Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonca Kursu Duyurusu
Merhaba arkadaşlar,
Biz, Japonca öğrenmek isteyen bir kaç arkadaş toplanıp kendimize bir hoca bulalım dedik ve sonunda bulduk^^
Yerimiz, İstanbul Anadolu yakası Libadiye caddesi üzerinde (Ümraniye-Kadıköy otobüsleri, Çengelköyden 15 çk ve üsküdardan dolmuşla ulaşım mevcut), devlet su işleri durağına yakın bir uzak doğu spor salonu olacak inşallah.
İdare edecek bir tahtamız var Big Grin Yerde oturarak ders işleyeceğiz ^_^ *Öyle sıralı falan bir ortam beklemeyin diye söylüyorum^^*

Haftada 1 gün, Cuma günü, akşam 5:30'da başlamayı düşünüyoruz. Saati de en az 1 saat olmak üzere 1 ile 1 buçuk saat arası değişebilir.

Dersi verecek arkadaş öğrenci ve Avrupa yakasından Anadolu yakasına gelecek. Biz de öğrenciyiz, hocamız da öğrenci, emek karşılıksız bırakılmaz^^ Aramızda cüzi bir miktar toplayacağız.
Ücret; sayımız 15'e ulaşırsa (daha fazla olmasın zaten xD) 35 tl, ulaşamazsa 40 tl olacak. Hocamızın söylediğine göre Japonca kitap bulmak zormuş. Bu yüzden elindeki dökümanları vs kullanacağız. Bu verilen fiyata fotokopi fiyatı da dahildir.

Derslere Bayramdan sonra başlamayı düşünüyoruz.

Önemli: Dersimiz bayanlara özel olacaktır.

Bana özel mesaj yoluyla forumdan, veya facebook'ta yine özel mesaj yoluyla (sayfanın sağ üst köşesinde bulunan mesaj butonunu kullanarak) buradan:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
ve buradan:

ulaşabilirsiniz ^^

Herkese şimdiden hayırlı bayramlar ^_^
Bul
hocanızın profilini bana özel mesaj atarmısınız acaba smile
Bul
İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımız için gerçekten güzel bir fırsat.Hepinize şimdiden başarılar arkadaşlar smile
[Resim: tumblr_m22ftqRzhh1qbh7wao1_500.jpg]
Bul
Off şu an İstanbulda olmayı ne çok istedim...

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Bul
İstanbulda yasayanlar icin cok guzel bir haber.Katilacaklara iyi dersler.
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]

Japonca öğrenmek isteyenler bu habere çok sevincekler. Öyle umuyorum. Katılacaklara iyi dersler, başarılar diliyorum. smile
Kocaeli yalova tarafta yaşayanlar varsa bizde toplanalım, bizde yapalım böyle birşey
[Resim: tumblr_m92m8vO6Nu1ruv2fno1_r2_250.gif][Resim: tumblr_m92m8vO6Nu1ruv2fno2_r3_250.gif]
Haberi geç gördüğüme mi yoksa kursu kaçırdığıma mı yanayım Sad
[Resim: PzE7q.gif]
Bul
(11-28-2012, Saat:11:14 PM)ReN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Haberi geç gördüğüme mi yoksa kursu kaçırdığıma mı yanayım Sad

kursu kaçırmadınız ^^ daha yeni başladık. zaten sıfırdan başladık ve ilk 4 ay romaji görecekmişiz =)

inşallah diğer arkadaşlar, sizler de öğrenme fırsatı bulabilirsiniz ^^
Bul
Arkadaşlar başlık thekuin'in bana ulaşması neticesinde karşılıklı görüşülerek açılmıştır. Fırsattan istifade izin almadan kurs ilanlarını burada paylaşmayın lütfen. Bu tip durumlarda önce yönetimle görüşmelisiniz. Bilginize.
[Resim: xPdeGf.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonca Öğrenme Programı Astral 6 7,917 04-04-2019, Saat:09:38 PM
Son Yorum: Astral
  Japonca ve Türkçe Benzer Kelimeler kembağal 0 1,218 09-13-2018, Saat:04:44 PM
Son Yorum: kembağal
  Japan-Fans Üyelerinin Japonca Seviyesi Toruga 23 12,929 07-16-2017, Saat:03:38 AM
Son Yorum: moroivampir
  Japonca Sebze ve Meyve İsimleri Toruga 0 1,226 06-27-2017, Saat:04:34 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonca Renkler Toruga 0 909 06-22-2017, Saat:08:32 PM
Son Yorum: Toruga
  Asialogy | Asya Dilleri Eğitim Merkezi (Japonca ve Korece) Asialogy 1 1,418 06-21-2017, Saat:11:45 AM
Son Yorum: Asialogy
  Türkçe Altyazılı Let's Learn Japonca Serisi (En İyi Başlangıç Seviyesi Video Kurs) 人を呪わば穴二つ 7 4,005 01-23-2017, Saat:08:52 PM
Son Yorum: 人を呪わば穴二つ
  Japonca / Türkçe Cümle Örnekleri мiкα 10 9,689 10-17-2015, Saat:11:05 PM
Son Yorum: GinKasumii
  Japonca Öğrenebileceğiniz Yabancı Siteler SaDe 21 13,850 10-06-2015, Saat:11:29 PM
Son Yorum: esra8
  Japonca Dil Bilgisi Kitabı Aizawa 4 2,505 10-06-2015, Saat:10:55 PM
Son Yorum: Aizawa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi