Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
You Yokoyama (横山裕)
Tongue 
You Yokoyama (横山裕)

[Resim: tumblr_nnoh9fOw3p1svp6rzo5_1280.jpg]

Sahne Adı: Yokoyama You (横山裕)
Gerçek Adı: Yokoyama Kimitaka (横山侯隆)
Takma Adları: Yoko, Kimi-kun,
Doğum Günü: 1981.05.09
Burcu: Boğa
Doğum Yeri: Osaka, Japan
Boyu: 176 cm
Kilosu: 63 kg
Kan Grubu: A

Hakkında

Şirkete katılma sebebi, annesinin Yoko'nun bir sınıf arkadaşını televizyonda görüp "Benim çocuğum çok daha iyi gözüküyor" demesi. Johnnys'te nadir görülen bir şekilde, bir sahne adı var. Sebebi ise gerçek adının kanji olarak yazılmasının çok zor olması. Söylemesi çok kolay olduğu için Johnny Kitagawa "You" ismini seçmiştir. Yine de çoğu kişi onu "You" olarak çağırmaz.

Radyo programlarında ve televizyonda Yokoyama ve Murakami en konuşkan üyelerdir. Yokoyama'ya konuşma stili yüzünden komedyen bile denir. Yine de, televizyon dışında aslında Yokoyama çok çekingendir.

Yokoyama'nın annesi 50 yaşındayken, 16 Mayıs 2010'da hayatını yitirdi. Alışveriş yaparken bayıldı ve daha sonra hastaneye götürüldü. Ölüm sebebi olarak kalp krizi deniyor. 18 Mayıs'ta cenazesi yapıldı ve bütün Kanjani8 üyeleri oradaydı.

Çeviri: Bessie.
Kaynak: Generasia & Wikipedia
[Resim: fWyId8.jpg]
Bazen dünyanın en dalgacı insanı o olmalı diye düşündüren insan Big Grin Zor durumda kaldıklarında gruptakilerle dalga geçmekten inanılmaz zevk alan, hatta kendi kardeşiyle bile "Ailede cildi en güzel olan kişi benim. Kardeşimin patates gibi cildi var" diye dalga geçen şebek insan Big Grin Seni gerçekten çok ama çok seviyorum Heart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
İlk mesaj düzenlendi. smile
[Resim: fWyId8.jpg]
Ahh You smile Gerçekten hem şirin bi görünüşü var hemde acayip bi karizması var Rolleyes Heart
Hidarime' de izlerken Kanjani grup üyelerini tam anlamıyla tanımıyordum, You'yu görünce, bu çocuğu nerden tanıyorum ben, kimmiş yaa derken,
Kanjani üyesi olduğunu hatırlayıp ağzım açık bakakalmıştım Big Grin
Şimdi gerçekten çok sevdiğim bir üye, hoş Kanjani'de sevmediğim bir üye de yok hani Shy
Hiçbirini birbirinden ayıramıyorum Heart
Tanıtım için teşekkürler Bessie'm smile

Bul
Bugün Yokoyama'nın doğum günü. Bravo
Canım benim, umarım hayatı boyunca hep çok mutlu olur ve Kanjani ile yolları hiç ayrılmaz.. Heart
Seviyorum seni mükemmel insan.. Heart

[Resim: fh8Bq.gif?1]
Bul
Ama ben bu sevimli çocuğun Kanjani8'in üyesi olduğunu daha yeni öğrendim. Kendisini Yukan Club'dan tanırım. Dizide kendisine hayran kaldım.  Blush
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Doğum Günün Kutlu Olsun You!

Yeni yaşında mutlu ve başarılı olmanı dilerim!

Her zaman bu kadar tatlı kal, nice senelere...  Rolleyes

[Resim: MpN9O9.gif]
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi