Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X Japan (エックス ジャパン)
Grup Dünya Turu kapsamında yeni tarihler açıklamaya devam ediyor.

18 Eylül - Meksika (Mexico City)
16 Eylül - Peru (Lima)
14 Eylül - Arjantin (Buenos Aires)
11 Eylül - Brezilya (Sao Paulo)
9 Eylül - Şili (Santiago)

Avrupa'da ise şu ana dört konser açıklandı.

28 Haziran - İngiltere (Londra)
1 Temmuz - Fransa (Paris)
2 Temmuz - Hollanda (Utrecht)
4 Temmuz - Almanya (Berlin)

13 Ağustos - Japonya (Osaka) (Super Sonic Festival)
14 Ağustos - Japonya (Tokyo) (Super Sonic Festival)

Gelişmeler X Japan'ın resmi websitesinden ve Yoshiki'nin twitter sayfasından alınabilir.

Bu grup bir daha böyle büyük bir turneye zor çıkar arkadaşlar, Türkiye yine pas geçilirse çok yazık olacak... Sad
Qa8We6.jpg
Türkiye.. YOK.. Sad
QOJ7evi.png
Belki Yoshiki'ye Twitter'dan mesajlar gönderirsek ve Türkiye'de sevenlerinin olduğunu gösterirsek bir şeyler değişir...

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Qa8We6.jpg
Ben yapacağım yaa!!!Gelmelerni herşeydfen çok istiyorum !!! Türkiyenin olması lazım yaa Sad
x_japan_by_aeidraqi.jpg
Ara
Yoshiki fanların arasına atlarsa Big Grin

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

x_japan_by_aeidraqi.jpg
Ara
XvlTa.jpg

Bugün hide'ın ölüm yıldönümü. Japonya'nın gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerinden hide'ı bizler de saygıyla anıyoruz.

Yoshiki twitter sayfasında yazdığı mesajla bize zaten başka söz bırakmamış.

"Dear friend.... You still breathe....and will always live inside my heart.."
Qa8We6.jpg
en iyi konserleri bence tokyo dome ve yokohama'dakiler hem seyirci açısından hemde x-japan'in sergilediği performans açısından onları kendi ülkelerin de izlemek isterdim Big Grindome.jpg
-imza silindi-
Ara
bugün bi rüya gördüm.x-japan istanbul'da konser vermiş güya.bi üniversitede.rektör çok uğraşıp getirtmiş.ama konsere 20 kişi anca gelmiş.ben de bunu sonradan öğreniyorum.ve tabi kahroluyorum.hem konseri kaçırdığım için deliriyorum.hem kimsenin haberi olmamış, kimse konsere gitmemiş, bi daha da asla gelmeyecekler diye çıldırıyorum.kötü bi rüyaydı ama o kadar yakınıma gelmiş oldukları için de çok heyecanlanmıştım: D

türkiye'ye geleceklerine pek inanmıyorum.belki birgün başka ülkelerdeki konserlerine gideriz.
Ara
(05-24-2011, Saat:08:53 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bugün bi rüya gördüm.x-japan istanbul'da konser vermiş güya.bi üniversitede.dekan çok uğraşıp getirtmiş.ama konsere 20 kişi anca gelmiş.ben de bunu sonradan öğreniyorum.ve tabi kahroluyorum.hem konseri kaçırdığım için deliriyorum.hem kimsenin haberi olmamış, kimse konsere gitmemiş, bi daha da asla gelmeyecekler diye çıldırıyorum.kötü bi rüyaydı ama o kadar yakınıma gelmiş oldukları için de çok heyecanlanmıştımBig Grin

türkiye'ye geleceklerine pek inanmıyorum.belki birgün başka ülkelerdeki konserkerine gideriz.

Güzel rüyaymış, umarım bir gün gerçek olur. 20 kişinin gitmesi dışında kalanlar tabii. smile
Qa8We6.jpg
ben de konseri kaçırmayayım.katılım rekoru kıran konserde en önlerde olayımBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi