Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitter'dan JMusic Sevgimizi Gösterelim... [Aktif]
Bugün biraz az gibiydik. Umarım yarın katılım artar. ^^
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
Proje başladı, twitter'dayız!
[Resim: xPdeGf.jpg]
Konichiwa ^^
Arkadaşlar ben forumda yeniyim ama ilkokuldan beri hayalim Japonya'ya gitmek ve Japonya'da yaşamak. Japon müziklerini ve kültürünü gerçekten çok seviyorum ve mümkün olduğu kadar j-pop sanatçılarını tanımaya çalışıyorum. Twitter dan ulaşmak süper bi fikir bence ciddi anlamda hayata geçirilmesi gerekiyo smile Ben elimden geldiğince yardım etmek isterim. Ve bu arada şikayetçi olduğum durum japon severlerin hepsinin ortak bir grupta bulunmaması Sad Diğer site sahiplerinin irtibata geçmesini herkesin bir grup ta buluşmasını çok isterim . Eğer bu gerçekleşirse sesimizin duyulmasına 1 adım daha yaklaşabiliriz.
Bir de japon sever arkadaşlarla gerçekten arkadaş olmak isterim, çünki etrafımda bu tarz müzik dinleyen insanlar yok, ortak yanımızın olduğu arkadaşlarımın olması çok güzel olur smile

Bul
(02-12-2012, Saat:10:49 PM)mawi_karanlik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Konichiwa ^^
Arkadaşlar ben forumda yeniyim ama ilkokuldan beri hayalim Japonya'ya gitmek ve Japonya'da yaşamak. Japon müziklerini ve kültürünü gerçekten çok seviyorum ve mümkün olduğu kadar j-pop sanatçılarını tanımaya çalışıyorum. Twitter dan ulaşmak süper bi fikir bence ciddi anlamda hayata geçirilmesi gerekiyo smile Ben elimden geldiğince yardım etmek isterim. Ve bu arada şikayetçi olduğum durum japon severlerin hepsinin ortak bir grupta bulunmaması Sad Diğer site sahiplerinin irtibata geçmesini herkesin bir grup ta buluşmasını çok isterim . Eğer bu gerçekleşirse sesimizin duyulmasına 1 adım daha yaklaşabiliriz.
Bir de japon sever arkadaşlarla gerçekten arkadaş olmak isterim, çünki etrafımda bu tarz müzik dinleyen insanlar yok, ortak yanımızın olduğu arkadaşlarımın olması çok güzel olur smile

Ben de bu konu da tamamen sana katılıyorum. Sesimizi duyurabilmek için katılabildiğim etkinliklere katılıyorum. Saatleri bana uymadığından katılamadığım birkaç etkinlik var buna çok üzülüyorum ama ben de katılabildiklerime elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum.^^ Bir konu da daha senle aynı durumdayız..smile Benim de etrafımda Japon şarkı dinleyen arkadaşlarım yok.:/
[Resim: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkki.jpg]
Bul
Artık site üyeleri olarak bu olayı kavradık zaten. İleride daha organize bir atak yapabiliriz. ^^
URI MAKNAE
Arkadaşlar ben büyük bir Seto Koji hayranıyım (Sanırım bunu herkes biliyordur smile )
Arjantinli fanları az ama aktif bir gruplar ve bu aktiflik Seto Koji'yi Arjantin'e gitmeye ikna etti . Bizimde sesimizi duyurmamız gerekiyor .

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Lütfen bu adrese de twit atalım arkadaşlar smile
Sizlerden yardım bekliyorum .

Arjantinli fanalrın sayısı o kadar fazla da sayılmazdı ama Seto gitti. Umarım biz de başarabiliriz. Teşekkürler. Yazacağım. ^^
URI MAKNAE
Bizim bir şeyimiz eksik değil Arjantin'den, eminim fazlamız vardır. Ama bunu organize edebilecek kişiler lazım. Başkonsolosluğa ve Büyükelçiliğe yazabiliriz belki. Seto Kouji Arjantin'e gidiyorsa buraya da çağrılırsa gelecektir diye düşünüyorum. Risa zaten Hello! Project'e bağlı, o olmasa bile oradan herhangi birisi çok rahat gelebilir çünkü yurtdışında bir çok etkinliğe katılıyorlar, eminim teklif giderse gelirler.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Haberim olsaydı hem kendim destek olur hem de arkadaşlarımı davet ederdim TT etkinliğine, bundan sonra bu başlığı sıkı takip edeyim. smile Koreseverler "Turkey Wants KPop" yazarak trend olmuşlardı ve çok kalabalık bir şekilde destek olduk. Rica etsek bize de yardım edeceklerdir çünkü hepsinin sevdiği en az birkaç Japon dizisi ve Japon şarkıcı vardır, hiç olmadı Korelilerin yaptığı Japonca albümler hatırına yardım ederler ^^ Ayrıca buradaki arkadaşlardan Twitter hesabı olanlar birbirimizi ekleyelim ki böylece daha çabuk organize olalım.
Ben böyle şeylere katılmayı çok isterim fakat twitter kullanmayı bilmiyorum. Bilseydim, her gün hatta her saat başı tweet atardım. Souka

[Resim: 34yquxl.gif]

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 94,665 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,960 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,689 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif] niyon 135 67,217 09-21-2015, Saat:12:36 AM
Son Yorum: -dizikolik-
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,667 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,590 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,899 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,359 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,451 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013) Toruga 5 3,544 05-26-2013, Saat:11:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi