Anket Başlığı: En İyi Olduğunu Düşündüğünüz Şutör Gard?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Junpei Hyuuga (Seirin)
21.31%
13 21.31%
Yoşitaka Moriyama (Kaijou)
3.28%
2 3.28%
Reo Mibuçi (Rakuzan)
8.20%
5 8.20%
Şintarou Midorima (Şuutoku)
57.38%
35 57.38%
Ryou Sakurai (Touou)
4.92%
3 4.92%
Tatsuya Himuro (Yosen)
4.92%
3 4.92%
Katılımcı sayısı: 61 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.6/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuroko No Basuke / Kuroko'nun Basketbol Tarzı - Manga Türkçe Çevirisi / Tamamlandı
Yeni bolum icin cok tesekkurler.
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Teşekkürler Ashiya. Cool
[Resim: xPdeGf.jpg]
Öncelikle yeni bölüm için teşekkürler. 4shared ile sorunumu da çözdüm bu arada. Her türlü rahatça indirebiliyorum. Çok sevdiğim bir animeydi ve mangasını okuyabilmek çok güzel. Hele ki animenin devamı olan bölümler için sabırsızlanıyorum. Lol

Bir de ufak bir öneride bulunmak istiyorum yanlış anlamazsan. Acaba mangalarda genelde kullanılan yazı tiplerini kullanamaz mısın? Huh Görsellik açısından daha güzel olur bence ve okuma zevkini de artırır. Eğer Türkçe karakterli bulmakta zorlanırsan elimdekileri gönderebilirim. Kendim de manga editörü olduğum için uygun fontları bulmuştum zamanında. Tamam dersen hemen upload yaparım. smile
Bul
(11-25-2012, Saat:07:27 PM)Haruka-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir de ufak bir öneride bulunmak istiyorum yanlış anlamazsan. Acaba mangalarda genelde kullanılan yazı tiplerini kullanamaz mısın? Huh Görsellik açısından daha güzel olur bence ve okuma zevkini de artırır. Eğer Türkçe karakterli bulmakta zorlanırsan elimdekileri gönderebilirim. Kendim de manga editörü olduğum için uygun fontları bulmuştum zamanında. Tamam dersen hemen upload yaparım. smile

Ah, balonlar çok küçük! T_T Ben de manga yazı tiplerini kullanıyordum, ama bunda olmuyor. Neden yazı tipini küçültmeyi denemiyorsun diye sorarsan da küçültünce artık yazı tipi olmaktan çıkıyor. Benim bilgisayarımda mı böyle oluyor sadece merak ediyorum. :/ Eğer bunun hakkında bir bilgin varsa rica ediyorum bana da söyle. ^^

Bul
(11-25-2012, Saat:08:38 PM)Ashiya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(11-25-2012, Saat:07:27 PM)Haruka-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir de ufak bir öneride bulunmak istiyorum yanlış anlamazsan. Acaba mangalarda genelde kullanılan yazı tiplerini kullanamaz mısın? Huh Görsellik açısından daha güzel olur bence ve okuma zevkini de artırır. Eğer Türkçe karakterli bulmakta zorlanırsan elimdekileri gönderebilirim. Kendim de manga editörü olduğum için uygun fontları bulmuştum zamanında. Tamam dersen hemen upload yaparım. smile

Ah, balonlar çok küçük! T_T Ben de manga yazı tiplerini kullanıyordum, ama bunda olmuyor. Neden yazı tipini küçültmeyi denemiyorsun diye sorarsan da küçültünce artık yazı tipi olmaktan çıkıyor. Benim bilgisayarımda mı böyle oluyor sadece merak ediyorum. :/ Eğer bunun hakkında bir bilgin varsa rica ediyorum bana da söyle. ^^

Ah bunu hiç düşünmemiştim. Biraz bilgiçlik yapmışım gibi oldu kusura bakma. Gomen

Dediğin olayı ben hiç yaşamadığımdan bilmiyorum ama bir tane katmanlı örnek atarsan benim bilgisayarda da durumun aynı olup olmadığına bakabilirim. Sonuca göre bir şeyler bulabiliriz belki. smile
Bul
(11-25-2012, Saat:08:52 PM)Haruka-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ah bunu hiç düşünmemiştim. Biraz bilgiçlik yapmışım gibi oldu kusura bakma. Gomen

Dediğin olayı ben hiç yaşamadığımdan bilmiyorum ama bir tane katmanlı örnek atarsan benim bilgisayarda da durumun aynı olup olmadığına bakabilirim. Sonuca göre bir şeyler bulabiliriz belki. smile

Önemli değil, sorduğun için sağol. Gönderdim. ^^

Bul
6. ve 7. bölümleri ekledim arkadaşlar! Dolu dolu 2 bölümle yine sizlerleyiz. :D
Ayrıca yeni bir arkadaşım da bana yardım etmeye başladığı için haftada iki bölüm vermeye başlıyoruz, zaman zaman bu sayı artabilir de, inşallah.^^ Bir an önce güncel çıkanları yakalamak niyetindeyiz.^^

Bul
Bunu izlemiştim demek okumak için de nasip olacak.
Bul
8 ve 9 geldi! Alternatifler de burada! İyi okumalar! smile
Haruka-chan arkadaşımıza yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum, yeni bir program kullanmaya başladım ve artık manga yazı tipi kullanıyoruz!^^

Ayrıca 2. cilde geçtik!^^ Hayırlı olsun herkese. smile

Bul
İndirdim bölümü. Henüz okumadım ama bir göz attım. Yeni still güzel olmuş. Ellerine sağlık. Bravo
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bakuman / バクマン。/ Türkçe Manga Çevirisi Bugiboo 3 4,426 02-10-2016, Saat:09:01 PM
Son Yorum: bilir2010
  Otoyomegatari / 少女新娘物语 / Gelin Hikayeleri - Manga Türkçe Çevirisi Ashiya 24 14,247 09-16-2015, Saat:03:56 PM
Son Yorum: Matmazel
  Kuroko'nun Basketbol Tarzı "Extra Game" - Manga Türkçe Çevirisi Ashiya 42 30,772 08-12-2015, Saat:10:58 AM
Son Yorum: Toruga
  Anitsuu! / アニツウ! - Manga Türkçe Çevirisi / Tamamlandı minrathsk 14 8,996 05-19-2015, Saat:03:57 PM
Son Yorum: bahiredemir2@hotmail.com
  Gin No Saji / 銀の匙 / Gümüş Kaşık -Türkçe Manga Çevirisi- Bugiboo 7 5,268 05-12-2015, Saat:02:04 PM
Son Yorum: nadirozturk
  Open Sesame / Açıl Susam Açıl (Türkçe Manga Çevirisi) (Shounen / Okul / Komedi) Toruga 28 20,066 08-23-2014, Saat:04:15 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi