Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keito Okamoto (岡本圭人) (Hey! Say! 7)
Ayy umarım çıkar yakında smile bizde keyifle izleriz Shy
Bul
@Kaminari
Hadi ya Sp'de oynamış demek. Hiç bilmiyordum. Altyazısı çıkar inşallah. Nasıl bi rolde acaba?
Yalnız değilim demek. Bu da bi teselliBig Grin

Bilgi ve teselli için Kocaman teşekkürlersmile
Bul
(11-08-2011, Saat:03:14 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.@Kaminari
Hadi ya Sp'de oynamış demek. Hiç bilmiyordum. Altyazısı çıkar inşallah. Nasıl bi rolde acaba?
Yalnız değilim demek. Bu da bi teselliBig Grin

Bilgi ve teselli için Kocaman teşekkürlersmile

Sınıftaki öğrencilerden birisiydi sanki Bravo Tam bilmiyorum rolünün nasıl olduğunu Sad Ama çok havalıydı Bravo Altyazısı çıkarsa çoook mutlu olurum inşallah çıkar Bravo

Rica ederim canım ne demek Wave
Bul
Bu "3 nen B gumi Kinpachi Sensei" 8 sezonmuş o_O Sanırım Keito final sp de oynuyor? Aslında bu kadar uzun bi diziyse Türkiye'de verilmeye uygunmuşBig Grin
Ama bölümleri kaç dakika acaba?
Bul
(11-09-2011, Saat:01:26 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu "3 nen B gumi Kinpachi Sensei" 8 sezonmuş o_O Sanırım Keito final sp de oynuyor? Aslında bu kadar uzun bi diziyse Türkiye'de verilmeye uygunmuşBig Grin
Ama bölümleri kaç dakika acaba?

Bölümler büyük ihtimalle 46 dakikadır smile Japon dizileri boyle olur genelde Wave Ama yinede bilmiyorum Sad SP'ler uzun olur genelde belki SP bölüm uzundur Huh Hiç bilmiyorum ama indireceğim Bravo Bakalım ne kadarmış Cool Birde sanırım bu dizinin bir yerlerinde Hikaru ile Yabu oynuyordu bir ona da bakayım Shy
Bul
[Resim: 406uz.jpg]

Doğum Günün Kutlu Olsun Keito!!!! [Resim: 406wh.gif]
Bul
Nice Yıllara Keito!

[Resim: dzQtO.jpg]
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
keito ile aynı gün doğmuşuz ne güzel smile tabi ikizimde

[Resim: 6484de64gw1dp0vv6n5ttg.gif]
Bul
Doğum günün kutlu olsun Keito.

[Resim: rBTQV8D.jpg]
[Resim: g8ifI98.png]
[Resim: E1sqPcG.png]
[Resim: pz0EmPf.png]
[Resim: 4tvZuZg.png]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Keito beni anlatıyor. Big Grin  Matematik ve İngilizce bakımından.^^ Bir de balık sevmemesi ve Doraemon'u sevmesi yönünden.  Çok tatlı bir üye.  Heart
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi