Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majisuka Gakuen (マジスカ学園) (2010) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı

[Resim: majisukagakuen.jpg]

Dizi hakkında bilgi için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Dizinin açılış şarkısını Türkçe altyazılı izlemek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Dizinin kapanış şarkısını Türkçe altyazılı izlemek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şifre: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

1. Bölüm
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

2. Bölüm
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

3. Bölüm

4. Bölüm

5. Bölüm

6. Bölüm

7. Bölüm

8. Bölüm

9. Bölüm

10. Bölüm

11. Bölüm

12. Final Bölüm

Online İzlemek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Çeviri: mako_chan
Teşekkürler makosan güzel bir dizi iyi çalışmalar smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Şuan sevinçten çığlık attım ya en sevdiğim dizi Heart Çok mutlu oldum.
Çok çok çok teşekkürler mako_chan Heart
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Altyazı zaman ayarı olmadığı için bölümler biraz gecikmeli gelecek, haberiniz olsun,
Kojiyuu bu konuda bana yardım edeceğini söylediği için çevirmeye başladım smile
Aslında ramazan bitmeden gelse çok güzel olur smile Çünkü sonra bizim internet olmayacak ya Sad
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Zaman ayarlı değil mi ? Söyle bir şey yap abla videoya gel sağ tıkla özellikler de.yukardaki butonlarda genel, güvenlik, ayrıntılar filan yazar ayrıntılara tıkla. bundan sonra resim kare hızı var ona bak onun kaç oldugunu gör. 23.76 , 25 ,29 diye olur genelde. bu resim kare hızına göre altyazılar çıkar.sen de videona göre olan altyazıyı indirirsen sorun çözülür smile

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
Çevirisini beklediğim dizilerden birisiydi artık tamamlanınca izlerim. Diğer sezonlarını da çevirili görmek dileğiyle, kolay gelsin mako_chan. Cool
[Resim: xPdeGf.jpg]
(06-30-2013, Saat:06:03 PM)ads12358 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Zaman ayarlı değil mi ? Söyle bir şey yap abla videoya gel sağ tıkla özellikler de.yukardaki butonlarda genel, güvenlik, ayrıntılar filan yazar ayrıntılara tıkla. bundan sonra resim kare hızı var ona bak onun kaç oldugunu gör. 23.76 , 25 ,29 diye olur genelde. bu resim kare hızına göre altyazılar çıkar.sen de videona göre olan altyazıyı indirirsen sorun çözülür smile

2. ve 3. sezonun altyazısı var ama 1. sezon sadece gömülü verilmiş yani hardsub olarak, herhangi bir altyazısı yok kendimiz oluşturuyoruz '^^

Hmm öyleyse kolay gelsin ben bu kadar biliyorum ama bir araştırıcam gömülü altyazılara direk çevirme uygulanabiliyor mu.

Bul
(06-30-2013, Saat:05:51 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aslında ramazan bitmeden gelse çok güzel olur smile Çünkü sonra bizim internet olmayacak ya Sad

Bizde Majisuka'nın 1.'sini Ramazan ayında bitirmek niyetindeyiz smile

(06-30-2013, Saat:06:17 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çevirisini beklediğim dizilerden birisiydi artık tamamlanınca izlerim. Diğer sezonlarını da çevirili görmek dileğiyle, kolay gelsin mako_chan. Cool

Elbette ki diğer sezonları da düşünüyorum, bir aksilik çıkmazsa tabii ki smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Tantei Gakuen Q (探偵学園Q) (2007) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Nova 32 17,861 07-25-2019, Saat:12:39 AM
Son Yorum: denizşakayığı
  Last Cinderella (ラスト♡シンデレラ) (2013) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Janoomma 29 19,349 06-15-2019, Saat:12:28 AM
Son Yorum: dahaze34
  Kaze no Shounen (風の少年~尾崎豊 永遠の伝説) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Bessie. 15 9,986 06-11-2019, Saat:07:12 PM
Son Yorum: Toruga
  Majisuka Gakuen 4 (マジスカ学園 4 ) (2015) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 15 7,481 05-23-2019, Saat:07:31 PM
Star Niini no Koto wo Wasurenaide (にぃにのことを忘れないで) (2009) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Nova 10 7,387 01-31-2019, Saat:10:50 PM
Son Yorum: Cimcim
  Mousou Deka! (モウソウ刑事) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 14 5,937 02-26-2018, Saat:04:30 PM
Son Yorum: movetime
  Hanazakari no Kimitachi e 2 (花ざかりの君たちへ2) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 43 28,647 09-12-2017, Saat:07:24 PM
  CROW'S BLOOD (2016) (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 9 1,944 09-07-2017, Saat:10:45 PM
  Cabasuka Gakuen (Majisuka Gakuen 6) (キャバすか学園) (2016) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 12 4,185 03-14-2017, Saat:08:21 PM
  Hatsumori Bemars (初森ベマーズ ) (2015) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 13 5,100 04-02-2016, Saat:08:49 PM
Son Yorum: kagami chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi