Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanjani8 (関ジャニ∞) Hakkındaki Düşünceleriniz
Kanjani8 (関ジャニ∞) grubu hakkındaki düşüncelerinizi bu başlıkta bizlerle paylaşabilirsiniz.
[Resim: fWyId8.jpg]
"Osaka Rainy Blues" şarkısını çok sevdiğim bir gruptur, eğlenceli üyelere sahip. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Eito en sevdiğim J-Pop grubudur Heart Onlara olan sevgim kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük. Tek tek her üyesiyle, şarkılarıyla ve yaptıkları her işle benim için gerçekten çok ayrı bir yere sahipler. Vazgeçilmezlerim HeartHeartHeart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
öhm.. aslında ryo ile kesfettiğim bir gruptur. pek ilgilendiğim söylenemez ama ryo garip gurup alışkanlıklarına bu grup sayesinde sahip oldu gibi düşüncelerim var o.O Big Grin aslında farklı bir grup olarak görüyorum ben kanjani yi yani alışılagelmiş şeyler yapmıyorlar bu da iyi bişey bence Big Grin son şarkıları tsubasa no koi'yide çok beğendim ayrıca <.< yalnız ilk şarkı söyleyenin sesi... yorumsuz <.<
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shou tutkudur...

Bul
Aslında Johnny'nin tüm gruplarını severim. Bu grubun da tüm üyelerini tanımıyorum, sadece Yokoyama Yu ve Nishikido Ryo, ki Yu'yu çok severim. Ama özellikle dinlediğim bir şarkıları yok. Ayrıca grup üyelerinin çok eğlenceli olduğunu düşünüyorum ama bazen bu kadar eğlenceli olmaları eleştirilere neden olabiliyor.

Sevdiğiniz her hangi Kanjani8 şarkısını önerebilir misiniz?
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Ben Kanjani'yi "Sukiyanen, Osaka" ile tanımıştım. Çok eğlenceli bir şarkı olduğundan hemen ilgimi çekmişlerdi. Belki sen de onu deneyebilirsin. Yeni tarzla arasında büyük fark var, grup enka tarzına yakın bir tarzla başlamıştı çünkü.

Yeni şarkılardan tavsiye istersen, King Of Otoko, Ai Deshita, Kokoro Sora Moyou olabilir. Forumdaki çevirilerden de faydalanabilirsin. Umarım daha da seversin Kanjani8'i. Bravo
[Resim: fWyId8.jpg]
(08-03-2015, Saat:11:57 AM)Bessie. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben Kanjani'yi "Sukiyanen, Osaka" ile tanımıştım. Çok eğlenceli bir şarkı olduğundan hemen ilgimi çekmişlerdi. Belki sen de onu deneyebilirsin. Yeni tarzla arasında büyük fark var, grup enka tarzına yakın bir tarzla başlamıştı çünkü.

Yeni şarkılardan tavsiye istersen, King Of Otoko, Ai Deshita, Kokoro Sora Moyou olabilir. Forumdaki çevirilerden de faydalanabilirsin. Umarım daha da seversin Kanjani8'i. Bravo

Teşekkürler. Forumda Kanjani8 şarkıların çevirileri olduğunu biliyorum. Oradan da dinleyeceğim. Cool
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Haberleri Bessie. 28 9,689 09-21-2019, Saat:08:04 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Sohbet Bessie. 13 5,580 09-16-2018, Saat:12:17 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Kanjani8 Şarkısını Dinliyorsunuz? Bessie. 8 3,005 08-25-2018, Saat:10:56 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Mp3 Download Başlığı Bessie. 4 3,501 05-21-2017, Saat:04:38 PM
Son Yorum: Toruga
  Kanjani8 Magazin Fotoğrafları / İndirme Linkleri Bessie. 7 3,473 08-11-2012, Saat:02:03 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Tanıtım Bessie. 5 3,845 06-08-2012, Saat:10:43 AM
Son Yorum: aegesshi
  Honmani Kanjani8 (ほんまに関ジャニ∞) (Manga) / Download glşh 1 1,793 01-23-2012, Saat:12:27 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi