Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Ok Rock
Ben yeni tanıdım bu grubu.
Rurouni Kenshin' in bitiş jeneriğindeki The Beginning gerçekten harika bir parça !!
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
İlk soluğunu Pop grubunda vermiş bir solist olan, Moriuchi Takahiro'nun efsane performansları ile, tüyleri diken diken edebilen nadir grupladandır.
Genel anlamda bir grup kalitesini canlı performanslarda gösterir. Bu olgu rock grupları için daha çok dikkate alınır. Görsel anlamda dans performansları ve havalı kalografilerden uzak olan rock grubu kendini performans sahnelerinde kanıtlar. Acımasız rock severlerin eleme arenasıdır sahneler. Grubun kendi şarkılarını doğru şekilde çalması ve album kayıdına uygun şeklide söyleyebilmesi önemlidir. Hele ki sahnede yorgunluk ve hoplayıp zıplamalara bağlı hareketler nedeni ile diyaframın ve ciğerlerin zorlanması kaçınılmazdır. Bir rock grubundan beklenti görsellikten öte daima kaliteli performanstır. Bütün zorlu sahne koşullarına, fiziksel yorgunluğa rağmen istenilen, kaliteli bateri ritimleri eşliğinde hoş gitar soloları ve solistin havalı sesidir. İşte bu noktada "One ok Rock" başlı başına canlı performansları ile beni kendine hayran brakmıştır. Moriuchi Takahiro o güzel sesi ile kendi şarkılarını olabildiğince hatasız söylüyor ve tüyleri ürpertiyor.

En sevdiğim canlı performanslarını paylaşmak istedim. Sesi, müzikleri, Şarkı bütünlüğü ve seyircinin hayranlık tepkisi smile Gerçekten kaliteli ve övgüye değer smile

Ve herkes tarafından her notasının bilindiğine inandığım bir cover performanslarını paylaşmak istedim. Onlara şüphe ile yaklaşanların beğenisini kazanmaktır amacım smile

***Dance***
Ara
Hep j-pop dinlerdim ama bunlar bir başka. İlk dinlediğim j-rock grubum.
Ara
(02-06-2013, Saat:05:00 AM)sbgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İlk soluğunu Pop grubunda vermiş bir solist olan, Moriuchi Takahiro'nun efsane performansları ile, tüyleri diken diken edebilen nadir grupladandır.
Genel anlamda bir grup kalitesini canlı performanslarda gösterir. Bu olgu rock grupları için daha çok dikkate alınır. Görsel anlamda dans performansları ve havalı kalografilerden uzak olan rock grubu kendini performans sahnelerinde kanıtlar. Acımasız rock severlerin eleme arenasıdır sahneler. Grubun kendi şarkılarını doğru şekilde çalması ve album kayıdına uygun şeklide söyleyebilmesi önemlidir. Hele ki sahnede yorgunluk ve hoplayıp zıplamalara bağlı hareketler nedeni ile diyaframın ve ciğerlerin zorlanması kaçınılmazdır. Bir rock grubundan beklenti görsellikten öte daima kaliteli performanstır. Bütün zorlu sahne koşullarına, fiziksel yorgunluğa rağmen istenilen, kaliteli bateri ritimleri eşliğinde hoş gitar soloları ve solistin havalı sesidir. İşte bu noktada "One ok Rock" başlı başına canlı performansları ile beni kendine hayran brakmıştır. Moriuchi Takahiro o güzel sesi ile kendi şarkılarını olabildiğince hatasız söylüyor ve tüyleri ürpertiyor.

En sevdiğim canlı performanslarını paylaşmak istedim. Sesi, müzikleri, Şarkı bütünlüğü ve seyircinin hayranlık tepkisi smile Gerçekten kaliteli ve övgüye değer smile

Ve herkes tarafından her notasının bilindiğine inandığım bir cover performanslarını paylaşmak istedim. Onlara şüphe ile yaklaşanların beğenisini kazanmaktır amacım smile

O ilk performans harika ötesi , yalnız o kadar az canlı videoları var ki, nette 3 tane zor buldum ben. Okashii
-İmza boyutu çok büyük olduğu için silinmiştir.
Ara
keşfedeli daha bikaç saat oldu toplam kaç şarkı indirdim haberim bile yok Big Grin

日本は、待ってくれ..!!!!!
Ara
Her şarkısını ayrı sevdiğim, dinlerken kendimden geçtiğim bir gruptur Big Grin Sayfasını görünce çok sevindim, tanıtım için teşekkürler smile
Ara
Big Grin
[Resim: one_ok_rock____by_eyescreamz-d5wa9pd.jpg]
[Resim: pzZlYr.gif]
Levi Lol
Ara
Bu grubu inanılmaz cok seviyorum Hey Liar şarkısı benim için vazgeçilmezdir.Sadece Japonya'da değil dünya çapındada bir üne sahipler.
Ara
Her şarkısı ayrı ayrı güzel bu grubun.Beni bir gecede hatta bir anda yakalayandır Big Grin Rurouni Kenshin filminin sonunda çalan ''The Beginning'' ile tam olarak dinlemeye başladım.(Burdan buna vesile olan Takeru Sato'ya teşekkürler efenim Big Grin ) Başka bir grup sanarak bakmıştım aslında, sonra bir baktım ki One Ok Rock Big Grin F.T Island ve CNBLUE dinleyen biri olarak az buçuk biliyordum ama Pierce ve Wherever You Are ile tam olarak beni vurdu.Müthiş bir rock grubu, sahnede izlerken o kadar keyifli ki...Videodan izlesen bile sanki ordaymışsın gibi coşuyorsun Big Grin Benden de bu başlığa bakacak olanlara iki tavsiye Deeper Deeper ve Pierce canlı performansı.Ayrıca yeni dinlemeye başlayanlar için de bir not; bu grubu kesinlikle ve kesinlikle canlı performanslarıyla dinleyin, çok daha keyif alırsınız ^^

DanceJumpingSoul
Muhteşem bir gurup sürekli dinliyorum harikalar Bravo
[Resim: 000cea25_medium.jpeg]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi