Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Şarkıyı Kim Söylüyor? / Şarkının Adı Ne? (Yardım Bölümü)
(10-29-2013, Saat:03:01 PM)hans han Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. arkadaşlar bu anime ostlarını söyleyen şahsiyeti çok aradım ama bulamadım Huh ...bileniniz varsa yazarmı çok makbule geçer...sesi va ostlar çok hoşuma gitti...yardımcı olursanız çok sevinirim... smile

Soraru ve Jin söylüyor, ikisi de Vocaloid Bugiboo'nun dediği gibi. Detaylı bilgileri aşağıda.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
1G1MWA.jpg
teşekkürler... ya animelere de baktım ama bulamadım...henüz çok acemiyim birde japon dilinde çıkınca beceremedim...tekrar çok teşekkürler ^^
Ara
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. zil sesinde çalan şarkının adını çok aramadım ama bulamadım Sad lütfen yardııım
3231247375_1_2_R76qYX5o.gif
The boys are always noisy...
tumblr_m6gnlicMmu1qanahpo1_500.gif
Ara
Başlığı görmem iyi oldu. Bu da benim şarkının ve söyleyenin adını bulamadığım şarkı.

Ara
(10-29-2014, Saat:06:25 PM)İrem Mei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. zil sesinde çalan şarkının adını çok aramadım ama bulamadım Sad lütfen yardııım

J Soul Brothers - S.A.K.U.R.A. ;)

1G1MWA.jpg
(10-29-2014, Saat:06:43 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Başlığı görmem iyi oldu. Bu da benim şarkının ve söyleyenin adını bulamadığım şarkı.

İndirdim çalmıyor bu şarkı PC'de. Yenilersen bakalım. smile
1G1MWA.jpg
(10-29-2014, Saat:06:56 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2014, Saat:06:43 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Başlığı görmem iyi oldu. Bu da benim şarkının ve söyleyenin adını bulamadığım şarkı.

İndirdim çalmıyor bu şarkı PC'de. Yenilersen bakalım. smile

AAC formatındaydı, "media player classic" varsa onda çalıyor.
Ara

Yamashita Tatsuro - Zutto Issho sa

Bara no nai Hanaya adlı dizinin tema şarkısı ayrıca. ;)
1G1MWA.jpg
(10-29-2014, Saat:08:39 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Teşekkürler Toruga-san
Radyoda çalındı mı acaba? Şarkı çok tanıdık, ama dediğin diziyi izlememiştim.
Ara
(10-29-2014, Saat:09:37 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-29-2014, Saat:08:39 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Teşekkürler Toruga-san
Radyoda çalındı mı acaba? Şarkı çok tanıdık, ama dediğin diziyi izlememiştim.

Benim tarafımdan çalınmadı sanırım, belki başka arkadaşlar çalmıştır.
1G1MWA.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi