Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanjani8 (関ジャニ∞) Haberleri
#21
Kanjani8 Albüm Yayınlamıyor Ama...

28 Eylül'de, Kanjani8 Resital'in son gününde yeni yayınlamaları hakkında açıklamalar yaptı. En büyük eksik Kanjani8'in bu sene genel olarak her sene-sonu yayınladığı albümü yayınlamaması oldu. Bunu telafi etmek için, grup 2 single, DVD ve Dome Turu açıkladı.

Ikuta Toma'nın "Mogura no Uta" devam filminde kullanılacak "NOROSHI" Aralık ayında yayınlanacak. Yokoyama Yu'nun "Hamon Futari no Yakubyougami"sinde kullanılacak"Naguri Gaki BEAT" de Ocak ayında yayınlanacak. Bu iki single 12 Ekim'de yayınlanacak olan "Panorama"dan sonra geliyor.

Grup ayrıca Aralık-Ocak ayları arasında, 4. yaptıkları, "Kanjani’s Eightertainment" adlı 5-Dome Turu düzenleyecek.

Ek olarak, "Kanjani8 Recital Manatsu no Orera wa Tsumi na Yatsu" DVD/Blu-ray 16 Kasım'da yayınlayacak. 3 Eylül'de gerçekleşen Okinawa performansını da içerecek.

Bu arada, Nishikido Ryo x Ohkura Tadayoshi alt grup şarkısı da içereen "Panorma" single'ının detaylarına da göz atabilirsiniz.Başlıca şarkı "Panorama", "Monster Hunter Stories RIDE ON" adlı anime serisinin tema şarkısı olarak kullanılacak. Şarkı uçsuz bucaksız dünyada yeni bir adım atanlar için, cesaret ve umut veren destekleyici ve hızlı bir şarkı. Diğer bir şarkı, şu anda yayınlanan "Oronamin C"nin tema şarkısı olan "background".

"Ousama Clinic by TAKATSU-KING" yapımcılığının Kubota Toshinobu tarafından yapılan bir şarkı ve "Steal your love" da Nishikido ve Ohkura alt grubunun şarkısı. Daha önceki single'la benzer oalrak, "Panorama"nın kapak resimleri birleştirildiğinde tek bir resim yapıyor.

[Limited Edition]

[Resim: VENGor.jpg]

(CD)

1. Panorama
2. background

(DVD)

Panorama müzik videosu & yapımı

[Regular Edition]

[Resim: G3Ngq6.jpg]

(CD)

1. Panorama
2. background
3. Ousama Kurinikku by TAKATSU-KING
4.Steal your love
5. Panorama (orijinal karaoke)
6. background (orijinal karaoke)

---

"Kanjani’s Eightertainment" DOME TURU

Sapporo Dome – 10 Aralık
Tokyo Dome – 15 , 16, 17, 18 Aralık
Nagoya Dome – 22, 24, 25 Aralık
Yafuoku! Nagoya Dome – 2- 3 Ocak
Kyocera Osaka Dome – 12, 13, 14, 15 Ocak

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Cevapla
#22
Grup ilkbaharda bir DVD yayınlayacak. Yazın da yeni bir albüm yayınlayacak ve Dome Turu yapacak.

Sapporo Dome – 15 Temmuz
Kyocera Dome – 20-23 Temmuz
Nagoya Dome – 6-8 Nisan
Tokyo Dome – 13-16 Ağustos
Fukuoka Dome – 9-10 Eylül

Grubun yeni single'ı "Naguri Gaki BEAT” ise 25 Ocak'da yayınlanacak. Şarkı Yokoyama Yu'nun yer aldığı film “Hamon Futari no Yakubyoogami”nin tema şarkısı.Tracklist'ler ve cover'lar:

[Resim: QvnjyZ.jpg]

First-run limited edition

(CD)
1. Naguri Gaki BEAT)
2. Maemuki Sukuriimu!) “Recital” Remix
3. Tsumi to Natsu Recital” Remix

(DVD)
Music video & making-of “Naguri Gaki BEAT)”

[Resim: bk0P9b.jpg]

Regular edition

(CD)
1. Naguri Gaki BEAT
2. Tokyoholic
Lyrics, music, and arrangement: Ryo Nishikido
3. BJ
[Newly recorded version]
Arrangement: Ryo Nishikido
4. Naguri Gaki BEAT (Original karaoke track)

[Resim: X9gZlk.jpg]

[New Year’s Special Edition]

(CD)
1. Naguri Gaki BEAT

(DVD)
“A 2017 New Year’s party with just the 7 members”

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Cevapla
#23
Kanjani8'ten Yeni Albüm "Jam" ve "METROCK 2017" Katılımı!

[Resim: V0qmVq.jpg]

Music Station'da yapılan açıklamaya göre Kanjani8 açık hava festivali "METROPOLITAN ROCK FESTIVAL 2017"ye katılacak son konuk oldu. METROCK, bu sene 13, 14, 20 ve 21 Mayıs'ta Osaka ve Tokyo'da gerçekleşecek bir açık hava festivalidir. Kanjani8, sürpriz konuk olarak 21 Mayıs'ta Wakasu Koen Park, Tokyo'daki WINDMILL sahnesinde performans sunacak. Açıklamalara göre, şov için biletler çoktan tükenmiş. Bu grubun bir açık hava festivaline ilk katılımı.

Diğer bir yandan, grup geçen sene bir albüm yayınlamayıp hayranlarını bekletmiş olsa da bu sene beklemelere değer bir albümle geliyor. 28 Haziran, 2017'de yayınlanacak olan "Jam" adlı albümleri 5 single ve de yepyeni şarkılar içerecek. Bu şarkıların yapımında grubun TV Asahi'nin düzenli programı "Kanjam Kanzen NenSHOW!"dan bağlantılı olduğu sanatçılar ve yapımcılar katkı sağlıyor. Bununla beraber Kanjani8'in 1 sene ve 7 aydan fazla süren hazırlanma süreci ile albüm, pop, rock ve çeşit çeşit müziğiyle, her türden müzik sevenlerin beğenebileceği şarkılar içeriyor.

Albümün yapımında katkı sağlayan sanatçılardan bazıları, Nise Akira (Hoshino Gen), Okazaki Taiiku, Koichi Tsutaya, BEGIN, Mizuno Yoshiki (Ikimonogakari) ve UNICORN'dur. Grup üyeleri tarafından yazılıp bestelenen şarkılar "Ikiro" (Shibutani Subaru), "JAM LADY" (Yasuda Shota) ve "Traffic" (Nishikido Ryo) de albüm dahilindedir.

[Resim: 37bQDO.png]

Tracklist:

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~

Albümün o kadar geniş bir içeriği var ki! Ben alamasam bile heyecanlandım, alabilecekler çok şanslı! Umarım istenilen başarıya ulaşırlar!
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Cevapla
#24
Kanjani8'ten Yeni Single: Outou Seyo!

Grup, "Outou Seyo" adlı yeni single'ını 15 Kasım, 2017'de yayınlayacak.

"Outou Seyo" adlı ana parça, "Dorobo Yakusha" filminin tema şarkısı olarak kullanılacak. Sadece Regular Edition ve Eight Limited Edition'da yer alan "Sweet Parade" ise "Mezamashi TV PRESENTS T-SPOOK" resmi parti şarkısı olarak kullanılacak.

Single 3 sürüm şeklinde satışa sunulacak; Limited Edition, Regular Edition ve Eight Limited Edition. Limited Edition'ın yanında "Outou Seyo"nun klibi ve klip yapım aşamalarını içeren DVD, Regular Edition'da bulunmayan bir remix parçası ve şeffaf klasör olacak; Regular Edition'da yapım aşamalarından görüntüler içeren photobook (sayfa sayısı belli değil), LE'de bulunmayan 2  şarkı, Eight Limited Editon'da bulunmayan 1 şarkı ve de "Outou Seyo"nun karaoke versiyonu bulunacak. Son olarak da Eight Limited Edition'nla beraber "Sweet Parade" adlı ek bir şarkının (RE ve ELE için) klibini ve klip yapımını içeren DVD ve şeffaf klasör gelecek.

Ayrıca single'ın yayınlanmasına özel bir de çekiliş yapılacak. Single'ı satın alan hayranlar çekilişe katılıp özel Kanjani8 çantası, mini şeffaf dosya klasörü, kitap ayracı veya ∞ yapıştırması ödüllerinden kazanma şansına sahip olacak.

İçerik:

Kapaklar:

[Limited Edition]

[Resim: 9DYYdk.jpg]

[Regular Edition]

[Resim: zJGGJY.jpg]

[Eight Limited Edition]

[Resim: ROggO1.jpg]

Kaynak: Johnny's Net
Çeviri: ~Haruna~
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga
Bul
Cevapla
#25
Kanjani8 Tayvan'da Konser Vereceğini Açıkladı!

[Resim: rOlB4z.jpg]

Kanjani8, "Kanjani8’s Eightertainment GR8EST in Taipei" adlı ilk denizaşırı konserini 22 ve 23 Eylül'de Taipei Arena'da verecek. Grubun iki günde 30.000 kişi önünde performans sergilemesi bekleniyor. Ayrıca, temmuzda başlayan Dome turunu da grup üyesi Shibutani Subaru'nun ayrılmasıyla 6 kişi olarak gerçekleştirecekler.

Duyuru, 27 Nisan'da filmi "Hitsuji no Ki"nin promosyonu için Tayvan'a giden Nishikido Ryo tarafından yapıldı. Siyah bir takım giyen Nishikido, "Kanjani8'in 15. yıldönümünde, burada Tayvan'da ilk deniz aşırı konserimizi verebileceğimiz için mutlu hissediyorum! Tayvan'daki hayranlarımızla eğlenceli bir konser olmasını isterim." şeklinde açıklama yaptı.

Taipei'deki konserin tarihi ayrıca grubun resmi CD çıkış tarihidir. Yokoyama You, "15. yıldönümümüze girdiğimiz zamanda Tayvan'da performans sergileyeceğim için mutluyum, Kanjani8'in yeni evresine atlamak istiyorum." yorumunu yaptı.

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga
Bul
Cevapla
#26
Kanjani8'ten Eylül'de Yeni Single!

[Resim: image.php?di=O2UE]

Shibutani Subaru'nun yer aldığı final bölümleri ve elvedalardan bir hafta sonra, Kanjani8 ilk kez 6 üye olarak 15 Temmuz'da Sapporo Dome'de konser verdi. Konserin sonunda grup, "Koko ni" adlı yeni single'ının 5 Eylül'de yayınlanacağını açıkladı. Şarkı, WANIMA tarafından yazıldı ve üçlünün başka bir sanatçı için yazdığı ilk şarkıdır.

"Koko ni" ayrıca grubun müzik şovu "KanJAM Kanzen Moeru SHOW"un kapanış şarkısı olarak kullanılacak. Şarkının kayıt aşamasından görüntüler şovda gösterildi. Ayrıca, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'ta şarkının 28 saniyelik bir ön izlemesi de eklendi.

Konserin açılışında grup üyesi Nishikido Ryo, "Doğrusu bu görüntüye alışık değilsiniz, değil mi? Bizim için de öyle, yine de bu onun burada olduğunun kanıtıdır." dedi ve devam etti, "Performansın sonunda, bu Kanjani8'e birazcık da olsa alışmış olacağınızı umuyoruz. Kanjani8, buradan itibaren bu 6 kişidir. Bizi izleyen herkes, bu görüntüye alışmanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

"Koko ni" Kayıt Aşamasından Görüntüler:Tracklist:

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga
Bul
Cevapla
#27
Kanjani8, "crystal" adlı yeni single'ını 6 Mart'ta yayınlayacak.

Ana şarkı, grup üyelerinden Nishikido Ryo'nun başrol oynadığı "Trace ~Kasouken no Otoko~" dizisi için tema şarkısı olarak kullanılacak. Dizi, 7 Ocak'ta yayınlanmaya başlanacak.

Single 3 sürümde satışa sunulacak: Limited Edition, Regular Edition ve Complete Production Edition. Limited Edition DVD, "crystal"ın klibini ve üyelerin açısından çekilmiş videoları içerecek. Complete Production Edition, sadece 31 Mart'a kadar satın alınabilecek ve grubun Tayvan'daki ilk denizaşırı konserini içeren DVD ile gelecek.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan, Toruga
Bul
Cevapla
#28
Nishikido Ryo, Kanjani8 ve Johnny & Associates'ten Ayrılacak!

Grubun 15. yıldönümü için düzenlenen "Jugosai" adlı dome turunun 4 Eylül'de sona ermesiyle, grup üyelerinden Nishikido Ryo'nun bu ayın sonunda gruptan ve şirketten ayrılacağı açıkladı.

Bu kararın mart ayında, Shibutani Subaru'nun ayrılışı ve Yasuda Shota'nın sağlık sorunları sonrasında, grubun geleceği görüşülürken verildiği söylendi. Açıklamanın turun sonuna kadar bekletilmesini Nishikido Ryo istedi. Bu şekilde hayranlar turun tadını üzülmeden çıkarabilecekti.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Cevapla
#29
Grubun yeni şarkısı "Tomo yo", başrolde Ikuta Toma'nın yer aldığı NTV dizisi "Ore no Hanashi wa Nagai" için kullanılacak. Dizide Ikuta Toma, annesiyle yaşayan 31 yaşındaki işsiz Mitsuru'yu canlandırıyor. Ablası ailesiyle beraber annesinin evine taşındığında, Mitsuru'nun konforlu hayatı değişmeye başlar.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu Anda Hangi Kanjani8 Şarkısını Dinliyorsunuz? Bessie. 10 3,261 04-18-2020, Saat:10:16 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Sohbet Bessie. 13 5,983 09-16-2018, Saat:12:17 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Mp3 Download Başlığı Bessie. 4 3,756 05-21-2017, Saat:04:38 PM
Son Yorum: Toruga
  Kanjani8 (関ジャニ∞) Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,379 08-03-2015, Saat:12:12 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanjani8 Magazin Fotoğrafları / İndirme Linkleri Bessie. 7 3,769 08-11-2012, Saat:02:03 PM
Son Yorum: Bessie.
  Kanjani8 (関ジャニ∞) - Tanıtım Bessie. 5 4,082 06-08-2012, Saat:10:43 AM
Son Yorum: aegesshi
  Honmani Kanjani8 (ほんまに関ジャニ∞) (Manga) / Download glşh 1 1,890 01-23-2012, Saat:12:27 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi