

[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • roselewis, Toruga
Bul
KanJam Kanzennen SHOW'da, Reiwa döneminin en iyi kadın vokalleri listelendi.
Listede Hello! Project'ten Oda Sakura, Takagi Sayuki ve Dambara Ruru yer aldı. (İngilizce Altyazılı)

Tüm övgüleri hakkediyorlar!   Bravo

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
J-MELO'nun yeni bölümünde Funaki Musubu ve Kitagawa Rio performans sergiledi.
Bölüm 3 Ocak, 2021'e kadar izlenebilecek.

Funaki Musubu (ANGERME) - Gekkou
Kitagawa Rio (Morning Musume'20) - Yasashisa De Afureru Youni

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

• Toruga
Bul
(10-30-2020, Saat:07:32 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: IpIGtI.jpg]

Hello! Project'in "Hello Pro no Collabo NIGHT!" adlı yeni varyete şovu 12 Kasım'da dTV ve Hikari TV'de başlayacak.

Program için üyeler, farklı sanatçılar ile performans sergileyecek. İlk konuklar 80'lerin ünlü idolü Oginome Yoko, enka şarkıcısı Kobayashi Sachiko ve anisong şarkıcısı Ichirou Mizuki olarak açıklandı.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bravo

İlk bölüm Dailymotion'a düşmüş.

[Resim: ybUVZM.jpg]
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Haberler Toruga 75 24,053 11-27-2020, Saat:06:58 PM
Son Yorum: Toruga
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Toruga 2 2,402 11-27-2020, Saat:03:44 PM
  Hello! Project Favorilerinizi Sıralama Oyunu Toruga 5 1,779 11-11-2020, Saat:09:58 PM
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Resimleri Bessie. 97 40,264 10-13-2020, Saat:06:44 PM
Son Yorum: Bessie.
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Videoları / İzleme Linkleri Toruga 4 2,699 09-27-2020, Saat:01:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Bu Kostüm Hangi Hello! Project Şarkısına Ait? ~Haruna~ 2 202 07-23-2020, Saat:07:11 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Gifleri Bessie. 17 5,347 05-14-2020, Saat:10:04 PM
Son Yorum: Bessie.
  Hello! Project Telefon Oyunu: Hello! Pro Tap Live Toruga 0 181 04-18-2020, Saat:12:30 PM
  Son Dönemde Aklınıza Takılan Hello! Project Şarkıları? Toruga 0 728 05-09-2018, Saat:11:02 PM
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Mp3 Download Başlığı Toruga 2 1,626 01-08-2018, Saat:09:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi