Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKB48 - Kin Sma Special (Türkçe Altyazılı)

AKB48'in doğumundan Aralık 2011'e kadar gurubun başından geçen tüm
olayları bizlerle paylaşan özel bir program Kin Sma...
Kızların başından geçenleri izlerken ağlamamak elde değil.
Ayrıca hiç vazgeçmeden mücadelelerine devam etmeleri, müthiş bir saygı uyandırdı bende.
Bu gurubun nasıl oluştuğu ve şuan nasıl bu kadar popüler olduklarını izleyince
net bir şekilde anlayacak ve aklınızda bu gurupla ilgili neredeyse hiçbir soru işareti kalmayacaktır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İndir==>> (Click to View)
(06-30-2012, Saat:02:15 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Günlerdir beklenen video sonunda geldi hemen izlemem gerek.

Aklına, gözlerine, ellerine sağlık mako_chan. Teşekkürler.
Bul
Tekrar merhaba akşam izleyip bitirdim. AKB48' in ilk yıllarını, bilmediğimiz sırlarını çok güzel anlatmışlar. Neredeyse tamamı duygusal anlarla dolu müthiş bir programdı.

Teşekkürler mako_chan, ellerine sağlık.
Bul
Teşekkürler mako_chan en kısa zamanda izleyeceğim. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
(06-12-2012, Saat:01:12 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tekrar merhaba akşam izleyip bitirdim. AKB48' in ilk yıllarını, bilmediğimiz sırlarını çok güzel anlatmışlar. Neredeyse tamamı duygusal anlarla dolu müthiş bir programdı.

Teşekkürler mako_chan, ellerine sağlık.

Evet öyle bilmediğimiz tüm sırlar bu programda saklı.
AKB48'i tanımak isteyenler için çok güzel bir başlangıç olur bu program ^_^

(06-12-2012, Saat:01:32 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Teşekkürler mako_chan en kısa zamanda izleyeceğim. smile

İzlersen AKB ile ilgili aklına takılan birçok soruyu giderecektir ^_^

Çok çok teşekkürler mako_chan
Artık AKB48'in hayat hikayesini biliyoruz.
Vala izlerken çok ağladım....
Big Grin Big Grin
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

(06-27-2012, Saat:09:49 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok çok teşekkürler mako_chan
Big Grin Big Grin

Ağlamamak elde mi?
Bende çevirirken ağladım Sad

Gerçekte bu kadar zorlukla mücadele ettiklerini kim bilebilirdiki!!!
Ama beni mutlu eden azimleri oldu smile
(06-28-2012, Saat:11:13 AM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(06-27-2012, Saat:09:49 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok çok teşekkürler mako_chan
Big Grin Big Grin

Ağlamamak elde mi?
Bende çevirirken ağladım Sad

Gerçekte bu kadar zorlukla mücadele ettiklerini kim bilebilirdiki!!!
Ama beni mutlu eden azimleri oldu smile
Evet çok güçlülermiş.
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

sevgili mako_chan'ın çevirisini yaptığı "Kin Sma - AKB48 ÖZEL" tv programını yaklaşık 15 er dakikalık 8 bölüm halinde tekrar ripledim. Özellikle ödülü alanın AKB48 olduğu söylendiği anda onlara birlikte bende oturduğum yerde irkiliyorum hemde her izlediğimde.
İzlemeye başlamadan önce selpakları hazırlayın herkese iyi seyirler.

[Resim: Adsz-4.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Keyakizaka46 Individual PV (Türkçe Altyazılı) livzyliz 2 275 11-30-2019, Saat:01:37 PM
Son Yorum: livzyliz
  Hanazakari no Kimitachi e - Kamera Arkası (Türkçe Altyazılı) livzyliz 2 720 08-30-2019, Saat:05:12 PM
  Mako Kojima Soru-Cevap Videosu (Türkçe Altyazılı) livzyliz 0 139 08-25-2019, Saat:05:31 PM
Heart Documentary Of AKB48 - The Future 1mm Ahead (2011.01.08) (Türkçe Altyazılı) mako_chan 11 5,602 04-18-2019, Saat:10:20 PM
Son Yorum: Astral
  Morning Musume Üyeleri Oryantal Öğreniyor (Türkçe Altyazılı) Toruga 4 3,154 02-13-2017, Saat:03:43 PM
Son Yorum: Toruga
Music NYC Boys - NYC (Fotoğraf Çekim Aşaması) (Türkçe Altyazılı) Nova 4 3,015 02-02-2017, Saat:04:57 PM
  Kyary Pamyu Pamyu'dan Türk Fanlarına Mesaj! / Kyary Pamyu Pamyu's Message For Turkish Fans! (Türkçe Altyazılı) Toruga 0 1,002 02-02-2017, Saat:01:33 PM
  Scandal'dan Türk Fanlarına Mesaj! / Scandal's Message For Turkish Fans! (Türkçe Altyazılı) Toruga 0 776 02-02-2017, Saat:12:35 PM
  Bokura no Jidai (AKB48) (20.12.2015) (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 0 980 06-16-2016, Saat:01:35 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  AKB49 ~Renai Kinshi Jourei~ Müzikal (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 2 1,252 02-07-2016, Saat:03:17 PM
Son Yorum: kagami chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi