Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nickinizin Anlamı
Astral

Yıldızsal, yıldızlara ait, yıldızlarla ilgili, yıldızlardan gelen.

Seçin birini smile
Bul
Kiryuu

Kiryuu benim takma adım.Heryerde çoğunlukla bir siteye kayıt olurken Kiryuu ismini kullanırım.smile
Lovato fanı demek. ^^
[Resim: tumblr_nkgx20kog01qap8yjo1_250.gif][Resim: tumblr_nkgx20kog01qap8yjo2_r2_250.gif]
Bul
ekomago35 anlamı:
eko: EKREM
m: İBRAHİM
a:AŞKAN
go: GİT
ago: ÖNCE
35: İZMİRİN PLAKASI (^^)
Gerçek İle Rüyanın Yer Değiştirmesi İle Yer Yüzünü Alt Üst Etmeye Hazırmısın
Japonca "boncuk" demek. Kuşumun adı smile
[Resim: VFpSj.gif]

Big Grin
Selin+a
Selin+Acchan ^^
Big Grin
[Resim: tumblr_mpjqjtQRVy1rzyvmbo4_250.gif]
the queen yuna kim◄
Kendisi benim 2. adım olur ailede pek kullanmadığım için başka ortamlarda onu kullanmaya çalışırım.
Haz + Al hayattan haz al mutlu ol anlamına geliyor bazı dillerde ceylan yavrusuna hazal deniyormuş. Birde Sonbaharda düşen kuru yapraklara verilen ad olduğunuda söyleyenler var.^^
Alt tirenin bir anlamı yok yalnızca yıllar önce üye olduğum bir sitede sadece hazal nickini alamamış alt tireyi iliştirmiştim o zamandan beri hep bu nickle üye olurum sitelere...

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Bir samurai ünvanı, Rurouni Kenshin izleyenlerin çok iyi bildiği bir kelime Big Grin
[url=http://htkr.wordpress.com/][/url]
Bul
Yagami tırnak kesme sanatı demektir. Iori Yagami'de (resmimdeki) Bilenler bilir anime ve mangası da olan, dünyaca ünlü atari salonu ve playstation oyunu The King Of Fighters serilerinin en favori karakteridir. Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en karizmatik ve en iyi çizimlerden birisidir. Bu arada Iori isminin anlamını aradım ama hiç bulamadım çevirmen olan arkadaşlar bi fikriniz var mı acaba ?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Nick'im aslında şöyle bir hikayeye rast gelir.
Birgün arkadaşım ve ben bi siteye üye olucaktık site bizden nick istediğinde yusufyusuf yazdı."Bu ne demek şimdi " dedim.Oda akılda kalması kolay dedi.Hakkettende doğruydu 1 ay sonra hala dün gibi aklımdaydı nick.
Daha sonraları o artık yusufyusuf'u kullanmıyodu.Daha karizmatik bi nick bulmuştu.
Ama ben kullanmaya karar verdim ek olarak nicke 17 sayısını kattım uğurlu sayımdır smile üye olduğum bütün sitelere aynı nicki girdim ve bu nick adeta benim sahne ismim yerine geçti.
Anlamsız ama manevi değeri var. Relieve
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi