Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nickinizin Anlamı
kelebekleri çok seviyorum vede
onların çok özgür olduğunu biliyorum
çok melankolik bi hayatları var bence Sad
[Resim: n5llP.jpg]
Yubel Judai ve Haou nun baş harfleri Yu-Gi-Oh! GX'ten iki karakter Big Grin Çocukluğumdan beri hayranımdır harflerin yakınlığı hoşuma gittiği için hala kullanıyorum Big Grin Big Grin
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
asia kim = koreli arkadaşlarım adımı söyleyemedikleri için asia (asya) diyorlar.kim Türkçe bildiğiniz anlamda^^
Bul
Karasu Japonca'da "Karga" anlamına gelmekte Big Grin Big Grin "Karasu" bazen -u atılıp "Karas" diye okunur smile
[Resim: tumblr_nkdg0jcZNv1qkyug3o1_400.gif]

Bul
japonca kökenli zamanının çoğunu odasında bilgisayarı başında geçiren kişilere verilen isim Big Grin bir tür hastalık ismi aslında ama telafuzu çok hoşuma gidiyor Big Grin
Bul
Mizu : ben normalde adım derya olduğu için mizu koymuştum ama sonra öğrendim ki mizu balıkçı anlamına geliyormuş Big Grin ama yinede güzel geliyor bana Big Grin Big Grin
[Resim: _3859320_orig.jpg]
Bul
ben asıl adımı tercih ettim
smile
böyle daha güzel
Big Grin
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQrGgCfIVH5vvW9-_ePwkL...jaV7Hv6H_Q]
Bul
benim nickim bulmaca gibi smile
nisan==> april==> appy
efruz : appy~rose (telaffuzu bence benziyor)
sakura : sadece sa sını aldım
bu 3 ismi birleştirerek böyle bi şey çıktı ortaya ama ben çok sevdim ^^
Bul
Gezgin demek smile
[Resim: GkMfm.gif]Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
(02-20-2012, Saat:11:01 PM)Mizu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mizu : ben normalde adım derya olduğu için mizu koymuştum ama sonra öğrendim ki mizu balıkçı anlamına geliyormuş Big Grin ama yinede güzel geliyor bana Big Grin Big Grin
Bende hep mizu_chan nicki kullanırım vede mizu: su' anlamına geldiğini biliyordum demek ki balıkçı anlamınıda taşıyor Huh

bu seçtiğim nick te AKB48 üyelerini Kojima ve Yuko isminin birleşimi (kojiyuu) smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi