Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vampire Stories: BROTHERS / Vampir Hikâyeleri: Kardeşler (2011) / Türkçe Altyazılı
Vampire Stories: BROTHERS / Vampir Hikâyeleri: Kardeşler (2011)
Türkçe Altyazılı

[Resim: LiNLJQK.jpg]

Film: Vampire Stories: BROTHERS / Vampir Hikâyeleri: Kardeşler

Japonca Adı: ヴァンパイア・ストーリーズ - ブラザーズ

Tür: Aksiyon, Fantastik

Yıl: 8 Ekim 2011

Süre: 78 Dakika

Tema Şarkısı: Versailles - Masquerade

Yönetmen: Hikari Goto

Oyuncular:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Ai

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Sei

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Midori

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Hisako

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Asagi

[Resim: 35325.jpg]

[Resim: 35750.jpg]

[Resim: 35766.jpg]

Konu:

Sei ve abisi Ai küçük yaşta ailelerini kaybetmiş iki kardeştir. Bu iki kardeş Midori ve ailesinin yanında kalmaya başlarlar. Aradan yıllar geçer ve Ai 20. yaş gününde ortadan kaybolur. Neler olduğunu anlamayan aile, Ai'den 5 yıl boyunca haber alamaz. Daha sonra üniversiteye başlayan Sei bir gün üniversiteden kulüp arkadaşları ve Midori ile beraber bir geziye çıkar. Geziden erken ayrılmak zorunda kalan Midori ve Sei ardından arkadaşlarının trajik bir şekilde öldüğünü öğrenirler. Tüm bunların üzüntüsünü yaşayan Sei bir de abisinin 5 yıl aradan sonra döndüğünü görünce her şey iyice alt üst olur.

Trailer

Türkçe Altyazı

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Satır sayısının az olduğunu görünce çevirmeye karar verdiğim bir film oldu.
Yanlışlarım hatalarım varsa (ki eminim vardır) çekinmeden söyleyin lütfen. ^^" İyi seyirler. (:
*-*
[Resim: tumblr_mo777qCwUd1qdtkwco1_400.gif]
Çok teşekkürler Hanajima. Angel
Ben de geçenlerde indirip izlemiştim ve çevirmek istiyordum. Bugün yarın başlayacaktım, iyi ki başlamamışım. Ama softsub'ı yoktu bildiğim kadarıyla. Veya vardı da ben mi bulamadım acaba!! Hem zamanlama yapmak, hem de çevirmek zahmetli olacağı için erteleyip duruyordum. Ne kadar iyi etmişim. Ellerine sağlık. Bravo
Diğer filmi, yani Chasers olanı da çevirecek misin? Onun çevirisini bulamadığım için izlemedim henüz. Bunu bulduysan, onu da bulmuşsundur sen. Ümitlenelim mi? Lol
[Resim: ppWuKyc.gif]
Airi ve Reina var burada, elbette izlenir. Teşekkürler hanajima. ;)
[Resim: xPdeGf.jpg]
Tanrım!!! Bu filmi indirmiştim geçen hafta, müsait olunca çevirmeyi planlıyorum. İyi ki çevirmemişim. Big Grin Eline sağlık hanajima, en kısa zamanda izleyeceğim. Trailerına felan bayılmıştım. *-*
[Resim: large.gif]
Bul
(08-11-2013, Saat:11:17 PM)nutellabrain Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tanrım!!! Bu filmi indirmiştim geçen hafta, müsait olunca çevirmeyi planlıyorum. İyi ki çevirmemişim.

Amanın!! Sen de mi Nutella?? Big Grin Elini çabuk tutan çevirdi geçti, bak. Biz kendimize başka Airi'li filmler bulalım. Wave
[Resim: ppWuKyc.gif]
@Janoomma-san hardsub olarak bulup indirmiştim. Üşenmedim zamanlama yapıp çevirdim. =D
Üzgünüm ama ikinci film CHASERS'in alt yazısı yok henüz, sanırım, bulamadım. T^T
(Film hakkında çok olumlu yorum yapamayacağım ama... >.< )

@nutellabrain Teşekkür ederim. *-* Doğrusu ikinci filmin fragmanı daha da heyecan verici, inşallah alt yazısı çıkar da ona da sizler el atarsınız. (:
*-*
Eline koluna sağlık hanajima yorumuna baktım da çok iyi değil dedin. Biraz spoiler içerse de ne bakımdan iyi değil oyunculuk, kurgu vs ?
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
@ads12358
*-*
Teşekkür ederim sağolasın @hanajima smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beck (2010) (Türkçe Altyazılı) Mirune 8 6,430 12-18-2018, Saat:03:05 AM
Son Yorum: fahriplayer
  Another Live Action (アナザー) (2012) (Türkçe Altyazılı) andacchi 9 7,948 01-24-2016, Saat:08:31 PM
Son Yorum: Semihpasa
  Majisuka Gakuen 0 ~Kisarazu Rantouhen~ (2015) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 2 1,703 01-02-2016, Saat:11:37 PM
Son Yorum: renachan
  Teppen Tottande (NMB48) (2013) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,041 11-07-2015, Saat:07:01 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Kimi to Boku (Sen ve Ben) (2011) (Türkçe Altyazılı) NaYKi 16 9,613 05-07-2015, Saat:05:39 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  RoomMate (ルームメイト) (2013) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,194 03-28-2015, Saat:10:44 PM
  Tokyo Daikushu ( 東京大空襲) (2008) / Türkçe Altyazılı mako_chan 1 1,773 03-19-2015, Saat:08:33 PM
Son Yorum: Toruga
  Seventh Code (セブンスコード) (2014) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 1 1,911 07-06-2014, Saat:02:10 PM
Son Yorum: Toruga
  Densen Uta (伝染歌) (2007) / Türkçe Altyazılı Kojiyuu 0 1,386 11-05-2013, Saat:06:54 PM
  Kenta to Jun to Kayo-chan no Kuni (2010) (Türkçe Altyazılı) Mirune 0 2,093 08-01-2011, Saat:09:44 PM
Son Yorum: Mirune

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi