Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stereopony
Hitohira No Hanabira lisede dinlemiştim ilkin ve hala dinliyorum ..Tarzları çok hoşuma gidiyor. I am a Hero ikinci favorim Pokémon Smash animesinden. Rock severlere tavsiye edilir.
[Resim: tumblr_nut6zc6FN01thskuvo3_r1_400.gif][Resim: tumblr_nut6zc6FN01thskuvo4_r1_400.gif]
(ms)
Bul
(09-17-2015, Saat:03:57 PM)LiSA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-17-2015, Saat:02:47 PM)andacchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.AIMI yeni grubuyla uzun süredir ortalıkta gözükmüyor. Draft King ile kendimizi avutuyoruz.

AIMI'nin ses telleriyle ilgili bir problemi vardı ya Stereopony kariyerinden sonra canlı konser vermedi herhalde o yüzden arka planda kaldı birazda müzik kariyeri. Çok güzel sesi vardı halbuki, hastalık veya başka bir sebepten mi bilemiyorum ama bu kadar arka planda kalması üzücü Sad

Stereopony, Aimi'nin ses telleri yüzünden dağılmadı emin olabilirsin. Tam bir açıklama yapılmasa da grup üyelerinin farklı sound istekleri yüzünden dağılma gerçekleşti deniliyor. Bir diğer etken de Evan Taubenfeld denen işe yaramaz herif! Aimi'ye gelirsek sağlık durumu ne kadar ciddi bilmiyorum ama bence Stereopony'den sonra ritmini bulamadı. Alice in Underground, vampir soslu ilginç bir gotik tarz yapalım diye oluşturulmuş vasatı aşamayan bir topluluk. Aimi'nin de sahne performansı çok değişti. Nedense artık bana şımarık geliyor. Draft King tarafına bakarsak ise bir Aimi aşığı olarak başta Nohana olmak üzere Shiho ve sonradan gelen Mao'yu çok suçluyordum. Ancak şimdilerde DK gözüme sempatik görünüyor. En azından daha istikrarlılar. Bu yaz Amerika'daki OTAKON'da bile sahne aldılar. Yine de her ne olursa olsun hiçbir şey Stereopony dönemindeki gibi güzel ve heyecanlı değil...
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi