Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu Anda Hangi J-Dramayı İzliyorsunuz?
Gakkou no Kaidan izledim Big Grin İyi diziydi ama olayları önceden kestirebildiğim için pek zevk alamadım ve tatmin etmedi ama gerek işleniş gerekse son olsun gayet iyiydi ^^
              My Bae  Blush 
vZmNvA.gif
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Ara
Minami-kun no Koibito'ya devam. Lol (Laptopum bozulduğu için yarım kalmıştı ama artık bitirebilirim. Big Grin )
9bcbps.png
  • ~Haruna~
Ara
Tumbling izliyorum, ondan önce Good Morning Call ve Suikyiu Yankies i izledim çokkk iyiydiler.
Ara
Ouroboros izliyorum. Oguri Shun ve/veya Ikuta Toma sevenlere kesinlikle tavsiye ederim smile
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sakurai568, ~Haruna~
Tokyo Dogs. 2 bölüm itibariyle sıradan bir konu gibi gözükse de kendisini izlettiren bir dizi.
Qa8We6.jpg
49'u izliyordum, bitti. Enteresan bir konu ve eğlencelik bir dizi. Tavsiye ederim.
Qa8We6.jpg
Hana Nochi Hare!  Heart  Diziye de, oyunculara da, müziklere de... her şeye bayıldım!!  Rolleyes  Rolleyes
Birçok kişi Tenma ve Kaguragi arasında kalmış ama benim için kesinlikle Kaguragi! Hirano Sho'yu zaten seviyordum daha da çok sevdim!!  Blush
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • sakurai568
Ara
Sennyu Tantei Tokage. İlk bölümü itibariyle koca bir "eh işte".
Qa8We6.jpg
Hana Nochi Hare . İlk başta fragmanı gördüğümde çok fazla ümitlenmemiştim ama izlemeye başladığımda gerçekten çok beğendim .Oyunculuklar çok güzel özellikle Kaguragi Harutoyu oynayan Hirano Sho favorim. Big Grin Big Grin
  • ~Haruna~
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi