Anket Başlığı: Japon biriyle evlenmek ister misiniz ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet
83.33%
85 83.33%
Hayır
16.67%
17 16.67%
Katılımcı sayısı: 102 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.6/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japon Biriyle Evli Olmak İster miydiniz?
(05-29-2011, Saat:10:12 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-29-2011, Saat:02:30 PM)Kim Nam Gil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Japon biriyle arkadaşım ama evli olmak istemezdim çünkü aşk,evlilik bana göre değil.
Bana kalsa evlilik saçma bir şeydir.Tabi bu sadece benim fikrim.. smile

kim nam gil kimsin senBig Grintıpkı benim gibi düşünüyosunBig Grinhep böyle kalsmile
merak etme hep öyledim hep öylede kalacam Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Üzülme Evlat,
Kaybettim Sandıkların,
Kurtulduklarındır Belki.
Bul
Japonları severim ama asla evlenmem. smile
Tabii büyük konuşmayayım. Big Grin
[Resim: tumblr_m56b44w7Zz1rrdd5mo1_250.gif]
Tabikide isterdim. Kim istemezki (: Tabi bu evleneceğim kişi Aoi olursa daha iyi olurdu Heart.Heart
[Resim: tumblr_nkdg0jcZNv1qkyug3o1_400.gif]

Bul
Bu kişi Ryosuke YAMADA'ysa haiiii smile Tüm kalbimle hatta başka hiçbir şey istemem diyebiliriz smile Bir Ryosem olsun yeter <33333
Bul
Aşk olduktan sonra Irkın dinin dilin ne önemi var smile
Bul
çok sevdiğim bir söz var... " bir insanı sevebilirsin, onu tanımadığın sürece " ;) sanırım zihniyetimi anlatıyor..
Bul
ivet ivet ivet Big Grin sonuna dek はい Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shou tutkudur...

Bul
Aslında olabilir ama ailemle iletişimde zaman zaman sorunlar oluşabileceğini tahmin ediyorum Big Grin Big Grin
[Resim: goal3trkehackbyefsaneha.png]
(05-29-2011, Saat:10:12 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-29-2011, Saat:02:30 PM)Kim Nam Gil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Japon biriyle arkadaşım ama evli olmak istemezdim çünkü aşk,evlilik bana göre değil.
Bana kalsa evlilik saçma bir şeydir.Tabi bu sadece benim fikrim.. smile

kim nam gil kimsin sen Big Grin tıpkı benim gibi düşünüyosunBig Grinhep böyle kalsmile

Aslında ben de böyle düşünüyorum ama Japon olursa farklı Heart: Tabii sevdiğim birisi de olması lazım ama Heart ARIOKA HeartHeartHeartHeartHeart
Bul
(11-17-2011, Saat:05:48 PM)Kaminari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aslında ben de böyle düşünüyorum ama Japon olursa farklı Heart: Tabii sevdiğim birisi de olması lazım ama Heart ARIOKA HeartHeartHeartHeartHeart

Eh öyle tabiBig Grin Mesela Mio'nun yerinde ben olsam Shu ile evlenebilirdim(İkemen desu ne).
Ama "Japonla evlenmek" çok genel. Sanki "evlenmeye karar verdim bi damat - ya da gelin- bulayım. O da Japon olsun" diyormuşuz gibi.

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Japonya'ya Taşınmak İster Misiniz? Naharaka 39 19,110 11-05-2015, Saat:08:28 PM
Son Yorum: Aizawa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi