Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saori Kimura'nın Maçına Katıldık (07 Şubat 2013)
Saori Kimura'nın Maçına Katıldık (07 Şubat 2013)

[Resim: FlbHG.jpg]

Türkiye'nin en büyük Japonya platformu Japan-Fans, yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. Japonya A Milli Bayan Voleybol Takımı'nın yıldızı olan ve bu yıl Vakıfbank'da oynamaya başlayan bayan voleybolcu Saori Kimura'yla görüşmek, imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için bir etkinlik başlatıyoruz. Vakıfbank'la yaptığımız görüşmeler neticesinde oynanan maçların sonunda Saori ile görüşebileceğimizin onayını almış bulunmaktayız. Bundan hem kulüp hem de Saori'nin mutlu olacağını düşünüyorlar ki biz de onlara ulaşırken bunu belirtmiştik.

Japan-Fans'ın bu etkinliğine katılmak isteyen üyeler mesaj olarak başlığa yazabilirler. Gideceğimiz maç 7 Şubat 2013 Perşembe günü oynanacak olan Vakıfbank - Eczacıbaşı maçı olacak. Maç 19:00'da başlayacak ama öncesinde buluşup küçük bir buluşma gerçekleştirebiliriz.

Vakıfbank maçlarını Üsküdar'daki Burhan Felek Spor Salonu'nda oynuyor. Oraya nasıl giderim diye soruyorsanız aşağıdaki siteyi inceleyebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sonuç olarak bu toplu organizasyonda Saori'ye çeşitli küçük hediyeler armağan etmeyi de düşünüyoruz. Şu ana kadar istesek de kimseye hediye verememiştik. Saori alanında ilk olacak. Hediyeler için ayrıca düşünmemiz gerekiyor. Gerekirse maçtan önce bir gün yine toplanıp hediye seçimi yapabiliriz. Veya isteyen her üye kendince küçük bir şeyler de getirebilirler.

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimiz başlığa adlarını yazdırmalıdırlar. Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

Katılacak Üyeler:

Toruga
Bessie.

Tarih: 7 Şubat 2013 Perşembe
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ah ne guzel.Keske İstanbul da yasasaydim.Malesefki yasamiyorum.Eger Somestir tatiline dek gelirseki tahmini tarihle somestir tatili arasinda cok zaman var.Ancak o zaman.Katilanlara iyi eglenceler.
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Ben katılabilirim. Güzel olur, tanışmak isterim Saori'yle. smile
[Resim: fWyId8.jpg]
Ben de bir aksilik çıkmazsa katılacağım. Şansıma doğum günümden önceki günlerden biri olacak gibi. Big Grin
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
İsimlerinizi yazdım arkadaşlar. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Tarih netleşirse ancak katılım durumumu belirtebilirim.
Çünki Ocak 21-27 arasında İstanbulda olacağım.
Katılacaklara şimdiden iyi eğlenceler dilerim. ^^

-A-
Bul
Ben kesin olmamakla birlikte gelebileceğimi söylüyorum. smile
[Resim: QOJ7evi.png]
Çok güzel. ^^ İstanbul'a yakınım ama oraya gidebilme gibi bir imkanım yok maalesef. :/
Gidenlere güzel görüşmeler. smile

Bul
bende Saori ilee tanımak ve imza almak istiyoorum ama sadece japon kız arkadaşım ve annesi için.. tam olarka ne zaman imza günü ve nerede olacak _?
ben kesin katılırım istanbulda oldugum için gelmek istiyorum benim adımıda yazar mısın sevgili
Adminn..
Bul
Gerçekten harika bir fikir keşke imkanım olsaydıda gelebilseydim Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013) Toruga 5 3,560 05-26-2013, Saat:11:17 AM
Son Yorum: Toruga
  JİKAD'ın Düzenlediği Koto Dinletisine Gidelim! (1 Haziran 2013) Bugiboo 2 1,905 05-24-2013, Saat:10:35 AM
Son Yorum: Haruka-chan
  9. Ankara Japon Film Festivali'ne Gidiyoruz! (1-4 Şubat 2012) Night06 7 4,417 03-19-2013, Saat:02:14 PM
Son Yorum: Kunoichi
  10. Ankara Japon Filmleri Festivali'nde Buluşuyoruz! (2 Mart 2013) Janoomma 11 9,382 03-03-2013, Saat:01:09 PM
  Pyramidos İstanbul Konserine Katıldık! (22 Mayıs 2012) Toruga 23 9,863 05-26-2012, Saat:05:27 PM
  İstanbul'daki Manga Seminerlerine Katıldık! (28-29 Şubat 2012) Toruga 24 9,780 02-29-2012, Saat:09:11 PM
Son Yorum: RidaT.N.T
  8. İstanbul Japon Filmleri Festivali'ne Katıldık! (26-29 Ocak 2012) Toruga 37 16,297 01-30-2012, Saat:12:10 AM
  Nobuyuki Tsujii İstanbul Konseri'ne Katıldık! (9 Aralık 2011) Toruga 85 35,256 12-14-2011, Saat:09:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi