Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP - Sohbet
"White Love" klibinin tanıtımları ve sahne arkasından sahneler yayınlandı.

Beyaz temalı klip hayallerim suya düştü... Olsun. Sad
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Hey! Say! JUMP'ın J-Storm sayfasında single parçalarının kısa ön izlemeleri, ayrıca "White Love"un klibinin ön izlenmesi eklenmiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
"White Love"un klibi;

"White Love" bildiğiniz üzere "Miseinen Dakedo Kodomo Janai" filmin tema şarkısı. Bu yüzden ek olarak filmden sahneler ve çekim arkası kesitler içeren bir klibi de yayınlandı.

İzlemek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şarkı gerçekten çok güzel, klibi farklı beklesem de beğendim.^^ Satışlar da gayet iyi durumda!
 LyrgD0.png

Ara
Grubun yeni şarkısı "Mae wo Muke"yi dinlemek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Ben beğendim!! Gerçi HSJ'nin her şarkısını beğeniyorum.^^  smile  Klibini ve diğer şarkıları da sabırsızlıkla bekliyorum!
 LyrgD0.png

Ara
Hey! Say! JUMP, bugün yeni şarkıları "Mae wo Muke"yi ilk kez Music Station'da söyledi.

İzlemek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (İki sayfadan oluşuyor, performans 2. sayfada)

Şarkıyı zaten beğendiğimi söylemiştim, koreografi de çok tatlı olmuş! Özellikle de ceket kısımları.^^  Shy  (Yine de takım elbiseleri pek beğenemedim...)
 LyrgD0.png

Ara
Hey! Say! JUMP'ın J-Storm sitesinde "Mae wo Muke" klibinin ön izlemesi eklenmiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (Sayfayı aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.)
 LyrgD0.png

Ara
(01-31-2018, Saat:02:12 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hey! Say! JUMP'ın J-Storm sitesinde "Mae wo Muke" klibinin ön izlemesi eklenmiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (Sayfayı aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.)

Single'da yer alan bazı şarkıların da 30 saniyelik ön izlemeleri eklendi.

"Snow Memories" ve "Chokorata" nın daha uzun ön izlemeleri için sırasıyla, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir..
 LyrgD0.png

Ara
Okamoto Keito'nun "Ultra Jump" radyosunda seslendirdiği gitar cover'ları dinlemek/indirmek için ---> Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cover'lar:

1. Nagase Tomoya - Hitoribocchi no Haburashi
2. Shiina Ringo - Sadistic
3. KinKi Kids - Ai no Katamari
4. AIMYON - Kimi Ha Rock Wo Kikanai
5. THE ORAL CIGARETTES - ReI
6. TOKIO - Mr. Traveling Man

Bravo Bravo
 LyrgD0.png

Ara
HSJ, diğer Johnny's gruplarıyla beraber KAT-TUN'un konserinde görüldü.

Resimlerde de gördüğünüz üzere Inoo saçlarını gümüşe boyamış, hayranlar bunun yeni bir dizi/film için olabileceğini düşünüyor.

Saçları çok güzel olmuş, kalitesi düşük fotoğraflarda bile bu kadar iyi görünüyorsa profesyonel çekimlerde düşünemiyorum!!   Lol  Lol
Umarım gerçekten dizi/film içindir! Hayranlar "Sachiiro no One Room" adında bir mangadaki karaktere benzediğini söylüyor, bilemiyorum ama ne olursa olsun Inoo'yu daha çok görmek istiyorum!  Blush
 LyrgD0.png

Ara
Tahminler doğru çıktı, Inoo Kei yeni bir dizide rol alacak!

Dizinin adı "Tokyo Alien Bros" ve aynı adlı mangadan uyarlama. Dizide kendisiyle beraber A.B.C-Z üyesi Shota Totsuka da yer alacak.

Dizi temmuzda yayınlanmaya başlayacak.

lOM2Ek.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 LyrgD0.png

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 187 82,917 06-17-2018, Saat:12:34 PM
Son Yorum: Toruga
  Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler a.j. 79 25,094 01-31-2018, Saat:12:43 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP Röportajları a.j. 316 151,136 09-07-2017, Saat:01:20 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,815 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,187 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,883 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,782 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 702 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,549 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,531 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi