Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rino Sashihara (指原莉乃) (Team H)
Twitter
21.07.2016

[Resim: 3odgM5.jpg]

FNS Idol Festival günlerinde çok erken uyanmam gerekiyor. Makyajımı yarı uykulu bir şekilde yaptım. Yere yarı uykulu bir şekilde geldim, ve Maachan'a doğru koşunca rüya olduğundan emindim... Benim...Sevgilim... Çok şaşırmıştım yüzümün yaşlı görünmesi ile sonuçlandı.

---

İngilizceden Çeviri: ~Haruna~
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Haftalık "An-An" dergisinin gelecek sayısında Sashiko yer alacak.
Kojima Haruna'dan sonra bu dergide yer alacak 2. AKB üyesi.

[Resim: vZzyAr.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
Rino yeni kardeş grup Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.de (Setouchi48) eşzamanlı olarak çalışacağını açıkladı ayrıca yeni grubun tiyatro müdürü olacak
Yeni kardeş grup STU48'in 2017'de çıkış yapması planlanıyor

• ~Haruna~
Alıntı:Gyakuten Ryoku 5. Bölüm

[Resim: 20160906232621.jpg]

"Negatif Hissettiğinde, Asla İnternettekileri Okuma"
Skandal patlak verdiğinde, Sashihara Internet'e, 2chan ve diğer sitelere bakmayı durdurdu. Yazılanlara bakmak, ona sadece yanlış bir şey yaptığını hissetterecek ve yalnızca ruh halini olumsuz şekilde etkileyecekti. Onun hakkında ne yazdıklarını kolayca tahmin edebiliyordu, fakat yazılanları okumamıştı.

Kötü niyetli kelimeler başında  yankılandığında, cesaret verici mesajlar yazan insanlar da var. Fakat olumsuz duygular hızlı patlar. Bu yüzden en iyisi bunları okumamaktır.

"Herkes Beni Kabul Etti"
HKT tiyatrosundaki ilk günün Sasshi'nin kalbinde bıraktığı tek şey, hiç de olumsuz düşüncelerin olmadığı ve ne kadar motive hissettiğiydi. Gerçekten Sasshi HKT'ye transfer edilişinden, iyi şeyler dışında hiçbir şeyi hatırlamıyor.

Başlangıçta tabii ki girişinde küçük bir karışıklık vardı. Üyelerin yalnızca kendileri ile aynı seviyede olan insanlarla birlikte çalıştığı bir ortamda, uzun yıllar kıdemli bir üye olarak katılıyordu. Minegishi Minami, Sasshi'nin durumunu, 2006'da Shinoda Mariko'nun gruba katılmasının yarattığı ürkütücü hale çok benzettiğini söyledi. HKT düzgün bir şekilde iyi çocuklarla doluydu. Ruhu dolu, saf bir çocuk, Tokyo'dan bir öğrenci kabul etmiş gibi olacaktı. Kesinlikle diğer kız kardeş gruplarından farklı olabilirdi.

İlk olarak "Hoş Geldiniz" (youkoso) ve "Evinize  Hoş Geldiniz!" (Okaeri) diye bağıran Kyushuu'dan gelen hayranlar da dahil olmak üzere, memnuniyetle karşılandı. Bunun için bütün insanlara minnettar. 

Gösteriden hemen sonra, halkı açık bir alanda Fukuoka TV istasyonunda bir işi oldu. Onu kabul ve memnun eden tüm insanlar yüzünden, "Elimden gelenin en iyisini burada yapacağım" şeklinde düşündü.

"Orataya Çıkan En Büyük Şansım"
8 Haziran 2013. Sasshi, HKT48'e gönderildikten sonra Senbatsu Sousenkyo'da en az 4'üncü olmak istediğini belirtti ama 150.570 oyla birinci oldu.

Bu durum onda şaşkınlık yarattı. Nefes nefese kalmıştı. Sahneden görünen kalabalığın bağrışları duyuluyordu. Kalabalığın bir kısmı "Neden Sashihara?" diyordu, ama buna rağmen, o gün sevimli olmayan 21 yaşındaki kız 70.000 kişiyi selamlamayı başardı. Ortaokulun 3. sınıfından itibaren içine dönmüş, sosyal hayatta sorunlar yalşamış biri için, bu sonuç tamamen düşünülemezdi. Her bir oy büyük destek oldu. El sıkışma sırasında "Sasshi, HKT48 için çok çalışıyor. Bu yüzden sizin için bir kez oy kullandım " diyen birçok kişi vardı. İnsanlar HKT48'de bir fark yaratabileceğine karar vermişti. Ve aynı zamanda AKB48 grubunu bir bütün olarak yükselteceği inancı yavaş yavaş kuvvetlenmeye başlamıştı.

"Güçlendim"
HKT'ye transferden sonra Sasshi'nin ruhu daha da güçlendi. Ya da daha ziyada güçlü olmak dışında başka seçeneği olmadığını düşündü. Gruptaki en büyük üye olarak, liderlik eden kişi olmalıydı. Bunu yapmakta başarısız olursa diğer herkesin de başarısız olmasına neden olacaktı.

Bir idol olarak, şu nitelikler bir dezavantajtır. Zayıf kızlar, güvenilmez olanlar, zayıf noktalarını gösterenler. Bunlar insanların görmek ve desteklemek istemediği özelliklerdir. Ününü yararsız olmanın getirdiği popülerlikle kazanan Sasshi'de hayatında daha fazla güçsüz görünmeye yer olmayacağını düşündü. Bundan sonraki tercihi, yaşamını güçlü, iradeli bir kişi olarak yaşamak olacaktı.

Çeviri: Mikarino

• Toruga
Geçtiğimiz günlerde 4 tane 20 yaş dişini aldırdı. Herhangi bir ağrısı veya kanaması olmadığını da belirtti.

[Resim: ldJyyJ.jpg]
[Resim: AVfeVS.jpg]
  • Kojiyuu
(05-27-2017, Saat:01:03 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Geçtiğimiz günlerde 4 tane 20 yaş dişini aldırdı. Herhangi bir ağrısı veya kanaması olmadığını da belirtti.

[Resim: ldJyyJ.jpg]

Ayy geçmiş olsun o dişler ne fana ağrıtır onun ağrısı olmamasına sevindim smile

Rino'nun 2013 Nameraka Honpo reklam projesine dair videolar.

Rino, Pocket Colony oyununun reklam filminde oynadı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi