Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanjani8 (関ジャニ∞) - Tanıtım
Kanjani8 (関ジャニ∞)

[Resim: NHRkV.jpg]

Kanjani8 (関ジャニ∞) Japonya'nın Kansai bölgesinden çıkmış 7 kişilil bir erkek grubudur.
2002 yılının aralık ayında, grup Kansai Juniors üyelerinden oluştu. 7 üye o zamanlar Kansai TV'de "J³KANSAI" isimli bir program yapıyorlardı. Kansai bölgesinde, Kansai TV 8. kanaldadır, bu yüzden de Johnny Kitagawa kanala uygun olması için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'yi de gruba ekleyip 8 kişilik bir grup oluşturmuştur. Daha sonra Osaka Shouchikuza tiyatrosunda ilk konserleri olan "Kanjani8 Xmas Party 2002"yi verdiler. Ve orada ilk defa 8 kişi olarak "Do you agree?" şarkısını seslendirdiler.

25 Ağustos 2004'te grup ilk single'ları Naniwa Iroha Bushi'yi çıkardı. Önceleri sadece Kansai bölgesinde çıkmış olan single daha sonra bütün ülkeye dağıtıldı. Kansai bölgesinde çıkan sınırlı versiyon Oricon Enka listesinde 1 numara, tüm listede ise 8 numara oldu. Ülke çapında çıkan versiyonda ise her iki listede de 1 numara olmayı başardı. Ayrıca isimlerindeki "8" de artık sonsuz işareti olan "∞" olarak kullanılmaya başladı.

Üyeler birbirleriyle çok yakın olmalarıyla bilinirler, hatta Johnny's grupları arasında en yakınları olarak anılırlar. Her yıl bir mangal partisi yapar ve doğumgünlerinde bir arada olurlar.

Konserlerinde, "Kanjani Sentai 8 Ranger" olarak giyinir ve parodiler yaparlar. Ve kıyafetlerinin rengi onların Kanjani8'teki renklerini temsil eder.

Üyeler:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Eski Üyeler:

Çeviri: Bessie.
Kaynak: Generasia
[Resim: fWyId8.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Bu grubun içtenliğini seviyorum. Tanıdığım ilk gruplar arasında olması nedeniyle yerleri apayrıdır bende smile
Üyelerin hepsini ayrı ayrı çok seviyorum, hepsi birbirinden değerli benim için. smile
Bul
İlk mesaj güncellenmiştir. Cool
[Resim: fWyId8.jpg]
Merhabalar ben yeni üyeniz ve ilk mesajımı buraya yazıyorum. smile Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. smile Nishikido Ryo, News grubunun üyesi değil miydi? Yanlış mı biliyorum acaba ?
Bul
Tanışma mesajını Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yazabilirsin. smile
Evet Ryo hem Kanjani Hem de News'in üyesiydi ama yakın zamanda News'den ayrıldı. Şu an sadece Kanjani'de yer alıyor. smile
Bul
(06-08-2012, Saat:10:12 AM)glşh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tanışma mesajını Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yazabilirsin. smile
Evet Ryo hem Kanjani Hem de News'in üyesiydi ama yakın zamanda News'den ayrıldı. Şu an sadece Kanjani'de yer alıyor. smile
Çok teşekkür ederim smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Haberleri Bessie. 27 9,216 09-05-2019, Saat:05:09 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Sohbet Bessie. 13 5,388 09-16-2018, Saat:12:17 PM
  Şu Anda Hangi Kanjani8 Şarkısını Dinliyorsunuz? Bessie. 8 2,917 08-25-2018, Saat:10:56 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Mp3 Download Başlığı Bessie. 4 3,400 05-21-2017, Saat:04:38 PM
Son Yorum: Toruga
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,055 08-03-2015, Saat:12:12 PM
  Kanjani8 Magazin Fotoğrafları / İndirme Linkleri Bessie. 7 3,373 08-11-2012, Saat:02:03 PM
Son Yorum: Bessie.
  Honmani Kanjani8 (ほんまに関ジャニ∞) (Manga) / Download glşh 1 1,751 01-23-2012, Saat:12:27 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi