Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nickinizin Anlamı
sweeney todd un harika pasta yapımcısının adı Big Grin
anlamını bilmiyorum Big Grin
In the pain I'm waiting for you,
Can't go back
No place to go back to...
Bul
Gackt işte. Big Grin Benim hayatıma anlam katan adam. Heart
[Resim: 22c0c136.gif]
Haruna'nin İkemen Desu Ne'deki ismi Nana idi o benim aklimda kalmis.Aslinda benim bi nicki vardida kardesimle ikimizin ikinci ismi ayni oldugundan ve siteyi ilk o kesfettiginden o benim nickimi kullanarak hesap acmis.Bende chan i bir filmde duymustum ve nickimi nana-chan yapayim dedim smile
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Nickimin anlamı :
Gecenin sabaha döndüğü saatlerde hiç uyanık olup o manzarayı gördünüzmü bilmiyorum. Etrafı mavi bi karanlık sarıyor. Tabi bunun adı mavi saat ve daha farklı isimlerle anılıyor. Ben o güzel görüntüye mavi karanlık adını yakıştırdım ve çok sevdiğim zamanlardan biri olduğu için bu ismi kullanıyorum ^^
tabi bide sora-chan var. sora japoncada gökyüzü demek ve bu yüzden bu ismi de çok kullanıyorum smile

Bul
Kurenai Aoi,romanımın başkahramanının ismi..tüm olaylardan sonra hayatında yaptığı değişiklerle beraber eğitmeni ona bu ismi veriyor..

日本は、待ってくれ..!!!!!
Bul
Hataraku Maou-Sama'yı yeni bitirmiştim çok sevmiştim onunla ilgili bir şey olsun istemiştim o yüzden Chiho-chan'ın ismini seçtim. Big Grin
Bul
Bugi bir arkadaşımın adımdan yola çıkarak ürettiği bir lakap, boo ise olaya çocuksuluk katsın diye eklediğim bişey :D
"What does it mean to be strong?"
Bul
Bayan Panda... özel bir anlamı yok Big Grin
[Resim: tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso2_250.gif] [Resim: tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso5_250.gif]
Bul
Nickim, Beelzebub isimli manga serisindeki Baby-Beel'in bakıcısının isminden geliyor. :p
~

nicname; ismimin anlamı japonca da kiraz çiçeği demekmiş...
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi