Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEWS (ニュース) Hakkındaki Düşünceleriniz
NEWS (ニュース) grubu hakkındaki düşüncelerinizi bu başlıkta bizlerle paylaşabilirsiniz.
[Resim: fWyId8.jpg]
"Koi no Abo" şarkılarını çok sevdiğim bir grup ama pek fazla tanımıyorum. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Aslında bu tür tarzlar bana uygun olmamakla beraber bu grubu çok seviyorum.Yani benim dinlediğim atrzın genelini düşünürsek NEWS çok alakasız gibi gelebilir ama bu çocuklar yaptımı güzel yapıyor .
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
Her ne kadar müzikal açıdan en sevdiğim J-Pop grubu Kanjani8 olsa da, NEWS bir sıralamaya koyamayacağım kadar özel bir yerde benim için.. Yeri geliyor, en eğlenceli şarkılarını dinlerken bile gözyaşlarıma engel olamıyorum Shy Gerçi son zamanlarda Yamapi sağolsun, solo kariyerine daha çok yoğunlaşıp grubu fazla boşladığı için NEWS pek aktif değil. Umarım en yakın zamanda yine grup olarak birlikte görebiliriz onları HeartHeartHeart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
Yamapinin gruptan ayrılmamasını umut ediyorum şu sıralar.Ben NEWSi özledim çünkü Sad Ve açıkçası Yamapi yüzündende grubun dağılmasını istemem. Sad
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
Ben de öyle umuyorum :s Yamapi'yi çok seviyorum ama onun yüzünden bu grup dağılırsa onu hiç affetmeyeceğim kesin (-__-) Kimsenin bencilce hevesleri yüzünden böylesine güzel bir grubu harcamaya hakkı yok diye düünüyorum. Bütün üyeler çok emek verdiler NEWS için :-/ Neyse, kötü düşünmek istemiyorum. Umarım en yakın zamanda yeni bir single ve konser turu yapıp onları özleyen fanlarını sevindirirler ;)
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
news Big Grin tegomass ile keşfettiğim bir gruptur Big Grin iyidirler özellikle grup üyeleri çok tatlıdır fakat yamapinin grup liderliğini yapmasından dolayı nedense cool takılmaya çalışıyorlar gibi geliyor gözüme hep -.- ama sonra düşünüyorum tegoshi var ryo ve shige var o kadar da kasmıyorlar galiba <.< nese işte böyle garip düşüncelerim var Big Grin ama severim takip ettiğim bir gruptur Big Grin her ne kadar son dönemlerde pek single çıkarmasalarda <.< baka yamapi !
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shou tutkudur...

Bul
NEWS, Tegonyan ile keşfettiğim gruptur. Eğer Ryo ve YamaPi grubun bir parçası olsaydı, çok başarılı olabilirdi. Ben bu hallerini de çok seviyorum ve onları yetenekli buluyorum. Çok samimi ve tatlı bir grup. Umarım gelecekte daha daha başarılı olurlar!!  Blush
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NEWS (ニュース) - Haberler ~Haruna~ 25 5,988 05-18-2019, Saat:08:51 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  NEWS (ニュース) - Sohbet Bessie. 13 5,313 06-28-2018, Saat:04:26 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi NEWS Şarkısını Dinliyorsunuz? Bessie. 3 1,737 11-06-2016, Saat:02:00 PM
Son Yorum: Bessie.
  NEWS (ニュース) - Tanıtım Bessie. 7 5,369 07-20-2013, Saat:07:59 PM
Son Yorum: Canset
  NEWS Röportajları Landis 8 5,644 02-20-2013, Saat:03:56 PM
Son Yorum: Haruka-chan
  NEWS (ニュース) Blog Çevirileri Haruka-chan 2 1,663 01-24-2013, Saat:04:49 PM
Son Yorum: Haruka-chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi