Rino Sashihara (指原莉乃) (Team H)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rino Sashihara (指原莉乃) (Team H)
Geçen gün Google+'ında 24 saatte 300 güncelleme yapmış. Big Grin Tatlı bir kız, Akimoto'nun da favorilerinden olduğu kesin. Ama birinci olabileceğini sanmıyorum.
[Resim: Qa8We6.jpg]
Acchan gideceğine göre ilk 5 favorimden 5.si Sashiko ^^
Olmayacak şeyde değil yani 1. olabilir diye düşünüyorum
eğer Yuko olmasaydı Sashi'nin şansı daha çok olurdu smile
♥ ♥ ♥
[Resim: minamitoatsuko.jpg]
♥ ♥ ♥
Skandal Sırası Sashiko'da

[Resim: q7ip6.jpg]

AKB48'in popüler üyelerinden Rino Sashihara'nın skandalı Shukan Bunshun'da yayınlandı. Dergide Sashihara'nın 16 yaşındayken birlikte olduğu eski erkek arkadaşı onun hakkındaki bazı sırları açıkladı.

Sashihara'nın ondan bir yaş küçük olmasına rağmen olgun olduğunu belirten eski erkek arkadaşı, dergiye ilk öpüşmelerinin nasıl gerçekleştiğini anlatmış. Ayrıca dergiye kanıt için Sashihara'nın telefon numarasını da vermiş ve Sashihara'yı aramışlar. Sashihara işin romantik kısmını reddetse de bu gizemli kişiyle yıllarca arkadaş olduğunu da itiraf etmiş.

AKB48'de ve bir çok idol grubunda ilişkiye izin verilmiyor. Daha önce eskiden erkek arkadaşı olduğu belli olan üyelerin AKB48'le ilişkisi kesilmişti. Peki şimdi ne olacak? Akimoto, favori kızının skandalını görmezden mi gelecek beraber göreceğiz.

Çeviri: Toruga

Kaynak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ama sanırım SKE48'den veya diğer guruplardan tam olarak hatırlamıyorum,
bir kızında eskiden çıktığı erkek arkadaşıyla beraber olan fotoğrafları yayınlanmıştı fakat
AkiP bunu görmezden gelip o geçmişte olan bir şeydir diye açıklama yapmıştı!

Yani umarım AKiP Sashi içinde doğru bir karar veririr.

Sashi gerçekten başarılı biri ve hızlı adımlarla ünlenmeye devam eden biri Heart
♥ ♥ ♥
[Resim: minamitoatsuko.jpg]
♥ ♥ ♥
Bu olay geçmişe aitse Akimoto'nun birşey yapacağını sanmam...
Rino gibi başarıya aç birinden vazgeçmez...
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bu bir şaka olmalı ama şuanda Akimoto ve AKB üyeleri radyo da canlı yayında AkiP Sashihara'nın HKT'ye transfer edeceğini söyledi Huh
Ve Not Yet grubununda aktiviteleri daha aza inecekmiş umarım yanlış anlamışım veya bu bir şakadır...

(06-15-2012, Saat:08:35 PM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu bir şaka olmalı ama şuanda Akimoto ve AKB üyeleri radyo da canlı yayında AkiP Sashihara'nın HKT'ye transfer edeceğini söyledi Huh
Ve Not Yet grubununda aktiviteleri daha aza inecekmiş umarım yanlış anlamışım veya bu bir şakadır...

İşte sürpriz diye buna derim. Bir şey olmaz diyordu çoğu kişi ben de tahmin etmiyordum. Şakaya benzemiyor.

Evet şaka değilmiş ama daha önce de birinde böyle bir skandal olmuştu bende birşey olmaz sanmıştım...
tamda yükselmişken düşüş yaşadı nasıl olur ya Sad

(06-15-2012, Saat:08:50 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Rino Sashihara HKT48'e Transfer Oluyor!

[Resim: 0000fpc8]

Bugün yayınlanan skandalı sonrası AKB48'in başarılı üyelerinden Rino Sashihara ceza olarak HKT48 adlı yeni gruba gönderildi.

AKB48 All Night Nippon programında konuşan Rino, "Ben ve o sadece arkadaştık. Her şey için özür dilerim." dedi.

Rino'nun HKT'ye transferi onun kariyeri için bir restart (başa sarım) denilebilir.

Rino haberdeki bir çok şeyin doğru olmadığını belirtse de o kişiyle arkadaş olduklarını da itiraf etti.

Çeviri: Toruga

Tokyohive - 15.06.2012
Yeni single da Sashi olmayacak ama sıralama nasıl olacak umarım bu akşam AkiP bunu açıklar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi