Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Japon Grubuyla Röportaj Yapsanız Soracağınız 3 Şey Ne Olurdu?
Bir Japon Grubuyla Röpartaj Yapsanız Soracağınız 3 Şey Ne Olurdu? Sleepy
[Resim: jz0mD.gif] [Resim: jz0mD.gif][Resim: jz0mD.gif]

Japon Grubum : Hey! Say! Jump!

Benim Sorularım:
1.SORU:Bir araya nasıl geldiniz?
2.SORU:Türkiye'ye gelecek misiniz?
3.SORU (Yuri Chinen'ne):Tanışalım mı ? Shy Big Grin Big Grin
私は日本が大好き!Rolleyes
Bul
Grup : Gazzete

Soru 1 : Giyim ve makyaj tarzınızı kendinizmi yapıyorsunuz.
Soru 2 : Uruhacım çok kadınsı bir yüzün olduğunu kabul etmişsin peki bu seni rahatsız etmiyomu.
Soru 3 : Reita,kafandaki bandajı neden takıyorsun.Yoksa burnunda bir sorunmu var,lütfen bir dakikalığına açarmısın.

smile
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]
Grup:The Gazette (Kiryuu,yani kardeşim için.)

Soru 1:Bu tarzı kendiniz de seviyor musunuz?

Soru 2:Kendinize 'çok tatlı!' denmesini hoş buluyor musunuz?

Soru 3:Grubunuza katılabilir miyim? smile
Bul
G r u p :Buck Tick

Soru 1 :Atsushi Sakurai - San , bazı klip veya konserlerde,(Bildiğim kadarıyla) aynı kadın gibisiniz,rahatsız olmuyormusunuz?smile Merak ettim de.(Awww sorarken bile korkuyorum bu adamdan!Big Grin)

Soru 2 :Nasıl bu kadar karizma oluyorsunuz?Big Grin

Soru 3 :Kendi stilinizi nasıl buluyorsunuz?smile
Grup Arashi
soru 1: şimdiye kadar kaç kişiyle çıktınız hepsini bir kağıda kadınların adlarıyla birlikte yaşadıkları yeri tel numaraları vb. özel bilgilerinide katarak yazar mısınız? Jun-kun özellikle siz lütfen yazdıktan sonra altını çizin hım birde mümkünse yazdıklarınız latin alfabesiyle olsun keh keh o.O Big Grin (kabul psikopatım Big Grin ahahaha )
soru 2 : grup olarak nasıl aranızdaki bu güzel ritmi canlı tutmayı başarıyorsunuz? yıllar geçti hiç sıkılmadınız mı birbirinizden? Big Grin
soru 3: ekranda görünmeyen gizli özelliklerniz nelerdir? o.O Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shou tutkudur...

Bul
Grup:WaT

Soru 1:Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz? Huh

Soru 2:Konsere geldiğinizde bana torpil yapıp kulise alırmısınız? Angel
Soru 3:Eiji,Evlenelimmi?^^ Rolleyes
KentoKaku.MasakiOkada.KoikeTeppei.EijiWentz.

[[Resim: tumblr_m0kuk5aT7c1qdonfgo1_500.gif] Lol
Bul
KAT-TUN

1) küçükken grup kurma hayaliniz var mıydı ?
2)grupta en son hangi üyeye alıştınız
3)15 yıl sonra grubu hala dağılmamış görebiliyor musunuz ?
[Resim: tumblr_mxnvoetqmD1se3elso1_500.gif] Shy
SCANDAL

1-Şarkılarınızdan en çok hangisini beğeniyorsunuz?
2-Opening veya ending'ini yaptığınız animeler arasında hangisini daha çok beğeniyorsunuz.
3-Siz de saçlarınızı Mami-chan gibi boyatmak istemez misiniz?
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
grup: fark etmez
soru bir:küçükken bu mesleğin hayalinimi kurardınız eğer cevabınız hayır ise küçükken hangi mesleği yapmanın hayalini kurardınız?
soru iki:yaptığınız işten (şarkı çıkmadan önceki işlemler klip çekimleri vb.) ve şarkıcı olmanın avantajları ile dezavantajlarında bize biraz bahseder misiniz
soru üç: Türkiyedeki hayranlarınız hakkında ne düşünüyorsunuz ve Türkiyedeki hayranlarınız için bir planınız varmı
Bul
Klişe sorular sorardım XD Türkiye, Türkçe, Türk yemekleri ekseninde geçerdi röportaj.........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ülkemize Gelen Japon Turistlerle Aranız Nasıl? la felicita 16 8,019 08-16-2016, Saat:05:27 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Kulağınıza Hoş Gelen Japon Şarkıcılar/Vokaller Ashiya 7 4,172 08-15-2016, Saat:05:21 PM
  Hangi Japon Sanatçının Ülkemizde Konser Vermesini İsterdiniz? Toruga 62 29,113 08-15-2016, Saat:03:51 PM
Thumbs Up Japonya'ya Gitseydiniz Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu? Kim Nam Gil 47 23,643 08-15-2016, Saat:03:48 PM
  Rüyanızda Gördüğünüz Japon Ünlüler? Kaminari 48 24,525 02-19-2016, Saat:06:33 PM
Son Yorum: Edebiyatçı Kız
  Sevgili Olmak İstediğiniz Japon Ünlüler? Toruga 56 51,325 10-22-2015, Saat:12:20 PM
Son Yorum: Kunoichi
  Şu Anda Hangi Japon Yemeğini Yemek İsterdiniz? kiryuu 10 5,441 10-21-2015, Saat:05:48 PM
Son Yorum: aynura
  Kendinizi Hangi Japon Ünlüye Benzetiyorsunuz? Toruga 23 14,206 03-08-2015, Saat:12:30 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hangi Japon Ürünlerini Almak İsterdiniz? negitoro 17 7,391 03-08-2015, Saat:11:56 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Japon Damat Miruki 7 3,831 08-10-2014, Saat:12:02 AM
Son Yorum: Reversi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi