Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunları Biliyor muydunuz?
1-2 tane de ben yazayım.

Monowi, nüfusu 1 olan bir Nebraska köyüdür. Köyde tek yaşayan bir kadındır ve kendi kendisine vergi vermektedir.
Michigan'daki Mackinac Adasında 1898'den beri araba kullanmak yasaklanmıştır.
[Resim: v149m.gif]

Bul
Zürafaların ses telleri yoktur.^^ Yada çok incedir (bu da sadece bazılarında. Çoğunda ses telleri yoktur)
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Insan bedeninin dalga boyu bir atomdan daha kucuktur.
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
- Aşık olduğumuzda beynimiz "feniletilomin" üretir. Bu kalp atışınızı hızlandırır ve sizi mutlu yapar. Bu kimyasal madde çikolatada da vardır.

Aşık olmak istiyorum diyen arkadaşlar, çikolata yiyin çikolata. Şahsen biz çok mutluyuz kendisiyle Big Grin

Bir tane daha yazayım :

-Namaz kılan insanların beyinlerinde dopomin gibi rahatlık, huzur veren ve savunma sistemini güçlendiren maddeler salgılanır.
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • -dizikolik-
Bul
Vatsapta kaydedilip gönderilen sesleri oynatıp telefonu kulağınıza koyduğunuzda sesi, telefonda konuşur gibi dinlersiniz smile Bunu öğrendikten sonra "Dışarıdayım, ses kaydı gönderme" dönemi kapandı benim için smile
Bul
Japonlar kırılan eşyalarını tamir ederken, kopan veya kırılan parçanın yerini altınla doldururlarmış. İnanışa göre bir eşya ya da bir insan hasara uğramışsa, acı çekmişse, o bundan sonra bir hatıraya sahiptir. Ders almıştır ve artık olduğundan çok daha güzel ve değerlidir.
* Kendilerine yaraşır bir inanış.
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • -dizikolik-, nörn, ~Haruna~
Bul
(07-22-2012, Saat:10:51 PM)*Gackt* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İnsanların dirseklerini yalayamadıklarını biliyor muydunuz?

ve bu yazıyı okuyanların %80inden fazlasının dirseklerini yalamaya çalışacağını? Big Grin

Big GrinD Aynen  denedikten sonra 2 satırı okudum  %80 içini girmişim :Big Grin
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi