Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L'arc~en~Ciel İstanbul Konseri için Destek! [Aktif]
[Resim: 7j3jm.jpg]

L'arc en Ciel'in bi daha ki dünya turunda ülkemizde konser vermesi mümkün.
Bunun için oy sistemini kullanmaya karar vermişler. Lütfen oy verin.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Favori şarkınızı seçip, sonraki aşamada neden o şarkı olduğunu yazıyorsunuz.
Rastgele şarkı seçin, mesajı türkçe yazın ama lütfen oy vermekten vaz geçmeyin.

[Resim: 7j3sw.jpg] [Resim: 7j3vd.jpg]

Lütfen oy verin verdirtin Angry Gelirlerse inanılmaz bir konser olacaktır Cool "iyi ki" diyeceğinize eminim. Ayrıca size çok dua ederim smile
Bul
Omg!! Mükemmel! Sadece 1 oy kullanmıyoruzdur umarım. Shy Teşekkürler Niyon'm Hep destek tam destek! Lol
Bul
Ben zaten oy vermiştim ama keşke foruma proje olarak konu açmayı akıl edebilseymişim. Bu duyuruyu yaptığın için çok teşekkürler Niyon. Bravo
Umarım katılım olur ve onları canlı izleyebilmemiz için bir şans doğar. Hani, gelmeseler bile en azından burada da sevildiklerini ve sadık dinleyicileri olduğunu öğrenmiş olurlar. Ayrıca hepimizin şehir tercihimizi İstanbul olarak yapmamız gerçekten daha mantıklı olacak. Örneğin ben Ankara'dayım ama zaten İstanbul'u yazmıştım. Yeter ki gelsinler, uçarak giderim. Gomen
Destek veren ve verecek herkese şimdiden kendi adıma teşekkürler. Wave
[Resim: ppWuKyc.gif]
Bilgi için teşekkürler, Japon sanatçıların da sonunda bu tip şeyler yaptıklarını görmek mutluluk verici. Şimdi biz de gerekeni yapalım. Umarım sesimizi duyururuz.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Heme oy veriyorum. Haber verdiğin için teşekkürler. ^^
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
İlgi için çok teşekkür ederim.
Janoomma sana özel olarak çok çok teşekkür ederim. Sayende destek bulacağız smile
Bul
Bende oy verdim gelseler dahi orda bulunamam ama sizler için umarım faydası olur '^^

Bende İstanbul yazdım. Janoomma'ya katılıyorum. Ne de olsa ismi en bilindik şehrimiz. smile Uçamasam bile ışınlanırım. Lol
Umarın onları görebiliriz Türkiye'de. smile
Bul
İstanbul da olsa bile giderim . Ben bu fırsatı kaçıramam yani Big Grin

Güzel haber, oyladım hemen.
Umarım gelirler ya, kaçar mı, bütün Japan Fans orda olmamız lazım bence. Big Grin Bir heyecan yaptım. Tongue
Sağol bu arada niyon. smile
[Resim: fWyId8.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,688 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,965 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,690 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif] niyon 135 67,226 09-21-2015, Saat:12:36 AM
Son Yorum: -dizikolik-
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,675 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,590 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,900 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,359 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,454 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013) Toruga 5 3,544 05-26-2013, Saat:11:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi