Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaze no Shounen (風の少年~尾崎豊 永遠の伝説) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı
Kaze no Shounen - Ozaki Yutaka Towa no Densetsu (風の少年~尾崎豊 永遠の伝説)

2nX6Ov.png

Yönetmen: Takashi Fujio
Senaryo: Akira Sudo (Biyografi yazarı)
Yayınlandığı Tarih: 21 Mart 2011
Gösterildiği Kanal: TV Tokyo

Oyuncular

Satomi Tezuka --> Kinue Ozaki
Hiroki Narimiya --> Yutaka Ozaki
Takashi Naitô --> Kenichi Ozaki
Naomasa Musaka
Masahiro Takashima --> Akira Sudo
Hitomi Takahashi
Ryo Tamura
Konta

Konu

1992 yılında 26 yaşındayken aniden ölen şarkıcı ve söz yazarı Yutaka Ozaki'nin hayatını anlatan bir bölümlük drama.
Filmde Yutaka Ozaki'nin hayallerine ulaşmak uğruna neler yaşadığını, nelerden vazgeçtiğini ve hayatı hakkında daha bir çok şeyi öğrenebilirsiniz.

x28w5.jpg

İndirme Linkleri
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Kod:
Şifre: www.japan-fans.com

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Altyazıyı Gömülü İndirmek İsteyenler İçin

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir./ Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir./ Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir./ Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir./ Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Aa, bitmiş bile. Bravo Merakla bekliyordum, eline sağlık Bessie. Angel
ppWuKyc.gif
Ayyy bitmiş Rolleyes Bessiee süpersin Bravo Seviyorum seni Wave
Şu an nasıl ihtiyacım var bu dramaya Heart Çok teşekkürler ellerine sağlık Cool
vt8csz1.jpg
Ara
Şimdiden söylemek istiyorum.
İlk drama çevirimdi. Yani klip çevirilerinden ileri gidememiştim. O yüzden çok anlamsız şeyler ortaya çıkmış olabilir. Elimden geleni yaptım. Cool Umarım zamanla daha iyi olur. İyi izlemeler herkese. smile
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
Teşekkürler Bessie, azmettin çalıştın ve başardın. İlk drama çevirini kutlarım. smile
g2NW42.jpg
Çok iyi olduğuna eminim Cool Bende kutluyorum ilk dramanı ve devamını bekliyorum Shy
Tekrar tekrar teşekkürler. Bu gece tekrar izleyeceğim Shy
vt8csz1.jpg
Ara
Film çok güzeldi ve çeviri de öyle. Tekrar teşekkürler. smile
g2NW42.jpg
Yutaka'ya biraz bile ilgi duyan, onu merak eden, mutlaka izlemeli diye düşünüyorum..
Çok güzeldi. Yine de Bu filmin Akira'nın bakış açısı olduğunu unutmadan izlenmeli. smile
Tekrar tekrar teşekkürler Bessie Heart
vt8csz1.jpg
Ara
Film altyazısı gömülü olarak da eklenmiştir. smile
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
Ozaki Yutaka'yı pek tanımamama rağmen az önce filmi indirdim ve izledim. Gerçekten güzeldi ! Kendini bulabilmek, kendin olabilmek...
Şimdi ilk iş forumdaki Ozaki Yutaka şarkı çevirilerine bakcam, ardından da şarkılarını indirip dinlerim smile Çeviri için gerçekten çok teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hanazakari no Kimitachi e 2 (花ざかりの君たちへ2) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 43 21,918 09-12-2017, Saat:07:24 PM
Son Yorum: Toruga
  CROW'S BLOOD (2016) (Türkçe Altyazılı) Kojiyuu 9 419 09-07-2017, Saat:10:45 PM
  Cabasuka Gakuen (Majisuka Gakuen 6) (キャバすか学園) (2016) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 12 2,206 03-14-2017, Saat:08:21 PM
  Hatsumori Bemars (初森ベマーズ ) (2015) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 13 3,238 04-02-2016, Saat:08:49 PM
Son Yorum: kagami chan
  Koibumi Biyori / A Perfect Day for Love Letters (2014) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 15 3,452 02-01-2016, Saat:05:54 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Coin Locker Monogatari (コインロッカー物語) (2008) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 5 3,963 01-13-2016, Saat:11:09 PM
  Majisuka Gakuen 5 (マジスカ学園 5 ) (2015) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 26 5,469 12-19-2015, Saat:02:19 PM
  Shokojo Seira (小公女セイラ) (2009) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı mako_chan 2 2,297 08-12-2015, Saat:07:08 PM
  Majisuka Gakuen 4 (マジスカ学園 4 ) (2015) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 13 5,641 03-26-2015, Saat:12:35 AM
  Mousou Deka! (モウソウ刑事) (2011) (Türkçe Altyazılı) / Tamamlandı Kojiyuu 13 4,075 03-13-2015, Saat:04:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi