Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rino Sashihara (指原莉乃) (Team H)
Belki 15 kişi oynar klipte belkide 17. kişi 16 olur ve böylece Takamina 5. sıraya gelir.
Bunun yanı sıra, keşke böyle bir olay olmasaydı Sad
Rino Sashihara'nın HKT48 gitmesindeki hüznünü yüzünde görüyoruz.Daha doğrusu benim için öyle.Sad

[Resim: 120615_SashiharaRino.jpg]

Bir video buldum ayrılmasıyla ilgili.yani büyük ihtimalle öyle.sadece görüntü ama konuşuyor.

O resim Senbatsu resmi yani Transferle ilgili değil...

Ama eminimki şuan o yüzündeki hüzünlü halinden daha üzgündür!!
Evet Senbatsu'dan bir resim ve mutlu gözüküyor bana göre.
[Resim: AVfeVS.jpg]
Sashi artık resmen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'nin bir üyesidir. Ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bölümü açılınca bu konu oraya taşınacaktır ^^
Rino Sashihara geçtiğimiz haftalarda basında çıkan bir haber nedeniyle AKB48 den HKT48 e transfer edilmişti.

Rino Sashihara 5 Temmuz 2012 de HKT48 (Team H) ile ilk performansına çıkacak.
Ara
Rino Sashihara, 5 Temmuzda HKT48 ile sergilediği ilk performansında sıcak bir şekilde karşılandı.

[Resim: 11610-uvfzpe5gke.jpg]

5 Temmuzda Rino Sashihara HKT48 in bir üyesi olarak ilk gösterisini yaptı. HKT48'ın tiyatro salonu (300 kişilik salon) hayranları, gazete ve televizyon muhabirleri ile doluydu. Rino Sashihara HKT48'in H ekibi ile sahneye çıktı.

[Resim: 11610-juiwf1y1xz.jpg]

Sashihara sahnede yüzünde bir gülümseme ile şarkıları seslendirdi ve dans etti. İlk gösteri gününde salonun girişini dolduran çiçekler ile fanlar ve şirketler Sashihara'ya verdikleri desteği gösterdiler.

[Resim: 11610-enqzfnzfd0.jpg] [Resim: 11610-6p2q8ettea.jpg]
Ara
Onun başarısına gölge düşürenlere 'ayaktayım ve yeniden başaracağım' hissi uyandırıyor.

Ganbatte Sashiko ^-^
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sana katılıyorum Kojiyuu ve inanıyorum ki o başaracak ^_^
Sashihara Rino katıldığı bir TV programında oldukça sıcak karşılandı. Sashihara'nın mutluluğu her halinden belli oluyor. Programda HKT48 ile çıktığı ilk gösteriye ait görüntülerde var. Özellikle dakika 7:30 - 7:40 arasına dikkat Tongue

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi