Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Sohbet
ahahah Big Grin ciddi bişey yazıyormuş gibi okudum Big Grin Tai yi ben de sen bahsedince farkettim...Tüh azcık daha büyük çekselermiş ya fotoyu Tama-chanımda çıkarmış smile
[Resim: PzE7q.gif]
Bul
Öyle oku tabii, ciddi zaten Tongue Bu arada Tama da görünüyor işte ren smile
Bul
Anaaaammm o resmin orjinalini buldum ve Tai nin yanındaki Tama -chan smile Heart Heart Heart Hemde aynı Bilboarda Yamadamda var Big Grin
[Resim: 6051745727_1a32d9d4ba_z.jpg]
Bul
Bulduğun için tebrik ;)
Bul
Arayan bulur demişler smile ... bacı silik görünüyordu nasıl göreyim ki hafiften bozukluk var zaten gözümde smile
Bul
Kis-My-Ft2 "Yılın en iyi yeni sanatçısı" ödülünü alırken...

Bul
Yokohama konserinin altyazısı çıktı karşıma Lol Ama PortekizceSad Çok heyecanlandım ama buruk bir heyecan. ingilizcesi de var mıdır acaba yaaa?
Bul
Kisumai Japonya trendi olmuş~ Lol

Twitter'a girmediğim için canlı canlı göremedim ama Kisumai'ın Japonya gündeminde bir süre trende girmiş olması beni çok mutlu etti smile

[Resim: kisumaijaponyatrendi.jpg]

(Kırmızı işaret içinde Kisumai FC yazıyor)
Bul
Şu altın disk ödülünü tam olarak seyrettim sonunda. Sahneyi beğendim. Özellikle "everybody go" şarkısında. Tai her zamanki Tai belki ama, sahneden mi, ödül töreninden mi bilmem, farklı bi hoşluğu vardı. Daha bi gözlerimi alamadım. Ödül töreninin fotoğraflarında bile ayrı bi çekici bulmuştum zaten.
Bul
Dünkü Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hala benim için büyük olay. Üstüne biraz fazla konuşmak istediğim için, bu mesajı sohbet başlığına uygun gördüm.

Tüm üyeleri bu rolle ilgili değerlendirmek istiyorum.

[Resim: tumblrm0kahyovvz1qhuqs5.jpg]

Yokoo, orta yaşlarda bir iş kadını gibi.
Miyata ne tiple ne duruş, tavırla kadına benzemiş. Hiç role girmemiş sanırım : D

[Resim: bscap0037za.jpg] [Resim: bscap0044fi.jpg]

Senga ve Nika da farklı kızlar olmuşlar. İkisi de sevimli. Nika'nın farklı bir yüzü var ve bir kız olarak da ilginç olmuş. Ama boynu falan çok kalın.

[Resim: bscap0016t.jpg]

Aslında Kitayama da işi tipinden çok şirin tavrıyla başarmış. Çünkü erkeğim diye bağırıyor aslında tipi. Ama reklamda çok şirin bi kadın olduğunu düşünebilirsiniz.

[Resim: tumblrm0kadukdzj1qhuqs5.jpg]

Bu sahneye de bir bakalım;
Kita'nın eller tombik kalmış : D Çok şeker. Ağzına sakız atışı da öyle.
Tama'nın da bilek biraz sert duruyor. Tavrını özelliksiz buldum. Pek ilgimi çekmedi.
Ve Tai...ağzım açık kaldı. Bu sahnede görüntüsü pek açık vermiyor. Dahası o tavır O_O Bu rolde en başarılı bulduğum kendisi oldu. Tavrı çekici bir kadın tavrı olabilmiş.

[Resim: tumblrm0kancakh31qhuqs5.jpg]
Tama'ya bakalım. Bence yüzüyle en gerçekçi, en güzel kıza dönüşmüş olan o. "Yalnızca yüzü"ne bakınca erkek olduğunu anlamayabilirdim. Aslında bence erkek haliyle olduğundan daha çekici olmuş : D Duruşu da güzel ama tavrı özelliksiz.

Ve Taisuke'ye bakalım;
Farkındasınız değil mi? Erkek olduğu aslında oldukça belli oluyor. Ama o saç, o küpeler, (ve asıl) o duruşla "hoş kadın" havasını çok iyi yakalamış. Dahası tavrı da kadın çekiciliğini yakalamış. Bu yüzden bu reklamın en çok konuşulanı kendisi oldu.

[Resim: bscap0028n.jpg]

Şu farka bir bakınız. Aynı anda canlandırdığı iki karakter birbirine tamamen zıt. Bir de oyunculuğunu beğenmiyordu. Zaten şimdiye kadar az rolü olsa da, hiç bir rolünde bir önceki gibi değil. Ben bi tek ağlama sahnelerinde pek başarılı bulmuyorum onu, ve belki biraz duygusal öfke sahnelerinde.

Bu son durumla ise beni oyunculuğuna hayran bıraktı. Ama Taisuke'yi sevmek için hayranlık duymaya ihtiyacım yok. Zira iki rol arasındaki derin farkın konuşulduğu vidyoda Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. büyük bir hayranlık hissediyorken kendisine, aşık olduğumu esas 1:14teki gülüşüyle hissediyorum.

[Resim: bscap0032m.jpg]

Dün ne olduklarını kestiremiyordum hislerimin. Şimdi söyleyeyim;
Benden güzel olduğu için üzüldüm. Durumu ilginç, Taisuke'yi hayran olunulası buldum. Buna rağmen o haldeyken kendi adıma çekiciliğine pek kapılabiliyor değilim. Yani tabii ki Tai'nin doğal halini tercih ederim.

Hepsinin toplu sonucu ise; Taisuke'yi seviyorum.

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Haberler glşh 64 22,122 Dün, Saat:07:43 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Röportajları glşh 9 6,026 07-07-2017, Saat:08:50 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Diskografi kagami chan 7 1,963 03-22-2017, Saat:01:05 AM
Son Yorum: kagami chan
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Blog Çevirileri Landis 17 7,953 03-21-2012, Saat:09:11 PM
Son Yorum: niyon
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) Hakkındaki Düşünceleriniz glşh 2 2,446 01-02-2012, Saat:04:10 PM
Son Yorum: ReN
  Kis-My-Ft2 (キスマイフットツー) - Tanıtım glşh 0 2,363 01-01-2012, Saat:03:59 AM
Son Yorum: glşh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi