Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi, Film ve TV Haberleri
Keşke Acchan'in oynayacağı Hana Kimi dizisinin tarihi olsaydı sadece pazar akşamları saat 9 da diyorlar başkada yok Sad
(05-17-2011, Saat:07:41 AM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Keşke Acchan'in oynayacağı Hana Kimi dizisinin tarihi olsaydı sadece pazar akşamları saat 9 da diyorlar başkada yok Sad

Yakında detaylar netleşecektir. ;)
[Resim: AVfeVS.jpg]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

2009'un popüler dizisi “You’re Beautiful”u Japonlar yeniden çekiyor.Temmuz'da Cuma günü saat 22:00'da başlayacak.Oyuncular,aktrist Takimoto Miori, Kis-My-Ft2’nin Tamamori Yuta ve Fujigaya Taisuke'si,Hey!Say!JUMP’ın Yaotome Hikaru'su.
Geçen ilkbahardan beri çekimler devam ediyor ve orijinal öyküye sadık kalınmakla birlikte A.N.JELL grubuna katılan başrol oyuncusu kardeşini ararken kendini diğer grup üyeleriyle “aşk üçgeninde” bulacak.
Takimoto, geçen yıl NHK'nın pazartesi draması “Teppan“ da ilk kez rol almıştı.Rol için saçını 30cm kestirecek.
Takimoto:''Eğer bir erkeği canlandıracaksam yakışıklı bir erkeği oynamak isterim ve kendi cinsiminde öyle düşünmesini isterim. Umarım Johnny çocukları bana yakışıklı ve çocuksu olmanın sırrını söylerler.'' dedi.
Jang Geun-suk'un rolünü oynayacak olan Tamamori Yuta ''Orjinal seride (Jang Geun Suk) yüz mimiklerini çok iyi kullanıyor,bende layığıyla öyle canlandırmak istiyorum.'' yorumunda bulundu.
Fujigaya ve Yaotome, “Bu dramada hayallerimizin peşinden koşuyoruz ve birlikte çalacağımız sahneleri sabırsızlıkla bekliyoruz.'' dediler.

Haberlere göre, birçok Japon oyuncu diziye konuk olacak.Kore versiyonundaki oyuncularada konuk olarak katılmaları teklif edilmiş.Jang Geun Suk “Yeniden çekildiği için çok mutluyum.Özellikle Tamamori-san oynadığım karakteri nasıl canlandıracağını dört gözle bekliyorum.” mesajını gönderdi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: CwVuLwJ.png]

Ara
Merakla bekliyoruz "You're Beautiful"un Japon versiyonunu. Hep Koreliler mi Japonların mangalarını uyarlayacaklar, biraz da Japonlar Korelilerin dizilerini uyarlasınlar değil mi? smile
You are beautiful'u izledim. Güzel bir dizi bence. Japon artistlerle daha güzel olabilir. Merakla bekliyorum. smile
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Ara
"Ouran Host Club" Dizi Oluyor!

[Resim: C0JVV.jpg]

Hatoi Bisco'nun "Ouran High School Host Club" adlı mangası diziye uyarlanıyor. Romantik komedi tarzında dizide kulüp başkanı “Tamaki Suo“ rolünde Yamato Yusuke (“Hanazakari no Kimitachi e“) oynayacak. Kawaguchi Haruna ise “Fujioka Haruhi“ rolü içinde seçilmişti.

Hikaye fakir bir öğrenci olan "Haruhi"nin zenginlerin dünyası "Ouran Gakuen"e gelmesiyle başlıyor. Haruhi, ödeyemeyeceği bir vazoyu kırdıktan sonra ödeme olarak okulun "Host Club"üne katılmak zorunda kalır.

Seri 2006'da 26 bölümlük anime serisine de uyarlanmıştı. Dizinin Temmuz ayında başlaması planlanıyor.

Toruga

Tokyohive - 19.05.2011
"Ouran High School Host Club"un Ana Kadrosu Açıklandı!

[Resim: 0008tprp]

Başrol oyuncular ve rolleri şu şekilde:

Nakamura Masaya – Mori
Daito Shunsuke – Kyoya
Takagi Shinpei ve Takagi Manpei – Hitachiin ikizleri
Chiba Yudai – Honey
Ryusei Ryo – Umehito

TBS diziyi Temmuz'da başlayarak Cuma geceleri yayınlayacak. Daha fazla bilgi geldikçe bildireceğiz.

Sakura

tokyograph - 23.05.2011
O çocuğu yakıştıramadım ben ya. Tongue
[Resim: aYLBPz.jpg]
Çok sevindim Ouran'ın J-Drama olmasına.Ama ben de Yuusuke'yi yakıştıramadım.Severim, sevimli çocuk ama ne alakası var ki Tamaki'yle?
Ara
harika olacak izlemek için sabırsızlanıyorum smile
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Siyaset ve Politika Haberleri Toruga 166 49,754 10-29-2018, Saat:12:30 PM
Son Yorum: Toruga
  Ekonomi Haberleri Toruga 124 44,090 10-29-2018, Saat:12:25 PM
  Anime ve Manga Haberleri Toruga 82 43,108 10-26-2018, Saat:07:49 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Spor Haberleri Toruga 66 29,034 10-08-2018, Saat:11:44 PM
  Hava Durumu Haberleri Toruga 14 7,062 10-03-2018, Saat:12:39 PM
  Müzik Haberleri Toruga 658 326,282 09-01-2018, Saat:01:25 PM
  Eğitim Haberleri Toruga 7 4,853 08-24-2018, Saat:12:37 PM
  Moda ve Magazin Haberleri Toruga 223 114,444 08-05-2018, Saat:04:43 PM
  Bilim ve Teknoloji Haberleri Toruga 90 36,220 07-01-2017, Saat:12:44 PM
  Türk Gazetelerinden Japonya Haberleri Toruga 4 6,692 04-24-2016, Saat:02:16 AM
Son Yorum: ありがとうございます

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi