Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konyada Japonca-Korece-Çince Kursu
Arkadaşlar merhaba.Konuyu nereye açacağımı pek kestiremedim.En doğru başlık olarak buraya açıyorum.Şimdi Konyada yaşayan Asya sever ve asya dilleriyle ilgilenen arkadaşlar için bir duyurum olacak.KOMEK kursları bu dönem KORECE-ÇİNCE-JAPONCA kursları açıyor.Ama ne yazıkki bu haftaiçi.Eğer aranızda bu dillerle ilgilenip gitmek isteyip ama hafta içi olduğu için gidemeyen varsa *benim gibi* KOMEK ile görüşüp bunu haftasonuna çektirmeyi deneyelim.Ne kadar çok kişi haftasonu olmasını talep ederse *çoğunluğa göre yani* birşeyler yapabileceklerini söylediler.Sizin de desteklerinizi bekliyorum.Umarım ilgilenen arkadaşlar olur. TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN smile Ayrıca kurs ücretsiz smile komeğin dil kursları da güzel oluyor bunu da belirtmeden geçmeyim.
Bul
hafta sonuna aldırabilirsek bende gitmek istiyorum korece kursuna irtibata geçebilirsek sevinirim..
Bul
daha çok bilgi verebilir misin hafta içi veya hafta sonu ise saat kaçta olur? nerede? kayıtlar ne zaman? smile
Bul
kayıtlar 27 sinde bitti ama ek kontenjan açmış olabilirler komek alaaddin şubesine gidip sormanız gerekiyor bide dersleri salı perşembeye koymuşlar..
Bul
tamam teşekkür ettim hafta sonu gidip sorayım o zaman. peki kurs günü veya programı belli oldu mu?Huh
Bul
Japonca Korece çok fazla ilgi varmış o yüzden bir sonraki kur için açılabilirmiş zaten kontenjanları hemen doldurmuşlar.Haftasonu konusunda da bir tek benim isteğimle haftasonuna çekemezler birçok insanın talep etmesi lazım birebir.Başka türlü oluru yok Sad Ama Salı Perşembe Çince kursu var (saat 9 ile 12 arası) kişi yetersiz 4 kişi daha lazım açılabilmesi için ve kayıtlar devam ediyor çinceye.Eğer Çinceye ilgi duyuyorsanız yada ilgi duyan arkadaşlarınız varsa kayıt yaptırabilir.
Bul
Normalde kayıtlar 27sinde son ama çince için süre uzatıldı.
Bul
sağlık olsun japonca için düşünmüştüm ama nasip değilmiş teşekkürler iyi çalışmalarAngrySouka
Bul
(10-01-2013, Saat:07:21 PM)niketi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.sağlık olsun japonca için düşünmüştüm ama nasip değilmiş teşekkürler iyi çalışmalarAngrySouka

Ama dur ümitsizliğe düşme ben müdüre sordum hocam birçok arkadaş var haftasonuna gelmek istiyorlar okulları olduğu için hafta içi gelemiyorlar açamaz mısınız felan dedim japonca için. O da dedi liste yapın dilekçe yazın ayarlarız yani hala umudumuz var.Müdür ılımlı biri pek olumsuz karşılamıyor insanları.Şimdi olmasa bile bir sonraki kur için açabilirler Huh BAŞARICAZ SONUNDA Big Grin
Bul
(10-01-2013, Saat:09:53 PM)PurpleKitten Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-01-2013, Saat:07:21 PM)niketi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.sağlık olsun japonca için düşünmüştüm ama nasip değilmiş teşekkürler iyi çalışmalarAngrySouka

Ama dur ümitsizliğe düşme ben müdüre sordum hocam birçok arkadaş var haftasonuna gelmek istiyorlar okulları olduğu için hafta içi gelemiyorlar açamaz mısınız felan dedim japonca için. O da dedi liste yapın dilekçe yazın ayarlarız yani hala umudumuz var.Müdür ılımlı biri pek olumsuz karşılamıyor insanları.Şimdi olmasa bile bir sonraki kur için açabilirler Huh BAŞARICAZ SONUNDA Big Grin

hadi hayırlısı o zaman Okashii
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonca Öğrenme Programı Astral 6 7,954 04-04-2019, Saat:09:38 PM
Son Yorum: Astral
  Japonca ve Türkçe Benzer Kelimeler kembağal 0 1,234 09-13-2018, Saat:04:44 PM
Son Yorum: kembağal
  Japan-Fans Üyelerinin Japonca Seviyesi Toruga 23 13,038 07-16-2017, Saat:03:38 AM
Son Yorum: moroivampir
  Japonca Sebze ve Meyve İsimleri Toruga 0 1,263 06-27-2017, Saat:04:34 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonca Renkler Toruga 0 928 06-22-2017, Saat:08:32 PM
Son Yorum: Toruga
  Asialogy | Asya Dilleri Eğitim Merkezi (Japonca ve Korece) Asialogy 1 1,443 06-21-2017, Saat:11:45 AM
Son Yorum: Asialogy
  Türkçe Altyazılı Let's Learn Japonca Serisi (En İyi Başlangıç Seviyesi Video Kurs) 人を呪わば穴二つ 7 4,059 01-23-2017, Saat:08:52 PM
Son Yorum: 人を呪わば穴二つ
  Japonca / Türkçe Cümle Örnekleri мiкα 10 9,735 10-17-2015, Saat:11:05 PM
Son Yorum: GinKasumii
  Japonca Öğrenebileceğiniz Yabancı Siteler SaDe 21 13,935 10-06-2015, Saat:11:29 PM
Son Yorum: esra8
  Japonca Dil Bilgisi Kitabı Aizawa 4 2,526 10-06-2015, Saat:10:55 PM
Son Yorum: Aizawa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi