Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanjani8 (関ジャニ∞) - Sohbet
Kanjani8 (関ジャニ∞) grubu hakkında bu bölümde muhabbet edelim.
[Resim: fWyId8.jpg]
Hadi muhabbet edelim sayfa boş kalmasın Shy En sevilen üye hangisi diye sorsam kim cevap verir ? Lol
Bul
En çok satan 20 Kanjani8 single'ını gösteren bir video hazırlanmış.  Dance 

[Resim: fWyId8.jpg]
Ryo-chan'ın çocuklarla rol aldığı bir dizi-film ya da yer aldığı program biliyor musunuz?

Ryo + Çocuklar =  Heart
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Inu o Kau to Iu Koto, Zenkai Girl, Papadol! (buradaki çocuklar biraz büyük olsa da), Chonmage Purin, 8Uppers. 

Aklıma gelenler bunlar.
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Bul
(11-07-2015, Saat:07:46 PM)haRuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Inu o Kau to Iu Koto, Zenkai Girl, Papadol! (buradaki çocuklar biraz büyük olsa da), Chonmage Purin, 8Uppers. 

Aklıma gelenler bunlar.

Çok teşekkürler. Hepsinin konusuna baktım, en çok da "8Uppers"i merak ettim. Çünkü tüm üyeler yer alıyor bir de film olunca... Galiba ilk önce onu izleyeceğim. Blush

Bul
Mutluyum çünkü 8uppers filmini izledim ve Kanjani8 üyelerini daha iyi tanıdım. Ayrıca Maemuki Scream! ve CANDY MY LOVE şarkılarını severek dinliyorum. Özellikle de enstrümanlarla çaldıkları şarkılar çok etkileyici oluyor.

Subaru çok dikkatimi çekti. Adamın mimikleri çok iyi. Hele de "CANDY MY LOVE"deki performansı!  Big Grin Nasıl desem, bazı kişiler bu tür şarkıları ya da kız kılığına girmeyi kabul etmezdi ama o kabul etmiş. Karizmasını unutup gayet de iyi bir performans sergilemiş. Gerçekten her hangi bir şarkılarını dinlediğimde ya da performanslarını izlerken gözüm hep onun arıyor. Hareketlerini çok profesyonelce buluyorum.^^ Tabii bunu yaparken çok ciddi değil de daha eğlenceli yaptığı için beni kendisine hayran etti!   Shy
---
Fujimaki Ryota x Nishikido Ryo ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.  Sad  Sad  Sad  (FNS - 2015)

Bul
Kanjani8 ile ilgili bir programdan küçük bir çeviri:

[Resim: 6nR96W.png]

Muhabir: Aranızdaki ilişki nedir?

Yasu: Biz kız kardeşiz.

Muhabir: Görüyorum, görüyorum. Nasıl bir yaşam sürüyorsunuz? (dede karakteri olmadan)

Yasu: Çamaşırhanede çalışıyoruz.

Yasu: İş için yan kasabaya yürüyoruz.

(Yoko: Ne hakkında bahsediyorsun, Tanrı aşkına?)

İki nine: *güler*

---

Kaynak: @chokoeitowatchesjaniben (tumblr)
Çeviri: ~Haruna~

Bul

Hello! Project şarkılarıyla dans eden Kanjani'ler. Big Grin
[Resim: xPdeGf.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
9 Ekim için "KanJam Kanzennen SHOW" programına Sada Masashi konuk oldu.

Sada Masashi x Kanjani8 – Shunjinkou

İzlemek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Haberleri Bessie. 28 9,392 09-21-2019, Saat:08:04 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Kanjani8 Şarkısını Dinliyorsunuz? Bessie. 8 2,954 08-25-2018, Saat:10:56 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Mp3 Download Başlığı Bessie. 4 3,430 05-21-2017, Saat:04:38 PM
Son Yorum: Toruga
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,106 08-03-2015, Saat:12:12 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanjani8 Magazin Fotoğrafları / İndirme Linkleri Bessie. 7 3,407 08-11-2012, Saat:02:03 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Tanıtım Bessie. 5 3,765 06-08-2012, Saat:10:43 AM
Son Yorum: aegesshi
  Honmani Kanjani8 (ほんまに関ジャニ∞) (Manga) / Download glşh 1 1,772 01-23-2012, Saat:12:27 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi