Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Son İzlediğiniz Anime?
Orenchi no Furo Jijou smile
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Ara
Gakkou Gurashi - 11
Tam güzelleşti diyordum ki bitiyor.
*-*
[Resim: tumblr_mo777qCwUd1qdtkwco1_400.gif]
Sonunda "DearS"i bitirebildim. Başta her ne kadar ecchi fazla gelse de çok tatlı bitti. İzlediğim için pişman değilim.^^ Shy
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Ara
Sakamichi no Apollon bitti. Bir arkadaşımın  "çok güzel bir shoujo izle bak" demesinin üzerine başladım ancak shoujo değilmiş. Bayılarak izlemedim ama duygu karmaşası (bazen fazla karmaşaydı gerçi) ve dostluk ve caz müzik güzel işlenmişti. Caz sevmememe rağmen buradaki müzik ciddi manada hoşuma gitti. Derin konuların işlenmiş olması da hoştu. Güzel replikleri de vardı. Ancak... O final neydi?! Yemin ederim bizim Türk dizilerinin finalinden beter olmuştu. Finali de çarpıcı bir şekilde verebilseydi cidden hoş bir anime olarak anımsayabilirdim. Her neyse klasik animelerden sıkıldıysanız göz atmanız tavsiye edilir. Bir iki replik ekleyeyim bir de.

"Kendini ışıkların cazibesine kaptırırsan ayaklarının dibindeki gölgelerde saklananları göremezsin."

"Teşekkürler. Seninle tanışmak benim için bir lütuftu."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Ara
-Yazı ufak tefek spoiler içerir-
Love Complex bitti. Sad Epey uzun bir zaman önce başlayıp çeşitli sebeplerden dolayı yarıda bırakmıştım. Yeniden izlemeye başladığım andan beri temel mutluluk kaynağım idi. :3 O kadar keyifli ve romantizmi o kadar dozundaydı ki uzun zamandır bu kadar keyifli bir şey izlememiştim. Klasik shoujo serilerde olan saf kız, girişken erkek tabusunu yerle bir eder Love Complex. Duygusal sahneleri insanın kalbine dokunurken, komedi ağırlıklı sahneler kırar geçirir. En çok hoşuma giden de karakterlerin ilk başta birbirinden hiç hoşlanmamalarıydı duygusal olarak. Aşkta fiziksel görünümün aslında ne kadar önemsiz olduğunu bizzat göstermesi bakımından da oldukça güzel konulara değinir. Velhasıl izlediğim ennnn ennn iyi shoujoların başında yer aldı Love Complex. Ve Risa... Azmi karşısında resmen şapka çıkardım. İzlemeyen varsa hiçç durmasın. Öte yandan müzikleri de bir harikaydı. Özellikle ending 1 ve ending 2. Keza anlamları da smile
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • hanajima, ~Haruna~
Ara
Ao no Exorcist'i sonunda bitirebildim! Yarıda bıraktığım animeleri bitirme projemin içerisindeydi. Shy Gerçekten çok güzeldi. Karakterler, hikaye...^^ Açılış şarkıları da bir harikaydı!

• Misakys
Ara
Tonari no Totoro. Totoro karakterini bu kadar sevip de baştan sona filmini bunca zamandır izlememiş olmam gerçekten tuhaf. Çok şirin bi filmmiş, havası insanı dinlendiriyor, şiddetle tavsiye edilir. smile
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
  • ~Haruna~
Az önce Barakamon'u bitirdim. Çok içten, sıcacık bir animeydi.^^  Blush

• Hilda
Ara
Piano No Mori.

Umarım ikinci sezonu da yayınlanır.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ekmll, ~Haruna~
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anime Açılışları Gerçek Olursa? Toruga 2 1,419 04-28-2019, Saat:07:01 PM
Son Yorum: Toruga
  Anime Wallpaper Paylaşımları Toruga 7 5,830 01-12-2019, Saat:12:57 AM
Son Yorum: kagami chan
  Anime Sohbet Başlığı Toruga 75 33,485 01-11-2019, Saat:03:02 PM
Son Yorum: kagami chan
Tongue En Sevdiğiniz Anime Türleri! ezgi2002 15 5,167 05-13-2018, Saat:08:58 AM
Son Yorum: ekmll
  Türkiye Anime Kitlesi Ryzki9 2 547 03-02-2018, Saat:11:42 PM
Son Yorum: Hilda
Exclamation [Ecchi İçerik] Anime Wallpaper Arşivi rynardhell 4 2,244 08-20-2017, Saat:06:47 PM
Son Yorum: Serhatcanxd
  Favori Erkek Anime Karakterleriniz? Mirai 18 6,871 06-02-2017, Saat:01:09 PM
Son Yorum: JSoulFan
  Animelerle Tanışma Hikayeniz ve İlk İzlediğiniz Anime? Mirai 29 9,164 06-02-2017, Saat:01:02 PM
Son Yorum: JSoulFan
  Anime (アニメ) Nedir? Toruga 4 4,584 05-20-2017, Saat:02:05 PM
Son Yorum: Toruga
  Favori Kadın Anime Karakterleriniz? Hilda 11 4,840 04-16-2017, Saat:09:28 PM
Son Yorum: Dogmatic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi