Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jurina Matsui (松井珠理奈) (Team S)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bugece saat 25:35~27:05 arası
FujiTV Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. programında olacağız.
Favori tanrıçam Nyannyan [Resim: 1.jpg]
Seni seviyorum! [Resim: 2.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Çeviri: Kojiyuu

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Jurina saçını kesti '^^
saçını keserken  SHOWROOM'da canlı yayın yaptı smile

Heart Heart
[Resim: matsui-jurina-short-hair.jpg]

[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Niye kesti ya uzun saçlı gayet iyiydi. Sad
[Resim: AVfeVS.jpg]
(09-13-2017, Saat:03:15 PM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Jurina saçını kesti '^^
saçını keserken  SHOWROOM'da canlı yayın yaptı smile

Heart Heart
[Resim: matsui-jurina-short-hair.jpg]

Jurina 13.09.2017 tarihli SHOWROOM yayını

Ben kısa saçlı halini daha çok seviyorum Big Grin

• ~Haruna~
Matsui Jurina'nın Produce48 tanıtım videosu;

[Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Jurina, Produce48 programından ayrıldı ve tüm çalışmalarına ara verdiğini açıkladı. Sağlık problemleri varmış. Bu sürede sosyal medya hesaplarından da bir paylaşım yapmayacak.

Geçmiş olsun diyelim, umarım çabuk döner.
  • ~Haruna~
(07-08-2018, Saat:01:18 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Jurina, Produce48 programından ayrıldı ve tüm çalışmalarına ara verdiğini açıkladı. Sağlık problemleri varmış. Bu sürede sosyal medya hesaplarından da bir paylaşım yapmayacak.

Geçmiş olsun diyelim, umarım çabuk döner.

Produce48'te iyi iş çıkarıyordu, son 12'ye kalacağından emindim hatta... Şu senbatsu sonrası dönemde çok üzerine gittiler, kızın sevinmesine bile izin vermediler. Umarım kendini çabuk toparlar...  Sad

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Matsui Jurina'nın, "10. Senbatsu Seçmleri"nde 1. olmasına rağmen sağlık sorunları yüzünden AKB48'in 19 Eylül'de yayınlanacak olan yeni single'ı "Sentimental Train"de yer alamayacağı açıklandı.

Açıklama 3 Ağustos'ta King Records'un resmi sitesinden yapıldı. Yetkililer bu kararı vermekte oldukça zorlandıklarını, ancak programa göre gitmek zorunda kaldıklarını açıkladı. Yine de Matsui iyileştiği zaman şarkının ve klibin tekrardan çekileceği ve CD'yi satın alanların özel bir kod sayesinde yeni versiyonları izleyebileceği söylendi.

Bu duruma gerçekten çok üzülüyorum, umarım hemen iyileşir...  Angel

• Toruga
Ara
(08-04-2018, Saat:08:52 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Matsui Jurina'nın, "10. Senbatsu Seçmleri"nde 1. olmasına rağmen sağlık sorunları yüzünden AKB48'in 19 Eylül'de yayınlanacak olan yeni single'ı "Sentimental Train"de yer alamayacağı açıklandı.

Açıklama 3 Ağustos'ta King Records'un resmi sitesinden yapıldı. Yetkililer bu kararı vermekte oldukça zorlandıklarını, ancak programa göre gitmek zorunda kaldıklarını açıkladı. Yine de Matsui iyileştiği zaman şarkının ve klibin tekrardan çekileceği ve CD'yi satın alanların özel bir kod sayesinde yeni versiyonları izleyebileceği söylendi.

Saçma bir iş yapmışlar, liderlik ikinciye mi gidecek şimdi?
  • ~Haruna~
(08-04-2018, Saat:10:53 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-04-2018, Saat:08:52 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Saçma bir iş yapmışlar, liderlik ikinciye mi gidecek şimdi?

Konserlerinde yeni şarkıyı söylerken Jurina'nın yerini boş bırakmışlar ama klipte nasıl olacak bilmiyorum. :/

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi