Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsunku (つんく♂) / Prodüktör
Morning Musume klasiklerinden "Osaka Koi no Uta"yı şarkının bestecisi Tsunku'dan dinleyelim. smile

[Resim: xPdeGf.jpg]
Tsunku'nun sitesi yenilendi, güzel de olmuş. Cool

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Tsunku sürpriz şekilde mezun olduğu Kinki Üniversitesi'nin açılış törenine katıldı.

Tsunku-san bana kahkkaha attırdın ya şununla, sana ne diyeyim? Big Grin

Tsunku'nun yeni Morning Musume single'ı ile ilgili düşüncelerini İngilizce çevirisiyle blog! project'de okuyabilirsiniz.

Tsunku attığı twit'te C-ute'un yeni single şarkı sözlerini yazdığını ama bilgisayardaki bir sorun yüzünden yazdığı sözlerin silindiğini söyledi. Motivasyonunu kaybetmiş. smile

Fakat C-ute'un daha yeni single'ı çıkmadan bir sonraki single'ını hazırlıyor olması harika. Tsunku-san çok çalışıyor gerçekten. Cool
[Resim: tumblr_mq1c4fcSZn1r319hlo1_500.jpg]

Japonya'da 29 Ekim olduğuna göre Tsunku-san'ın doğumgünü geldi demektir. お誕生日おめでとう Tsunku-san! Lütfen bizim için güzel müzikler üretmeye devam et ve Hello! Project'i asla bırakma!
Tsunku bir boğaz ameliyatı geçirecekmiş. Sesinde bir süredir sorun var gibiydi demek bir sıkıntısı varmış. Geçmiş olsun Tsunku-san.

Daha önceki mesajında paylaşmış olduğun Tsunku'nun Aruiteru cover'ı çok güzel. Cover yapmak da başlı başına bir yetenek. Tsunku da çok duygulu söylemiş hatta orijinalinden de iyi smile Normalde pop dinlemem ama bu cover'ı çok sevdim smile
Bul
(03-05-2014, Saat:12:31 AM)Okinawa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Daha önceki mesajında paylaşmış olduğun Tsunku'nun Aruiteru cover'ı çok güzel. Cover yapmak da başlı başına bir yetenek. Tsunku da çok duygulu söylemiş hatta orijinalinden de iyi smile Normalde pop dinlemem ama bu cover'ı çok sevdim smile

Eh adamın kendi şarkısı sonuçta, pek de cover sayılmaz. smile Söz müziği ona ait. ;)

Tsunku'nun Hello! Project şarkılarından derlediği bir cover albüm yapmasını çok istiyorum. Umarım bir gün bunu yapar. smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi