Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hikaru Yaotome (八乙女光) (Hey! Say! BEST)
Star 
Hikaru Yaotome (八乙女光)

[Resim: bBmqEG.jpg]

Adı: Hikaru Yaotome (八乙女光)
Mesleği: Aktör ve şarkıcı
Doğum Tarihi: 2 Aralık 1990 (26 yaşında)
Doğum Yeri: Sendai, Japonya
Burcu: Yay
Boyu: 173 cm
Kilosu: 53 kg
Kan Grubu: 0
Sevdiği Renkler: Bütün kahverengi tonları, beyaz, siyah, mavi
Sevmediği Renkler: Mor
Sevdiği Yiyecekler: Wasabi
Sevdiği Dersler: Sağlık, biyoloji
Şirkete Katılma Sebebi: KinKi Kids için dansçılık yapan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'yı havalı bulmuştu.
Örnek Aldığı Büyüğü: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ailesi: Anne ve babası, 2 abisi ve 1 ablası

Hikaru Yaotome (八乙女 光), Japon şarkıcı, aktör, dansçı ve söz yazarı, aynı zamanda Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. grubu üyelerinden biridir. Sendai, Miyagi Prefektörlüğü'nde doğmuştur.

1 Aralık 2002'de Johnny & Associates şirketine katılmıştır. Daha sonra  Ya-Ya-yah grubuna katılmış ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'dan sonra ikinci ana vokal olmuştur. 21 Eylül 2007'de Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. üyesi olarak performanslara başladı. 2009 yılında Horikoshi Lisesi'nden Taiyo Ayukawa ve aktris Saki Fukuda ile birlikte mezun oldu.

Oynadığı Diziler:

[2004] 3nen Bgumi Kinpachi Sensei (Sezon 7)
[2009] Orthros no Inu
[2011] Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[2012] 37-sai de Isha ni Natta Boku ~Kenshui Junjo Monogatari~
[2014] Dark System Koi no Ouza Ketteisen
[2015] Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Çeviri: Bessie.
Kaynak: Wikipedia & Generasia
[Resim: fWyId8.jpg]
Ahh birde baktım ki Hikaru'ma hiç yorum yapılmamış, Hikarum yalnız, Sahiplendim şu an Lol
İkemen desu ne'ye kadar dikkatimi çekmeyen üye Shy Benim açımdan üzücü bi durum şu an.
Ama JUMP'ı yeni tanıyordum valla deyip savunmaya mı geçsem şimdi kendi kendime bilemedim hehe XD
Hayatıma çok ani girdi bu çocuk XD İkemen desu ne izlemeseydim dikkatimi çekmez miydi,
yoksa konserlerle videolarla yavaş yavaş mı tanıyıp severdim bilemiyorum ama; (yani sevilmeyecek gibi değil çünkü)
o nasıl bi çocuktur yaa, çok çok çok fazla şirin
Onu gördükçe gülümsememe sebep oluyor Heart
Bu arada tanıtım için teşekkürler^^
Bul
[Resim: vAro0.jpg]
[Resim: FCYuS.jpg]
[Resim: PycOq.jpg]
[Resim: dJaPS.png]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Hehe Hikarum iyiki doğmuş Shy Çok neşeli ve mutlu bir hayatın onu beklediğine eminim smile
Onun için çok mutlu bir hayat diliyorum smile
Teşekkürler a.j. smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Cidden bu çocuğun sayfası boş kalmış. Ama hey!say! sayfası da olduğu içindir.
Doğum günün kutlu olsun Hikaru smile
Seyrettiğim vidyolardan anladığım kadarıyla çok sevimli bi karakteri var. İkemende ki rolü de öyle sevimliydismile
Kendisi benim ilgimi Orutorosu no İnu'da çekmişti ilk. Kötü karakteri oynuyordu. Çok sinir oldum önce. Sonra çocuğun hoş göründüğünü fark ettim. O roldekinden de çok farklı biri. Sevimli biri.
Bul
İyi doğdun Hikaru!! Sen JUMP'ın en felsefik ve anlaşılamayan üyesisin, JUMP'a renk katıyorsun, bu yıl o kadar eleştirildin ki, bunu hiç hak etmiyordun elbette, ama cidden bu yıl İkemen Desu ne Yuki rolünü oynayarak, büyük cesaret gösterdin, insanların senin hakkında ne düşündüğü, tipinle ilgili ne yorum yaptığı önemli değil, sen her zaman benim gözümde çok yakışıklı ve şirinsin, güzel bakan güzel görür, azıcık da bakmayı bilmek gerek, değil mi? Her ne kadar çatlak biri olsan da sana saygı duyuyorum, ne kadar kaygısız gibi davransan da aslında çok düşünceli ve kibar birisin, bunu da biliyorum, eminim JUMP'la çok mutlusundur, umarım uzun yıllar ayrılmazsınız, çünkü JUMP'takilerin dostluğu benim için hiçbir grupta bulunmayacak bir bağdır. Seni anlatmaya kelimeler yetmez, seni çok seviyorum Hikaru. Omedetou~~!
Bul
İlgili insan nasıl da belli oluyor. Asla Nova'nınki gibi bi yorum yapamamBig Grin "Çocuk eğlenceli, sevimli bi tip" bundan öte yorum yapamam. Daha fazla yorum yapabilecek kadar tanımıyorum çünkü.
Ama Nova'nın yorumundan bişeyler öğrenmiş oldum. Sankyuu Nova^^
Bul
(12-02-2011, Saat:09:56 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İlgili insan nasıl da belli oluyor. Asla Nova'nınki gibi bi yorum yapamamBig Grin "Çocuk eğlenceli, sevimli bi tip" bundan öte yorum yapamam. Daha fazla yorum yapabilecek kadar tanımıyorum çünkü.
Ama Nova'nın yorumundan bişeyler öğrenmiş oldum. Sankyuu Nova^^

Niyon beni utandırıyorsun. Shy Ben senin yorumunu da gayet beğendim, belki çok ayrıntı olmayabilir, ama gayet içten ve güzel bir yorumdu Rolleyes İnşallah senin de daha çok tanıma fırsatın olur. Rolleyes Zaten tanıdıkça daha çok seveceğine hiç şüphem yok, ki zaten seviyormuşsun, inan yorumunu görmek beni çok mutlu etti. Wave
Bul
[Resim: whbv.gif]

İyiki doğdun Hikaru [Resim: whd4.gif] Biraz geç oldu ama yazmasam rahat edemezdim sanırım [Resim: whf4.gif]
Bul
İlk mesaj güncellenmiştir.
[Resim: fWyId8.jpg]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi