Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saori Kimura'nın Maçına Katıldık (07 Şubat 2013)
bence twitterdan ayumi takano' yada haber verin gelebilecek durumdaysa oda gelsin bir kez gitmiş saorinin maçına smile
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
Etkinlik hakkında bir güncelleme yapalım. Öncelikle etkinlik iptal edilmedi, yalnızca biraz ertelendi. Yarıyıl tatiline denk gelen maçlar olursa özellikle o dönemde yapıp katılımı artırmak istiyoruz. Gelişmeler için başlığı takip etmeyi unutmayın.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Arkadaşlar maça katılacağımız tarih belli olmuştur. Buna göre 7 Şubat 2013 Perşembe günü Vakıfbank'ın Eczacıbaşı'yla oynayacağı Şampiyonlar Ligi mücadelesine katılacağız. Lütfen katılmak isteyenler başlığa adlarını yazdırsınlar, yazdırmış olanlar da yeniden durum güncellemesi yapsınlar.

Maç saat 19:00'da başlayacak ama biz maçtan önce orada olup küçük de bir buluşma düzenleyebiliriz. Buna göre herkes fikrini yazarsa ortak bir karara varalım.

İlk mesajdaki bilgileri de güncelledim. Ayrıca Burhan Felek Spor Salonu'na nasıl giderim diye düşünenler şu linke bakabilirler.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Biletler hakkında da bilgi orada yazıyor ama ben yine de araştırıyorum. Muhtemelen biletleri stattan alacağız.
O tarihte büyük ihtimal müsait olurum, dershane gibi bir sorunum da olmayacak. Gelirim yani. :Cool:
[Resim: fWyId8.jpg]
İlk mesajdaki katılımcı listesini yeniden oluşturuyoruz. Katılmak isteyenler lütfen yeniden yazsınlar, durumlarını güncellesinler. 7 Şubat'ta gidiyoruz bir kez daha hatırlatalım. İsmini yazdıran üyelerle detaylar özel mesaj yoluyla görüşülecektir.
Doğum günüme gelmesi büyük bir şans oldu benim için , gelme olasılığım baya arttı , geliyorum Big Grin Big Grin
Bul
(02-04-2013, Saat:01:02 PM)besasuke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Doğum günüme gelmesi büyük bir şans oldu benim için , gelme olasılığım baya arttı , geliyorum Big Grin Big Grin

İsminiz eklendi. smile Özel mesajla diğer bilgiler size ulaştırılacak, forumu takip etmeyi unutmayın. smile
Maçın ilk 2 setini televizyondan izledim. Çekişmeli geciyordu, ilk seti vakıfbank aldıydı. Sonra eczacıbaşı 2. seti alarak beraberliği sağladı. Güzel bir maç oluyordu... Saori biraz durağın gibiydi başta.

Siz ne yaptınız? Toplanıp gittiniz mi?
Bul
Dün maçta Vakıfbank taraftarı arasında yerimizi aldık. Saori'yi canlı izlemek çok güzeldi. Fakat fazla süre almadı oyunda, set sonlarında dahil oldu. Bundan sonra da vakit buldukça gitmeyi planlıyorum. Beni yalnız bırakmayıp gelen Bessie.'ye de ayrıca teşekkürler. Bu etkinliğe yeterli ilgi gösterilmediği için (ki yarıyıl tatili olduğundan ilgi olacağını ummuştuk) tekrarlanacağını sanmıyorum. Bireysel olarak Saori'yi izlemeye lütfen gidin.
(02-08-2013, Saat:12:36 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dün maçta Vakıfbank taraftarı arasında yerimizi aldık. Saori'yi canlı izlemek çok güzeldi. Fakat fazla süre almadı oyunda, set sonlarında dahil oldu. Bundan sonra da vakit buldukça gitmeyi planlıyorum. Beni yalnız bırakmayıp gelen Bessie.'ye de ayrıca teşekkürler. Bu etkinliğe yeterli ilgi gösterilmediği için (ki yarıyıl tatili olduğundan ilgi olacağını ummuştuk) tekrarlanacağını sanmıyorum. Bireysel olarak Saori'yi izlemeye lütfen gidin.

Saori Kimura ile görüşme fırsatı bulabildiniz mi?
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013) Toruga 5 3,520 05-26-2013, Saat:11:17 AM
Son Yorum: Toruga
  JİKAD'ın Düzenlediği Koto Dinletisine Gidelim! (1 Haziran 2013) Bugiboo 2 1,887 05-24-2013, Saat:10:35 AM
Son Yorum: Haruka-chan
  9. Ankara Japon Film Festivali'ne Gidiyoruz! (1-4 Şubat 2012) Night06 7 4,354 03-19-2013, Saat:02:14 PM
Son Yorum: Kunoichi
  10. Ankara Japon Filmleri Festivali'nde Buluşuyoruz! (2 Mart 2013) Janoomma 11 9,316 03-03-2013, Saat:01:09 PM
  Pyramidos İstanbul Konserine Katıldık! (22 Mayıs 2012) Toruga 23 9,673 05-26-2012, Saat:05:27 PM
  İstanbul'daki Manga Seminerlerine Katıldık! (28-29 Şubat 2012) Toruga 24 9,630 02-29-2012, Saat:09:11 PM
Son Yorum: RidaT.N.T
  8. İstanbul Japon Filmleri Festivali'ne Katıldık! (26-29 Ocak 2012) Toruga 37 16,026 01-30-2012, Saat:12:10 AM
  Nobuyuki Tsujii İstanbul Konseri'ne Katıldık! (9 Aralık 2011) Toruga 85 34,690 12-14-2011, Saat:09:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi