Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pratik Japonca Konuşma Klavuzu
Benimde bir tane pratik Japonca konuşma klavuzum var.
İşte böyle bi'şey

[Resim: 1.jpg]

Yazarı:Nusret Sancaklı
Yayını : Alfa yayıncılık
4. Baskı.

Bu sözlük bir nevi benim kopya kağıdım .) Çoğu şeyi bundan bakarım. Açıkçası bana yardımcı bir kitap. Neyin nasıl okunacağını ve alfabesini vermiş.

[Resim: 2.jpg]

(resmin kalitesizliği için özür)

[Resim: 3.jpg]

İçindekiler Kısmını tamemen sayacak olursak :

* Günlük Konuşmalar
*Sayılar
*Saat
*Zaman
*Hava Durumu
*Meslekler
*Aile
*Memleket,Milliyet,Dil
*Zıt Anlamlı Kelimeler
*Varış
*Valizleri Almak
*Gümrük
*Valizleri Taşıtmak
*Danışma
*Kambiyo
*Havaalanından Şehre Gidiş
*Otel
*Resepsiyon
*Odada
*Şikayetler
*Çamaşır,Temizlik
*Berber Dükkanı
*Kuaför
*Kahvaltı
*Otelden Ayrılmak
*Yemek Siparişi
*Gezinti
*Otobüs
*Taksi
*Tren
*Uçak
*Gemi
*Kiralık Araba
*Turizm Danışma Bürosu
*Fotoğraf çekmek
*Eğlence
*Alışveriş
*Postahane
*Telgraf
*Hastalık,Doktor
*Dişçi
*Eczane
*Kayıp eşya,hırsızlık

Şahsen ben Japonlarla yazışmaya çalıştığımda buradan kopya çekiyorum Big Grin Umarım verdiğim bilgiler yardımcı olur smile
Bul
Aslında benim de böyle bir şeye ihtiyacım var. Alsam iyi olur.^^
[Resim: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkki.jpg]
Bul
Benim var hem sözlük hemde konuşma klavuzu ama bu yıl rafa kaldırdım mecburen çünkü İngilizce sınavına hazırlanıyorum.
1)küçük kitapçılara giderseniz 5-7.5 lira arası bulursunuz Big Grin DR gibi kitapçılarda 10-15-20 arası değişiyor. (benim araştırmalarıma göre konuşma klavuzu ücretleri, internet fiyatlarını bilmiyorum ama)

2)Evet, yazılılar yada bilmem hangi sebepler nedeniyle benimde sözlükler tozlanmaya başlamıştı biraz tozunu sileyim dedim Big Grin
Bul
D&R çok pahalı oluyor ya ; 15-20 lira ha ? O_O
'Normal kitapçılara' bir bakayım en iyisi ben. Bulamazsam çaresiz D&R'dan bakacağım. Big Grin
D&R'ın internet sitesinden sipariş edince daha ucuza denk geliyor sanırım ama kargo parası vs. hakkında hiçbir fikrim yok . n__n
[Resim: tumblr_mmjwy1aAs01s8th4no3_250.gif] [Resim: tumblr_mmjwy1aAs01s8th4no1_250.gif]
NT mağazası varsa yakınında birde oraya git derim genelde her şey bulunur. gerçi ben bizim şehre has bir kırtasiyeden almıştım ama o zamanlar daha ucuzdu şimdi fiyatlarını bilmem ^^
Normal dediğim küçük kitapçılar Big Grin gerçi ben benimkini marketten almıştım ya Big Grin reyon denilen bi' markette 10 liraya almıştım sanırım
Bul
Bizde de el kitapçığı ve sözlük var....smile

[Resim: 6484de64gw1dp0vv6n5ttg.gif]
Bul
geçende nusret sancaklı nın 2 kitabını şu Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. aldım. Çok ucuz geldi bana.
[Resim: tumblr_mh7tg2pfwZ1qasuxxo1_250_zps651e631e.gif]
Bul
şimdi hepsiburadaya baktım. 30 günde japonca öğrenin diyor cdli 30 lira Big Grin. sanırım sene sonu hediyemi buldum Big Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonca Vücut Bölümleri Toruga 0 167 06-08-2020, Saat:12:25 AM
Son Yorum: Toruga
  Japonca Yapı İsimleri Toruga 0 200 02-16-2020, Saat:12:39 PM
  Japonca Taşıt İsimleri Toruga 0 172 02-16-2020, Saat:12:15 PM
  Japonca Öğrenme Programı Astral 6 9,247 04-04-2019, Saat:09:38 PM
Son Yorum: Astral
  Japonca ve Türkçe Benzer Kelimeler kembağal 0 1,585 09-13-2018, Saat:04:44 PM
Son Yorum: kembağal
  Japan-Fans Üyelerinin Japonca Seviyesi Toruga 23 14,721 07-16-2017, Saat:03:38 AM
Son Yorum: moroivampir
  Japonca Sebze ve Meyve İsimleri Toruga 0 1,717 06-27-2017, Saat:04:34 PM
  Japonca Renkler Toruga 0 1,558 06-22-2017, Saat:08:32 PM
  Asialogy | Asya Dilleri Eğitim Merkezi (Japonca ve Korece) Asialogy 1 1,927 06-21-2017, Saat:11:45 AM
Son Yorum: Asialogy
  Türkçe Altyazılı Let's Learn Japonca Serisi (En İyi Başlangıç Seviyesi Video Kurs) 人を呪わば穴二つ 7 4,873 01-23-2017, Saat:08:52 PM
Son Yorum: 人を呪わば穴二つ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi